TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

העמלות שלנו

העמלות שלנו

חדשות

הבורסה לניירות ערך מדווחת על התוצאות הכספיות לרבעון הרביעי ולשנת 2021

מערכת טלנירי | 22/3, 09:42
הבורסה מסכמת שנת שיא בכל הפרמטרים עם גידול של 23% ברווח הנקי . הבורסה תחלק דיבידנד העומד על כ- 50% מהרווח, בסך של כ- 22.7 מיליון ש"ח. תבצע רכישה עצמית של עד כ- 100 מיליון₪

אינרום מסכמת את שנת 2021 עם הכנסות של מעל מיליארד ש"ח

מערכת טלנירי | 21/3, 09:41
וצמיחה של כ-10% לעומת השנה המקבילהטונדו, המייצרת פתרונות תאורה חכמה כתשתית עירונית, ממשיכה לצמוח:


צילום: שלי פדן לורבר
הפתרונות הטכנולוגיים של טונדו סמארט יוטמעו בקריית אונו ויספקו פתרון טכנולוגי אמיתי לעיר חכמה שמוביל לחסכון אנרגטי ושיפור השירות לתושב.


- החברה קיבלה הזמנה לאספקת פתרון ניהול התאורה שלה בעיריית קריית אונו במסגרת פרויקט התייעלות אנרגטית בעיר 


-  החברה תספק בקרי תאורה ומערכות ניהול ושליטה במטרה לשדרג את התאורה בעיר לתאורה חכמה, בהיקף של כ-1.25 מיליון שקל


- מטרת הפרויקט הינה לאפשר לעיריית קריית אונו שליטה וניהול טובים יותר של העיר, חיסכון אנרגטי, שיפור השירות לתושבים, שמירה על איכות הסביבה ויצירת תשתית ליישומי עיר חכמה נוספים בעתיד


- טונדו סמארט מבססת את מעמדה כשחקן מוביל בתחום התאורה החכמה, אשר הינו שוק חם הצומח בקצבים מהירים לאור העובדה שהוא נותן מענה משולב להתייעלות בניהול העיר יחד עם התייעלות בצריכת האנרגיה

טונדו סמארט, העוסקת בפיתוח וייצור בקרי תאורה חכמים לניהול ושליטה ביישומי עיר חכמה ומשלבת אותם בתשתית התאורה והחשמל הקיימת במרחב הציבורי, מדווחת היום כי בהמשך להסכמים לביצוע פרויקטי ניהול תאורה בעיריות ראשון לציון, רחובות ואשדוד, החברה קיבלה הזמנה לפרוייקט בעיריית קריית אונו במסגרת פרויקט התייעלות אנרגטית בעיר בהיקף כולל של כ- 1.25 מיליון שקל. במסגרת הפרוייקט תספק טונדו סמארט פתרון טכנולוגי לניהול תאורה חכמה שיותקן על גופי תאורת הלד אשר יחליפו את התאורה הקיימת כיום בעיר. החברה מעריכה כי הפרוייקט כולו יוטמע במהלך שנת 2022 וכן כי תיתתכנה הזמנות נוספות במסגרת הפרוייקט.

בחירת העירייה בפתרון הניהול של טונדו סמארט מאפשרת לחברה להשתלב בתכנון שכונות חדשות ובפרויקטים עתידיים של החלפת תאורה, כמו גם יכולת להציע פתרונות טכנולוגיים נוספים במסגרת עיר חכמה כגון, ציוד לחיבור מרכזיות חשמל, ציוד לחיבור בתי ספר חכמים וכדומה.

במסגרת ההתקשרות, החברה פועלת מול הקבלן המבצע של הפרויקט, אשר יטמיע את בקרי התאורה של החברה. במסגרת הפרויקט, טונדו סמארט, תיתן שירותים נלווים, הכוללים תוכנת בקרה וניהול, תמיכה טכנית ועדכוני תוכנה לפרויקט. מטרת הפרויקט הינה לאפשר לעיריית קריית אונו שליטה וניהול טובים יותר של העיר, חיסכון אנרגטי, מתן שירות טוב יותר לתושבי העיר, שמירה על איכות הסביבה, הפחתות פחמן ועוד. עיריית קריית אונו מצטרפת לערים רבות ומובילות בעולם בכניסתן למהפכת העיר החכמה בניהול התאורה המהווה את אחת התשתיות המשמעותיות במרחב הציבורי.

גיא סעדי מנכ"ל טונדו סמארט מסר כי, "שוק ההתייעלות האנרגטית הוא שוק בוער הנמצא בצמיחה. טונדו, כחברה מובילה באספקת פתרונות טכנולוגיים אמיתיים לעיר חכמה, שמחה על הזכייה המאפשרת לעריית קריית אונו להביא לחסכון בעלויות חשמל ואנרגיה, התייעלות בניהול העיר והמשאבים המייצרים אימפקט סביבתי חיובי. הזכייה בפרויקט מדגישה את היתרון הטכנולוגי של החברה ביכולתה להוות פתרון מוביל לבקרת תאורה ובנוסף, תשתית ליישומים נוספים חכמים במרחב הציבורי. פרויקטים מסוג זה תומכים במאמצים שלנו להיכנס לפרויקטים בינלאומיים ברחבי העולם".

מאז ההנפקה לפני כשנה ובנוסף לפרויקט בעיריית קריית אונו, החברה זכתה בפרויקטים אסטרטגיים בנמל פיראוס ביוון ובמכרזים בישראל, שהגדול שבהם הינו מכרז נתיבי ישראל להחלפת כל גופי התאורה לתאורת לד חכמה המוערך בהיקף של כ-40 מיליון שקל. טונדו סמארט בעיצומו של תהליך הטמעת הפתרונות הטכנולוגים שלה בעשרות אלפי נקודות קצה חכמות בישראל לאחר שזכתה בפרויקטים המספקים תשתית לבקרת תאורה ועיר חכמה בערים ראשון לציון, רחובות, אשדוד וערים נוספות מרכזיות בישראל.

אודות טונדו סמארט:

טונדו סמארט  עוסקת בפיתוח וייצור בקרים חכמים לניהול ושליטה ביישומי עיר חכמה, אותם היא משלבת על בסיס תשתית התאורה והחשמל הקיימת במרחב הציבורי כך שהם מהווים פתרון טכנולוגי אמיתי בתחום הערים החכמות. בקרי התאורה הייחודיים של טונדו מאפשרים, בין היתר, שליטה ובקרה חכמים על תזמוני ההדלקה והכיבוי ועל עוצמת התאורה, ובכך מביאים  לחיסכון אנרגטי, התייעלות תפעולית, חיסכון בעלויות החשמל, שיפור בשירות לתושב וכן אימפקט סביבתי חיובי. פתרון ניהול התאורה של החברה נחשב מחד, לפשוט ונוח להתקנה ולתפעול בתעשייה, ומאידך לפורץ דרך מבחינה טכנולוגית, עם ניסיון רב בהטמעה של פרויקטים עם היקפים משמעותיים ובעל אמינות מירבית.


היתרון הגדול של טונדו סמארט הינה ביכולת להוות תשתית ולשלב פתרונות עיר חכמה נוספים על גבי הפלטפורמה של החברה. החברה מאמינה כי במהפיכת העיר החכמה, אחד מהתחומים הצומחים בעולם, יש צורך בהתאמה אינדיבידואלית לכל עירייה ולכל מרחב ציבורי וזאת ניתן לעשות באמצעות הפתרונות הטכנולוגיים והגמישים של טונדו. לאתר החברה: https://www.tondo-iot.com/טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  073-250-5855  |  info@talniri.co.il