משלחת בכירי ממשל סיניים ביקרה בג'ון ברייס הדרכה ובמטריקס גלובל - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

משלחת בכירי ממשל סיניים ביקרה בג'ון ברייס הדרכה ובמטריקס גלובל


ראש המשלחת ז'אנג ג'יאנשין מעניק מטבע סיני עתיק כמזכרת לערן לסר, מנכ"ל משותף ג'ון ברייס הדרכה
מנכ"ל PTL Group, צבי שלגו: "הביקור נועד להדק את מערך הקשרים בין אזור הסחר של ווזי'ן לבין התעשייה הישראלית ולקדם פרויקטים עתידיים של לקוחותינו"
משלחת בכירי ממשל סיניים מהעיר צ'אנגז'ו ביקרה בישראל וקיימה סדרת מפגשים עם נציגים מהתעשייה הישראלית לבחינת שיתופי פעולה, ביניהם, ג'ון ברייס הדרכה, חטיבת ההדרכה וההטמעה של מטריקס, אשר מחזיקה סניף הדרכה מקומי בסין. במסגרת הסיור הגיעו חברי המשלחת לביקור במטריקס גלובל במודיעין עילית בכדי להכיר מקרוב את מודל האופשור הייחודי של החברה.

המשלחת שבראשה סגן מושל מחוז ווז'ין, כללה גם את יו"ר הנהלת אזור הסחר של ווז'ין וכן שלושה בכירים המופקדים על תחומי האדמיניסטרציה, הפיתוח העסקי ויישום הרפורמות הממשלתיות בשלטון המקומי. הביקור תואם ואורגן ע"י קבוצת חברות הניהול PTL Group המלווה חברות ישראליות בפעילותן בסין.

המשלחת התרשמה מאוד מהחדשנות הטכנולוגית של ג'ון ברייס הדרכה ומהקשר בין מערך ההדרכה למרכזי הפיתוח של מטריקס גלובל ומסרה כי תוסיף לבקר באיזור גם בעתיד.

העיר צ'אנגז'ו ממוקמת בדלתת נהר היאנגצה, לא רחוק משנגחאי. היא מונה כ- 4.5 מיליון תושבים ופועלות בה מעל 3000 חברות בבעלות זרה, מהן 45 חברות מרשימת פורצ'ן 500.

ברשימת "הערים התחרותיות בסין לשנת 2009" הגיע השלטון המקומי של צ'אנגז'ו למקום הראשון בקטגוריית "פתיחות וחדשנות" וחברות היי-טק מערביות הפועלות בעיר זוכות לשיתוף פעולה איכותי מטעם הרשויות.

מנכ"ל PTL Group, צבי שלגו: "זו המשלחת הראשונה שהגיעה לישראל עד כה מאזור הסחר של ווז'ין בצ'אנגז'ו. האזור מתפתח במהירות בשנים האחרונות, הביקור נועד להדק את מערך הקשרים בין אזור הסחר של ווזי'ן לבין התעשייה הישראלית ולקדם פרויקטים עתידיים של לקוחותינו".


טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il