סיפיה מדווחת על צמיחה של 97%1 בהכנסות המחצית הראשונה של 2021 בהשוואה לאשתקד - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

העמלות שלנו

העמלות שלנו

חדשות

אור ירוק לבניית 3,000 יחידות דיור במתחם האלף בראשון לציון‎

מערכת טלנירי | 5/1, 09:53
בקרוב אלפי בעלי קרקעות פרטיות יוכלו להתחיל ולממש את זכיותיהם במתחם

הותר לפרסום: עו"ד דורון לוי חשוד כי סייע לאחים דיין

מערכת טלנירי | 28/12, 09:14
להציג מצגי שווא ולהתחמק מתשלום מסים בסך של למעלה מ-180 מיליון אירוסיפיה מדווחת על צמיחה של 97%1 בהכנסות המחצית הראשונה של 2021 בהשוואה לאשתקד


Cipia
בנוסף מדווחת החברה על זכיה ב- 2 דגמי רכב נוספים
תל אביב, 13 בספטמבר, 2021, סיפיה (Cipia), ספקית פתרונות בינה מלאכותית לעיבוד תמונה המיועדים לניטור פנים הרכב, מדווחת היום על צמיחה של 197% בהכנסות המחצית הראשונה של 2021 בהשוואה לתקופה המקבילה אשתקד.
כחלק מביצועי החברה החזקים במחצית הראשונה של 2021, סיפיה כמעט ושילשה את הכנסותיה אשר הסתכמו בכ-2.6 מיליון דולר.
בנוסף מדווחת החברה כי זכתה בשני דגמי רכב נוספים של יצרנית רכב עמה עובדת החברה, בהם תוטמע מערכת ה-DMS) Driver Monitoring System) שלה, Driver Sense. זכיות אלה מתווספות ל- 17 דגמים אחרים בהם הטכנולוגיה של החברה כבר מוטמעת או בתהליכי הטמעה.
"בעת בה עוד ועוד מדינות הופכות מודעות לסכנות שטמונות בנהיגה בהסחת דעת ,הביקוש הגלובלי לפתרונות DMS נמצא בעליה", אמר דוד טולוב מנכ"ל סיפיה. "עם פתרון ה-Driver Sense שלנו ומכשיר ה-Cipia-FS10, אנו מספקים פתרונות ניטור נהג מהטובים בשוק, אשר עונים לביקוש הגובר לבטיחות מצד יצרניות רכבים וכן ציי רכב."
באמצעות שימוש בעיבוד תמונה ואלגוריתם בינה מלאכותית, פתרון ה- DMS של החברה מנטר סממנים חזותיים של נהגים בזמן אמת, לזיהוי נהיגה בהיסח דעת ונמנום מאחורי ההגה. הטמעת מערכת ה-Driver Sense מאפשרת ליצרניות הרכבים לתת מענה לסיבות המובילות לתאונות – עייפות והסחות דעת, ולהציע ללקוחותיהן רכבים בטוחים יותר, המספקים התראות מצילות חיים, ומונעים תאונות אפשריות.

אודות סיפיה
סיפיה (Cipia), הינה ספקית מובילה של פתרונות ניטור חכמים, אשר עושים שימוש בעיבוד תמונה ובינה מלאכותית לשיפור הבטיחות והאיכות של חוויית הנהיגה. החברה מתמקדת בניטור פנים הרכב, ומציעה מערכת ניטור נהג, ניטור תא הנוסעים, ומערכות לניטור ציי רכבים, באמצעות מוצר טלמטריה ווידיאו ייעודי. מעל עשור של מחקר ופיתוח עומדים בבסיס הטכנולוגיה המובילה מוגנת הפטנטים של החברה. סיפיה פורצת גבולות באופן עקבי בתחום פתרונות ניטור חכמים, להבטחת תנועה טובה ובטוחה יותר.
www.cipia.comטלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  073-250-5855  |  info@talniri.co.il