משרד התיירות יארח את יועציו האוונגליים של הנשיא טראמפ - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

משרד התיירות יארח את יועציו האוונגליים של הנשיא טראמפ


משרד התיירות
חברי המשלחת יחוו את ישראל כיעד לתיירות אוונגלית, כחלק מפעולות לפיתוח התיירות הנוצרית לישראל

משלחת של בכירים בקהילה האוונגלית בארצות הברית, אשר חבריה משמשים, בין היתר, כקבוצת אנשי אמונו ויועציו של הנשיא דונלד טראמפ לעולם האוונגלי, מגיעה בסוף השבוע לביקור בישראל. המשלחת, המונה כ-17 מנהיגים וראשי ארגונים אוונגליים ומובילי דעת קהל, תנחת בארץ ביום שישי 16.02 במסגרת אירוח משרד התיירות. בראש המשלחת עומד ד"ר מייקל אוונס, מייסד מוזיאון "ידידי ישראל" בירושלים.


חברי המשלחת יחוו את ישראל כיעד לתיירות אוונגלית, כחלק מפעולות לפיתוח התיירות הנוצרית לישראל. טרנד של נסיעות כנסייתיות בעולם הולך וצובר תאוצה בשנים האחרונות, ובהתאם לכך, מטרת משרד התיירות היא להפוך את ישראל ל'יעד חובה' לביקורים מאורגנים אלה.


המשלחת כוללת חברים בטווח גילאים רחב, דבר המאפשר לדור הוותיק להעביר לדור הצעיר את מורשת התמיכה בישראל. עיר דוד ומנהרות הכותל, הם רק חלק מהאטרקציות התיירותיות שדרכן יכירו את ההיסטוריה, התרבות והנופים של ישראל. במהלך חמישה ימים, יסיירו גם באזור הגליל ובים המלח, יגלו את חווית הקיבוץ הישראלי בעין גדי, ויבקרו בהר הרצל. במשרד התיירות רואים חשיבות רבה בביקור, שנועד להבטיח את המשך הקשר ההדוק והביקורים בישראל של הקהילה האוונגלית בארצות הברית, המונה כיום כ-80-90 מיליון מאמינים.


54.1% מהתיירים המבקרים בישראל מגדירים עצמם נוצרים. מתוכם 37% הם אוונגליים, המהווים כ-8% מכלל התיירים שביקרו בישראל. כך עולה מסקר תיירות נכנסת למחצית 2017 שביצע משרד התיירות.
בשנת 2017 נשבר שיא של כל הזמנים בכניסות מבקרים מארה"ב – 806 אלף אנשים. גידול של 20% לעומת 2016 ושל 26% לעומת 2015.טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il