קאנומד תספק מוצרי קנאביס רפואי לבתי מרקחת ברשת סופר פארם - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

העמלות שלנו

העמלות שלנו

חדשות

אור ירוק לבניית 3,000 יחידות דיור במתחם האלף בראשון לציון‎

מערכת טלנירי | 5/1, 09:53
בקרוב אלפי בעלי קרקעות פרטיות יוכלו להתחיל ולממש את זכיותיהם במתחם

הותר לפרסום: עו"ד דורון לוי חשוד כי סייע לאחים דיין

מערכת טלנירי | 28/12, 09:14
להציג מצגי שווא ולהתחמק מתשלום מסים בסך של למעלה מ-180 מיליון אירוקאנומד תספק מוצרי קנאביס רפואי לבתי מרקחת ברשת סופר פארם


מנור וכפיר גינדי. צילום דן שטרן
מנכ"ל החברה כפיר גינדי ציין כי "בכוונתנו להתקשר עם בתי מרקחת נוספים המנפקים קנאביס רפואי לצורך פריסה ארצית מלאה וחשיפה מקסימאלית של מוצרי קאנומד. בין השאר נשיק בקרוב את זן ה'גורילה גלו' המבוקש".
קאנומד, חברה בצמיחה בתחום הקנאביס הרפואי, המספקת מוצרים ושירותים מתקדמים לאורך שרשרת הערך, מדווחת היום כי הגיעה להבנות מסחריות עם רשת סופר פארם, שלמיטב ידיעת החברה מחזיקה בכ-55 בתי מרקחת המנפקים קנאביס רפואי. על פי ההבנות בין הצדדים, קאנומד תספק מוצרי קנאביס רפואי, לרבות תפרחות יבשות של קנאביס לשימוש רפואי, לבתי מרקחת של סופר פארם.

ההבנות בין הצדדים כוללות הסכמות ביחס לתמורה שתשולם על ידי סופר פארם, כולל תנאי התשלום, אך לא קיימת התחייבות מצד סופר פארם לרכישת כמות מינימלית כלשהי של מוצרי קנאביס מקאנומד.

נזכיר כי הסכם זה מצטרף לשורת הסכמים רב-שנתיים שדווחו בשבועות האחרונים עם בתי מרקחת ברחבי הארץ, לאספקה של מאות ק"ג של קנאביס רפואי בשנה. לצד הסכמי האספקה לבתי מרקחת, חתמה קאנומד באוגוסט השנה על הסכם הפצה אסטרטגי עם נובולוג, להפצה בלעדית של מוצרי קאנביס רפואי לבתי מרקחת בישראל. נכון להיום קאנומד תפיץ באמצעות נובולוג את מוצריה בכ-65 בתי מרקחת מורשי קנאביס, בנוסף ל-2 בתי מרקחת נוספים בשליטת קאנומד שנמצאים בתהליך הסבה לממכר קנאביס רפואי.

מנכ"ל החברה כפיר גינדי ציין כי "בכוונתנו להתקשר עם בתי מרקחת נוספים המנפקים קנאביס רפואי לצורך פריסה ארצית מלאה וחשיפה מקסימאלית של מוצרי קאנומד. בין השאר נשיק בקרוב את זן ה'גורילה גלו' המבוקש".טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  073-250-5855  |  info@talniri.co.il