אלוט הטמיעה פתרון אופטומיזציה במפעיל סלולרי אירופי - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

אלוט הטמיעה פתרון אופטומיזציה במפעיל סלולרי אירופי


אלוט
הפתרון של אלוט, תואם 3GPP, מזהה במדויק ובזמן אמת תעבורת נתונים של יישומים חיצוניים מבוססי-רשת (OTT) במהירויות של עד 160 גי'גה ביט לשנייה
חברת אלוט הודיעה על הטמעת פתרון Allot Service Gateway ברשת4G של מפעיל סלולארי אירופי מוביל. המערכת של אלוט תסייע לענק הסלולאר מדרג Tier 1 להגשים את חזון הרשת האלחוטית שלו כאלטרנטיבה לרשת קווית. ברשת ה-LTE של המפעיל משולבות טכנולוגיות רשת חכמה שתסייע למפעיל לבצע אופטימיזציית תקשורת נתונים בקצבי תעבורה של למעלה מ-100 מגה ביט לשנייה, ולהטמיע חיוב מבוסס-ערך וחבילות שירותים מתקדמים.

כחברה בארגון התקינה הבינלאומי 3GPP, אלוט מובילה בקידום תקינה עדכנית המתאימה למציאות העסקית. הפתרון של אלוט, תואם 3GPP, מזהה במדויק ובזמן אמת תעבורת נתונים של יישומים חיצוניים מבוססי-רשת (OTT) במהירויות של עד 160 גי'גה ביט לשנייה לפלטפורמה. המפעילים הסלולאריים זוכים כך בהבנת המשתמשים, היישומים והרשת, אשר לא הייתה קיימת בעבר במערכות חיוב והרשאת שירותים. המידע המדויק מסייע למפעילים הסלולאריים להגדיל את הכנסותיהם מתעבורת הרשת כך שתשקפנה את הערך האמיתי של השירות - הן למנוי והן למפעיל. על השירותים המתאפשרים בזכות הפתרון של אלוט נמנים אופטימיזציה ו- caching של וידאו כשירות פרימיום וחבילות מותאמות אישית ללקוח, המציעות שימוש חופשי ביישום רשת ספציפי מעבר למכסת הגלישה בחבילה.

"מפעילי רשתות LTE הפיקו לקחים מהתקנות של טכנולוגיות 3G בעבר", אמר רמי הדר, נשיא ומנכ"ל אלוט, "ולכן הם בונים את הרשת החדשה שלהם כצינור חכם מלכתחילה. הדרישה למודלי חיוב מבוססי-ערך הולכת ומתעצמת לנוכח הביקוש האינסופי מצד המנויים ליישומים זוללי רוחב פס, כמו גם הצורך של המפעילים למצוא דרכים חדשות להגדיל את ההכנסות מרשתות התקשורת שלהם. הפתרון של אלוט מתוכנן כך שיאפשר למפעיל להחיל את אותם מודלי חיוב יצירתיים בכל הרשתות שלו – LTE, 3G ורשתות קוויות."


טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il