ביג אנרגיה: ביג מרכזי קניות תקים פרויקט טורבינות רוח ברומניה בהשקעה של כ- 109 מיליון אירו - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

העמלות שלנו

העמלות שלנו

חדשות

נחתם התיקון להסכם הגז הטבעי של חברת החשמל עם שותפות תמר

מערכת טלנירי | 24/1, 13:44
בתום משא ומתן ממושך סוכמו ההבנות בין חברת החשמל עם שותפות תמר לגבי התיקון להסכם הגז הטבעי. התיקון להסכם משנה את תנאי ההסכם שנחתם בשנת 2012 באופן שמיטיב עם חברת החשמל, בדגש על מנגנון ההצמדה ומחיר הכמות לרכש.

מידרוג מותירה על כנו דירוג Aa3 להפניקס אחזקות ומשנה את האופק מיציב לחיובי ‎‎

מערכת טלנירי | 18/1, 08:55
דירוג הפניקס ביטוח משקף פרופיל עסקי חזק, המתאפיין בגודל משמעותי, בפיזור טוב יחסית של קווי עסקים ובמערך הפצה רחב התומכים ביכולת יצור הכנסותיהביג אנרגיה: ביג מרכזי קניות תקים פרויקט טורבינות רוח ברומניה בהשקעה של כ- 109 מיליון אירו


ביג טרובינות רוח ברומניה
חי גאליס מנכ"ל ביג מרכזי קניות: מדובר בצעד ראשון וחשוב ביישום מדיניות הפיתוח הגלובלית של הקבוצה בתחום האנרגיה
עוד מדווחת החברה הבוקר על השלמת מכירת שני נכסים בארה"ב, בהיקף כספי כולל של כ -43 מיליון דולר

ביג מרכזי קניות, , מדווחת הבוקר על עסקה משמעותית ראשונה לזרוע האנרגיה של הקבוצה. חברת בת BIG Energia Holdings Kft, בה מחזיקה החברה 100% התקשרה בהסכם לרכישת 100% ממניותיה של חברה רומנית בעלת זכויות בפרויקט, המצוי בשלבי פיתוח, להקמת טורבינות רוח על קרקע במחוז Braila ברומניה. הפרויקט מתוכנן לכלול 17 טורבינות בהספק של כ- 6 מגה וואט כל אחת וצפוי לייצר כ- 320 ג'יגה וואט שעה לשנה.
עבור רכישת המניות ופיתוח הפרויקט עד קבלת היתרי הבניה הנדרשים להקמתו תשלם חברת הבת 7 מיליון אירו, אשר ישולמו בהתאם לקצב התקדמות פיתוח הפרויקט עד לקבלת היתרי הבניה. עלות הקמת הפרויקט (מעבר לתמורה) צפויה להסתכם בכ- 102 מיליון אירו.
בשנתיים האחרונות מאז הכריזה החברה על כוונתה להקים זרוע השקעות משמעותית בתחומי האנרגיה, הוקם צוות מקצועי בכיר בראשות דני קפלן, סמנכ"ל האנרגיה בחברה, אשר בוחן פרויקטים שונים באזורי פעילותה בארץ ובעולם. ביג פעילה בתחום האנרגיה הירוקה למעלה מעשור, כשגגות מרכזי החברה ברחבי הארץ, מייצרים חשמל לשימוש מסחרי.
חי גאליס, מנכ"ל ביג מרכזי קניות, מציין כי ביג, אשר הגדירה את תחום האנרגיה הירוקה כמנוע צמיחה וכמנוף לגיוון אפיקי ההשקעה, התואם את ערכי הקיימות של החברה, תמשיך לבצע השקעות גלובליות במיזמים של אנרגיה מתחדשת. עוד מציין גאליס, כי מימושי הפעילות של החברה בארה"ב מתקדמים ע"פ התוכניות ויתרות ההון יופנו להרחבת תחומי הליבה של החברה וכן לביסוס זרוע האנרגיה החדשה.


טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  073-250-5855  |  info@talniri.co.il