אופק צילומי אוויר זכתה בפרויקט למיפוי 40 אלף ק"מ בבורקינה פאסו - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

אופק צילומי אוויר זכתה בפרויקט למיפוי 40 אלף ק"מ בבורקינה פאסו


חברת אופק צילומי אויר זכתה בפרויקט של הקרן האמריקאית MCC הפועלת למיגור הרעב והבערות במדינות אפריקה. המכרז, בהיקף של מיליון דולר, כולל מיפוי 40 אלף קמ"ר מתוך 200 אלף קמ"ר במדינת בורקינה פאסו (וולטה עילית לשעבר) באפריקה
חברת אופק צילומי אויר זכתה בפרויקט של הקרן האמריקאית MCC הפועלת למיגור הרעב והבערות במדינות אפריקה. המכרז, בהיקף של מיליון דולר, כולל מיפוי 40 אלף קמ"ר מתוך 200 אלף קמ"ר במדינת בורקינה פאסו (וולטה עילית לשעבר) באפריקה, ויצירת מפות שונות כגון מפת אורתופוטו (צילום אוויר מיושר מעוגן ברשת קורדינטות), מפה ויקטורית (בעלת יכולת לשנות את ממדי התמונה מבלי לפגוע באיכות המפה), מפה טופוגרפית ונתונים מדויקים ועד. החברה התחייבה להשלים את הפרויקט בתוך 3 חודשים.

לשם ביצוע הפרויקט נעזרת "אופק" בלווין הצרפתי SPOT (שם הלווין) ממנו ניתן לקבל שירותים אזרחיים שונים, והוזמנה במיוחד סדרת תצלומים עדכניים של בורקינה פאסו. המפות שהוזמנו על ידי MCC נועדו ליצירת פיתוח חקלאי וקווי מים, ותשתית תחבורתית בחלק זה של המדינה.

דוד פרץ, מנכ"ל אופק צילומי אויר, מוסר כי "הקרן האמריקנית בחרה בנו כחברה הישראלית לאחר שהתוודעה ליכולת המקצועית הגבוהה שהפגנו בתהליך המכרז, אשר כלל שימוש בטכנולוגיות חדישות לעיבוד תצלומי לווין ההופכים את התצלומים למפה טופוגרפית ואורתופוטו בדיוק מירבי."


טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il