TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

העמלות שלנו

העמלות שלנו

חדשות

הבורסה לניירות ערך מדווחת על התוצאות הכספיות לרבעון הרביעי ולשנת 2021

מערכת טלנירי | 22/3, 09:42
הבורסה מסכמת שנת שיא בכל הפרמטרים עם גידול של 23% ברווח הנקי . הבורסה תחלק דיבידנד העומד על כ- 50% מהרווח, בסך של כ- 22.7 מיליון ש"ח. תבצע רכישה עצמית של עד כ- 100 מיליון₪

אינרום מסכמת את שנת 2021 עם הכנסות של מעל מיליארד ש"ח

מערכת טלנירי | 21/3, 09:41
וצמיחה של כ-10% לעומת השנה המקבילההושלמה עסקת ווישור-איילון:


צלם: רמי זרנגר
ווישור גלובלטק רוכשת 67% מאיילון תמורת כ-447.6 מיליון שקל והופכת להיות שחקן משמעותי ביותר בתחום הביטוח עם היקף פרמיה ברוטו שנתי שמוערך בלמעלה מ- 3.5 מיליארד שקל.


משפחת ברק השלימה את השקעתה בווישור גלובלטק לסך כולל של כ-260 מיליון שקל והינה כעת חלק מגרעין השליטה בקבוצת הביטוח; במקביל, משפחת בן ישי השקיעה כ- 20 מיליוני שקלים בווישור גלובלטק

בנוסף, חתמה ווישור על הסכם עם תאגיד בנקאי בהיקף של כ-90 מיליון שקל כחלק ממימון העסקה


יוחנן דנינו יו"ר WeSure Global Tech: "אנו שמחים על השלמת עסקת ווישור-איילון וכניסת משפחת ברק לגרעין השליטה בקבוצה. קבוצת ווישור גלובלטק המחזיקה בווישור ביטוח ובאיילון ביטוח הופכת לקבוצת ביטוח משמעותית בישראל עם יכולות עסקיות, אנושיות וטכנולוגיות מגוונות שיש בהם פוטנציאל השבחה רב. איילון היא חברה עם הון אנושי מעולה ומערך סוכנים מנוסה ואיכותי. אנו בטוחים כי החיבור עם קבוצת ווישור גלובלטק יביא לשלם שגדול בהרבה מסך חלקיו. עם השלמת העסקה, קבוצת ווישור גלובלטק מקבלת מכפיל כוח כקבוצת ביטוח חזקה, מגוונת ומתקדמת עם היקף הכנסות מפרמיה ברוטו של כ-3.5 מיליארד שקל בישראל. איילון תשתלב באופן טבעי ודינאמי באסטרטגיה העסקית הכוללת שלנו בשנים הבאות, ותהיה גורם מרכזי בקפיצת המדרגה העסקית של קבוצת ווישור גלובלטק".

קבוצת הטכנולוגיה והביטוח ווישור גלובלטק (Wesure Global Tech) מדווחת היום כי הושלמה עסקת איילון, במסגרתה רוכשת ווישור 67% ממניות קבוצת הביטוח איילון תמורת כ-447.6 מיליון שקל. ווישור מדווחת במעמד זה גם על חתימת הסכם מימון עם תאגיד בנקאי מוביל שיעניק לה הלוואה של כ-90 מיליון שקל, הסכם שמבטא הבעת אמון בעסקה וביכולתה להשיא ערך.

השלמת העסקה הינה בהמשך להסכמות אליהן הגיעו אתמול ווישור ומנהל העזבון של לוי רחמני ז"ל, ובהתאם לכך נחתמה תוספת שלישית להסכם עסקת ווישור-איילון. התיקון להסכם כלל הפחתת התמורה הכוללת שתשלם גלובלטק עבור 67% ממניות איילון בכ-15 מיליון שקל, כך שהיא תסתכם בכ-447.6 מיליון שקל. כמו כן, במסגרת התיקון הנוסף להסכם, הוגדל סכום הלוואת המוכר לגלובלטק ב- 7.5 מיליון שקל נוספים, לכ-62.5 מיליון שקל.

קיסריה אלקטרוניקה רפואית השלימה את השקעתה בווישור גלובלטק לסך של 260 מיליון שקל וצבי וענת ברק הופכים לחלק מגרעין השליטה בווישור ביטוח ובאיילון ביטוח יחד עם אמיל ויינשל וניצן צעיר הרים. בנוסף, הושלמה היום גם ההשקעה של משפחת בן ישי בגלולבטק בתמורה לכ-20 מיליון שקל, במחיר של 6.3 שקל למניה.

לצד צמיחה אורגנית הקבוצה מאמינה באסטרטגיה של רכישות ומיזוגים חכמים ושיתופי פעולה אגב שימוש בטכנולוגיה ובידע של הקבוצה תוך ביצוע טרנספורמציה טכנולוגית לארגונים מסורתיים ושמרניים. כעת לאחר השלמת עסקת הרכישה של מניות השליטה באיילון, היקף הפעילות המאוחד של קבוצת ווישור גלובלטק (איילון ו-ווישור ביטוח) מביאים את החברה להיות חברה דומיננטית בשוק הישראלי, עם היקף פרמיה ברוטו שנתי שמוערך בכ- 3.5 מיליארד שקל וזאת במגוון רחב של תחומי פעילות בענפי הביטוח הכללי, בריאות וביטוח חיים. סך הנכסים של הקבוצה צפוי לעמוד על למעלה מ- 17 מיליארד שקל.

בכוונת ווישור להביא למיקסום הסינרגיות בין החברות, ובתוך כך לשדרג את היכולות הטכנולוגיות והדיגיטליות של איילון, וזאת בין היתר במטרה להמשיך לצמוח ולשפר את תוצאותיה העסקיות של שתי החברות תוך שיפור היעילות, שימוש מתקדם במידע ונתונים לצרכי חיתום מתקדם יותר וכן שיפור השירות ללקוחותיה וסוכניה. סוכני איילון יוכלו ליהנות מהיכולות של ווישור גלובלטק ולשדרג את יכולותיהם הדיגיטליות. במקביל, רכישת איילון תאפשר לווישור חדירה מהירה לענפי ביטוח חדשים, ועשויה להוות תשתית להמשך פיתוח פעילויות אלה על ידי ווישור גלובלטק בשווקים הבינלאומיים, בהתאם לאסטרטגיית החברה להרחבת פעילותה גם בחו"ל.

קבוצת הטכנולוגיה והביטוח Wesure Global Tech השיקה את פעילותה העסקית בשנת 2018. החברה וחברות הבנות שלה הוקמו מתוך מטרה להוביל את המהפכה הדיגיטלית והטכנולוגית, שמתרחשת בשנים האחרונות כמעט בכל תחומי החיים, גם לתחום הביטוח השמרני. מטרת הקבוצה, הפועלת גם בתעשיית ה-Insure-Tech הצומחת, היא להפוך את מוצרי ענף הביטוח, הנתפסים בעיני הציבור כמורכבים וסבוכים, למוצרים בעלי אופי אינטואיטיבי ופשוט יותר, עם חווית רכישה וניהול שוטף אשר יכולים להיעשות על-ידי הלקוח עצמאית באופן מקוון, עפ"י תפיסת "Mobile First".


המטרה היא להנגיש את תחום הביטוח כך שיהיה זמין 24/7, בממשקים שקופים וגמישים לציבור הלקוחות, באמצעות שימוש בטכנולוגיות מתקדמות שונות, תהליכים מונעי מידע, יכולות ניתוח מידע והטמעת אלגוריתמים "חכמים" בתהליכים שונים בעולם הביטוח, המפחיתים את השימוש במסמכים וטפסים מודפסים, בצורה יעילה ואפקטיבית לטובת הלקוח.

מנכ"ל איילון, שרון רייך מסר: "איילון מקדמת בברכה את הבעלים החדשים. אנו סמוכים ובטוחים שעסקה זו, המביאה עימה יתרונות אסטרטגיים רבים, תביא ליישום פעולות רבות, שיבואו לידי ביטוי בהשבחת התוצאות העסקיות ובשגשוג החברה. אין לי ספק, שיחד נוביל את איילון לתוצאות מצוינות והישגים משמעותיים".טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  073-250-5855  |  info@talniri.co.il