הראל פיננסים: רבעון חזק במיוחד במה שמסתמן כשנת שיא - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

העמלות שלנו

העמלות שלנו

חדשות

נחתם התיקון להסכם הגז הטבעי של חברת החשמל עם שותפות תמר

מערכת טלנירי | 24/1, 13:44
בתום משא ומתן ממושך סוכמו ההבנות בין חברת החשמל עם שותפות תמר לגבי התיקון להסכם הגז הטבעי. התיקון להסכם משנה את תנאי ההסכם שנחתם בשנת 2012 באופן שמיטיב עם חברת החשמל, בדגש על מנגנון ההצמדה ומחיר הכמות לרכש.

מידרוג מותירה על כנו דירוג Aa3 להפניקס אחזקות ומשנה את האופק מיציב לחיובי ‎‎

מערכת טלנירי | 18/1, 08:55
דירוג הפניקס ביטוח משקף פרופיל עסקי חזק, המתאפיין בגודל משמעותי, בפיזור טוב יחסית של קווי עסקים ובמערך הפצה רחב התומכים ביכולת יצור הכנסותיההראל פיננסים: רבעון חזק במיוחד במה שמסתמן כשנת שיא


טל קדם מנכ"ל הראל פיננסים. קרדיט צילום יח"צ
ברבעון השלישי לבדו הרווח הכולל לפני מס של בית ההשקעות זינק ל-19 מיליון ₪, כמעט 36% יותר מהרבעון המקביל ב-2020
הרבעון השלישי של 2021 בהראל פיננסים היה רבעון שיא לחברה והוא חותם שלושה רבעונים של צמיחה יוצאת דופן בהכנסות וברווחיות – במה שצפוי להפוך לשנה טובה במיוחד
קצב הצמיחה של הראל פיננסים השנה היה גבוה במיוחד. ברבעון השלישי לבדו הרווח הכולל לפני מס של בית ההשקעות זינק ל-19 מיליון ₪, כמעט 36% יותר מהרבעון המקביל ב-2020. הרווח הכולל לפני מס מתחילת השנה זינק ב-64% ביחס לתקופה המקבילה אשתקד והגיע ל-54 מיליון ₪. הכנסות החברה ברבעון השלישי זינקו ב-17% ביחס לתקופה המקבילה אשתקד והסתכמו ב-63 מיליון ₪. ההכנסות של החברה מתחילת השנה הסתכמו ב-183 מיליון ₪. גם כאן עלייה של 9% ביחס לתשעת החודשים הראשונים של שנת 2020.
הראל פיננסים, מאגדת את פעילות הראל בשוק ההון והיא לא כוללת פעילות חיסכון ארוך טווח – פעילות זו מרוכזת בחברה האחות, הראל ביטוח. הראל פיננסים מתמקדת בחיסכון לטווח קצר ובינוני, בעיקר קרנות נאמנות וניהול תיקים, כאשר בשנים האחרונות הרחיבה פעילותה גם לתחום ההשקעות האלטרנטיביות. ב-2021 היא נכנסה לראשונה לעולם ניהול קופות הגמל להשקעה – שם היא הפכה לגוף המוביל בתשואות במסלול הכללי מתחילת 2021.
לאור זאת, החברה מנהלת נכון ל- 30 בספטמבר 2021 כ-56.4 מיליארד ₪, בהשוואה ל 52.1 מיליארד ₪ בלבד שניהלה החברה בדצמבר 2020.
בשנה האחרונה הצמיחה של החברה היתה תולדה של גיוסים בקרנות המחקות, ניהול התיקים וקרנות האלטרנטיב, לצד פדיונות בקרנות הכספיות. בתחום ניהול התיקים, לצד הצמיחה המתמשכת והמנוגדת למגמה בשוק, בלט השנה מסלול השקעה ייחודי המיועד ללקוחות כשירים. בזכות ביצועים חזקים, גייסה חברת ניהול התיקים בהראל מאות מיליוני ₪ במסלול זה.
בתחום קרנות הנאמנות המחקות, השיקה השנה החברה 19 מוצרים שגייסו כ-1 מיליארד ₪ בתחומים חדשניים כמו רכב חשמלי, קלינטק, בלוקצ'יין ואגרו-טק. החברה היתה גם חלוצה בתחום המוצרים הנקובים דולר, עם סדרת מוצרים ייחודית המציעה חשיפה לתיק אג"ח ישראלי במוצר נקוב בדולר.
פעילות האלטרנטיב של הבית שהוקמה לפני פחות מ-3 שנים מנהלת מעל 200 מיליון דולר, ובדרך להשיק קרן אשראי חדשה – קרן המגן אירופה. זרוע האלטרנטיב של הראל צפויה להיות הראשונה שתשיק בתחילת 2022 גם "קרנות רוכבות", שבהן יוכלו לקוחות להשקיע לצד הראל ביטוח בעסקאות ספציפיים בתחומי האשראי הלא סחיר, נדל"ן וטכנולוגיה PE.


טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  073-250-5855  |  info@talniri.co.il