יוטרון הנמצאת בשליטת קרן פימי מדווחת על תוצאות המחצית הראשונה של שנת 2021: - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

העמלות שלנו

העמלות שלנו

חדשות

אור ירוק לבניית 3,000 יחידות דיור במתחם האלף בראשון לציון‎

מערכת טלנירי | 5/1, 09:53
בקרוב אלפי בעלי קרקעות פרטיות יוכלו להתחיל ולממש את זכיותיהם במתחם

הותר לפרסום: עו"ד דורון לוי חשוד כי סייע לאחים דיין

מערכת טלנירי | 28/12, 09:14
להציג מצגי שווא ולהתחמק מתשלום מסים בסך של למעלה מ-180 מיליון אירויוטרון הנמצאת בשליטת קרן פימי מדווחת על תוצאות המחצית הראשונה של שנת 2021:

שיפור משמעותי בכל המדדים הפיננסיים ביחס לתקופה המקבילה –צמיחה של 76% בהכנסות לכ-36 מיליון שקל מעבר מהפסד תפעולי לרווח תפעולי בשיעור של 10% מסך ההכנסות מעבר מהפסד נקי לרווח נקי של כ-3 מיליון שקל תזרים מזומנים חיובי מפעילות שוטפת

מאז תחילת השנה חתמה החברה על הסכמים להקמת חניונים אוטונומיים ומחסנים אוטומטיים בהיקף של כ- 75 מיליון שקל
חברת יוטרון, מובילה עולמית בשוק החניונים הרובוטיים האוטונומיים והמחסנים האוטומטיים, הנמצאת בשליטת קרן פימי, מדווחת על תוצאותיה הכספיות למחצית הראשונה של שנת 2021 המשקפות צמיחה משמעותית בהכנסות, זינוק ברווחיות וחזרה לרווח תפעולי ונקי. השיפור החד בתוצאות החברה מקורו בחזרה לשגרה בשווקים המרכזיים בהן פועלת החברה, בדגש על השוק האמריקאי, ויישום מוצלח של תהליכי התייעלות והפחתת עלויות. ההתקדמות בביצוע פרויקטים חדשים נסמכת, בין היתר, על השלמת תהליך ההרחבה והשדרוג של מערך התפעול של החברה והמשך פיתוח רכיבי הציוד והתוכנה של תחום החניונים האוטונומיים.  
יוטרון חתמה מתחילת השנה על הסכמים להקמת חניונים אוטונומיים ומחסנים אוטומטיים בהיקף של כ- 75 מיליון שקל. הסכמים אלו מתווספים לצבר הזמנות משמעותי המספק לחברה אופק עסקי ארוך טווח.  
חיים שני, מנכ"ל יוטרון, מסר כי "התוצאות המצוינות של יוטרון במחצית הראשונה של השנה הושגו הודות למימוש מוצלח של פרויקטים מתוך צבר ההזמנות הגבוה של החברה, לצד המשך ניהול קפדני של צד ההוצאות. 
"ליוטרון היצע פתרונות רחב ויתרון תחרותי וטכנולוגי אותו בכוונתנו להמשיך ולמקסם לאורך הרבעונים הקרובים. בשוק האמריקאי קיים ביקוש גובר למערכות רובוטיות לחניונים אוטונומיים ללא מגע יד אדם, והשנה אנחנו ממשיכים להרחיב את פעילותנו במטרופולין ניו יורק ובערים מרכזיות נוספות בארה"ב. אנו משקיעים בפיתוח פתרון טכנולוגי שיבטיח חיבור למערכת שליטה ובקרה של כלל החניונים באמצעות תשתית ענן, וכן בפיתוח פתרונות טעינת רכבים חשמליים באמצעות מערכת רובוטית שתהיה בעלת יכולת עיבוד תמונה ובינה מלאכותית. פתרונות אלה יבטיחו את מעמדנו המוביל בשוק האמריקאי לשנים קדימה. 
"בישראל, גדל היקף הפרויקטים לשדרוג והקמת מחסנים אוטומטיים ומרכזי הפצה ממוכנים. חברות נדרשות כיום לאחסון ושליפה מהירה של מוצרים במרכזי לוגיסטיקה והמערכות הייחודיות שלנו, המשלבות אמצעים רובוטיים מתקדמים בתהליך הייצור המפעלי (טכנולוגיית(Warehouse In Production , מהוות פתרון אופטימאלי. יוטרון ממוצבת היטב להמשך צמיחה מהירה ושיפור ברווחיות, ואנו צופים כי קו מגמה זה יימשך".      
הכנסות החברה במחצית הראשונה של 2021 הסתכמו ב-35.9 מיליון שקל, צמיחה של כ-76% בהשוואה להכנסות של 20.4 מיליון שקל במחצית הראשונה של שנת 2020. הצמיחה בהכנסות מיוחסת להתקדמות וסיום פרויקטים הן בתחום החניונים האוטומטיים והן בתחום הפתרונות הלוגיסטיים שהתאפשרו עקב חזרת החברה לפעול באופן מלא עם התקדמות מבצע החיסונים בישראל ובארה"ב וחזרת שווקים אלו לשגרה. 
מכירות יוטרון בשוק האמריקאי צמחו במחצית הראשונה של 2021 ב-53%. מערכות החניה האוטונומית של יוטרון משמשות מדי יום אלפי רכבים ונחשבות למובילות בשוק העולמי באמינות ובתפוקה. עד כה הושלמו ונמסרו ללקוחות החברה בצפון אמריקה 7 חניונים אוטונומיים ו-14 נוספים נמצאים בשלבי ביצוע שונים. החברה מעריכה כי השוק העולמי לפתרונות חניה צפוי להמשיך ולגדול והחברה מזהה המשך ביקוש גובר לפתרונות שלה.  
הרווח הגולמי במחצית הראשונה של 2021 הסתכם ב-8.3 מיליון שקל, כ-23% מסך ההכנסות, בהשוואה להפסד גולמי של כ-5.5 מיליון שקל בתקופה המקבילה ב-2020. 
הרווח התפעולי במחצית הראשונה של 2021 הסתכם ב-3.6 מיליון שקל, כ-10% מסך ההכנסות, בהשוואה להפסד תפעולי של כ-20.6 מיליון שקל בתקופה המקבילה ב-2020. 
הרווח הנקי במחצית הראשונה של 2021 הסתכם ב-3.1 מיליון שקל בהשוואה להפסד נקי של 20.7 מיליון שקל בתקופה המקבילה ב-2020. 
לחברה תזרים מזומנים חיובי מפעילות שוטפת אשר הסתכם במחצית הראשונה של 2021 בסך 3.5 מיליון שקל, והון עצמי ליום 30 ביוני 2021 בסך 51.6 מיליון שקל. 

טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  073-250-5855  |  info@talniri.co.il