סקודיקס השלימה הנפקה ראשונה לציבור בבורסה וגייסה כ-62 מיליון ש"ח - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

העמלות שלנו

העמלות שלנו

חדשות

אור ירוק לבניית 3,000 יחידות דיור במתחם האלף בראשון לציון‎

מערכת טלנירי | 5/1, 09:53
בקרוב אלפי בעלי קרקעות פרטיות יוכלו להתחיל ולממש את זכיותיהם במתחם

הותר לפרסום: עו"ד דורון לוי חשוד כי סייע לאחים דיין

מערכת טלנירי | 28/12, 09:14
להציג מצגי שווא ולהתחמק מתשלום מסים בסך של למעלה מ-180 מיליון אירוסקודיקס השלימה הנפקה ראשונה לציבור בבורסה וגייסה כ-62 מיליון ש"ח


לוגו הבורסה
סקודיקס עוסקת בפיתוח ושיווק של מערכות דיגיטליות להשבחת דפוס. סיימה את שנת 2020 עם הכנסות בהיקף של כ- 56 מיליון ש"ח
חברת סקודיקס, העוסקת בפיתוח, ייצור, שיווק, ומכירות של מערכות דיגיטליות להשבחת דפוס, וכן במכירה של חומרים מתכלים וחלקי חילוף למערכות אלו, השלימה בהצלחה גיוס של כ- 62 מיליון ש"ח. בגיוס משתתפות גם הקרנות טנא ו MoreVC (לשעבר ICV) שמלוות את החברה מזה שנים רבות. את ההנפקה הובילו דיסקונט קפיטל חיתום, לידר הנפקות וברק קפיטל חיתום.
סקודיקס עוסקת במחקר ופיתוח, ייצור, שיווק ומכירות של מערכות דיגיטליות מתקדמות להשבחת דפוס. בנוסף, מעניקה החברה שירותים שונים עבור מערכות אלו ומוכרת מוצרים מתכלים וחלקי חילוף שפיתחה. המערכות של סקודיקס הינן בין הראשונות בעולם המספקות מענה דיגיטלי להשבחת דפוס ומקצרות משמעותית את זמן השבחת הדפוס ביחס למכונות האנלוגיות הקיימות בשוק. מערכותיה של סקודיקס מותאמות למגוון פתרונות הדפסה ובכלל זה הטבעת פויל, השבחת לכה שקופה ומבריקה על גבי תוצרי ההדפסה ויצירת הבלטה של אלמנט במוצר המודפס.
סקודיקס פונה לשלושה שווקים עיקריים: שוק הדפוס המסחרי, שוק הדפוס המקוון, ושוק יצרני האריזות למוצרי צריכה שונים. עיקר מכירות החברה הינו לשוק הדפוס המסחרי. במחצית השנייה של 2020 קיבלה סקודיקס החלטה אסטרטגית להרחיב את פעילותה בשוק יצרני האריזות ובשוק הדפוס המקוון. לטענת סקודיקס תעשיית האריזות צפויה לרכז ביקושים של כ-1.05 טריליון דולר עד שנת 2024 עם שיעור צמיחה שנתי של כ-2.8%, וחלקו של הדפוס הדיגיטלי צפוי לגדול מ-3.1% מנפח ההדפסה בשנת 2019 עד ל-19.5% מכלל מוצרי הדפוס באריזות בשנת 2024. בסקודיקס מציינים כי צמיחה זו נתמכת בביקוש גובר להדפסת סדרות בהיקף מצומצם של עד ל-6,000 גיליונות, הדפסה מהירה והתאמה אישית לצרכי הלקוח. באשר לשוק הדפוס המקוון, סקודיקס מציינת כי השוק גדל בקצב שנתי של 5.1% וצפוי להגיע להיקף מכירות של כ-30.5 מיליארד דולר בשנת 2023.
לסקודיקס סדרת מערכות בשם Scodix Ultra הכוללת 6 מערכות הפונות לשווקי הפעילות השונים ומאפשרות הדפסה בנפח שונה וגדלים שונים. בשוק יצרני האריזות משווקת החברה את מערכות ה- 5000וה- 6000 המתאימות לסדרות ייצור קצרות/ בינוניות להשבחת דפוס דיגיטלית והחלפה אוטומטית בין סוגי הפולימרים שהחברה מציעה בהתאם לצרכי הלקוח, בשוק הדפוס המקוון את מערכות 4000 ו-3000 המתאימות לסדרות ייצור קצרות בהדפסה דיגיטלית, ובשוק הדפוס המסחרי את מערכות 2000 ו-1000 להשבחת דפוס דיגיטלי לסדרות ייצור קצרות. עד כה רשמה סקודיקס 41 פטנטים והיא בהליכים של 3 בקשות לרישום פטנטים ברחבי העולם, בדגש על השווקים העיקריים בהם פועלת החברה, ארה"ב אירופה וסין.
נכון למועד השלמת ההנפקה, השלימה סקודיקס מכירה והתקנה של מעל ל-360 מערכות ברחבי העולם.
אלי גרינברג מנכ"ל ומייסד סקודיקס מסר: "אנו מודים למשקיעים על הבעת האמון המשמעותית בסקודיקס הבאה לידי ביטוי בגיוס המוצלח. סקודיקס זיהתה את הביקוש המשמעותי לפתרונות הדפסה ייחודיים בשוק האריזות ובשוק הדפוס המקוון ופועלת להגדיל את כוחה בשווקים אלו. בחודשים האחרונים פעלנו מול יצרני אריזות מובילים בעולם ואנו מזהים עניין גובר למערכות שלנו בתעשייה. לצד זאת, אנו ממשיכים ליהנות מהכנסות מערכות ומתכלים בשוק הדפוס המסחרי בו מכרנו מעל ל-360 מערכות עד כה."


טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  073-250-5855  |  info@talniri.co.il