ישראל שיאנית בבקשות לרישום זנים חדשים - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

העמלות שלנו

העמלות שלנו

חדשות

אור ירוק לבניית 3,000 יחידות דיור במתחם האלף בראשון לציון‎

מערכת טלנירי | 5/1, 09:53
בקרוב אלפי בעלי קרקעות פרטיות יוכלו להתחיל ולממש את זכיותיהם במתחם

הותר לפרסום: עו"ד דורון לוי חשוד כי סייע לאחים דיין

מערכת טלנירי | 28/12, 09:14
להציג מצגי שווא ולהתחמק מתשלום מסים בסך של למעלה מ-180 מיליון אירוישראל שיאנית בבקשות לרישום זנים חדשים

על-פי הארגון הבינלאומי להגנה על זני צמחים חדשים
מדינת ישראל מובילה בראש דירוג הארגון הבינלאומי:

ד"ר נחום איצקוביץ, מנכ"ל משרד החקלאות ופיתוח הכפר: "פיתוח זנים חדשים בענפי הצומח הוא תנאי מאוד משמעותי בקידומה של חקלאות הצומח הישראלית. לפיתוח זנים יש גם השלכה מרחיקת לכת על איכות המזון והרכבו התזונתי של המזון המופק מהצומח, כמו כן ישנם גם היבטים כלכליים. נמשיך לקדם את הנושא בכל האמצעים לרבות מחקר אקדמי ויישומי"

בעקבות מגבלות הקורונה, כנס הארגון השנתי התקיים באופן מקוון ● בין הפרסים שהוענקו ישראל זכתה במקום ראשון בשיעור העלייה בבקשות שהוגשו לרישום זנים חדשים ● ובמקום השני בשיעור הבקשות שהוגשו לרישום בסך הכול

בכנס השנתי (המקוון) של הארגון הבינלאומי להגנה על זני צמחים חדשים (UPOV) בו בין היתר הושוו היקפי הפעילות של הרושמים את זכויות המטפחים במדינות החברות בארגו, זכתה ישראל במקום ראשון בשיעור העלייה בבקשות שהוגשו לרישום זנים חדשים ובמקום השני בשיעור הבקשות שהוגשו לרישום בסך הכול.

בין הציונים לשבח שהוענקו מדינת ישראל זכתה לתשואות: בשנה החולפת (2019) זכתה ישראל במקום הראשון בשיעור העלייה בבקשות שהוגשו לרישום זנים חדשים על ידי חקלאים ומטפחי צמחים מקומיים וכן הגיעה למקום השני בשיעור הבקשות שהוגשו לרישום בסך הכללי, כל זאת על אף הירידה שהוצגה בשיעור הבקשות לרישום שהתקבלו מחו"ל בשנת 2019.

ישראל חברה ב-UPOV משנת 1974 ופועלת ללא לאות לעגן את זכויות המטפחים בתחומה. מן הראוי לציין כי ב-47 שנות קיום ופעילות המועצה לזכויות מטפחים בישראל, הוגשו בארץ כ-5,000 בקשות. בנוסף לכך נרשמו כ-3,700 זנים, מהם כ-800 זנים מוגנים כיום.

UPOV הוא ארגון בין-ממשלתי הממוקם בג'נבה ומהווה זרוע של הארגון הבינלאומי להגנה על קניין רוחני (WIPO). הארגון פועל מכוחה של אמנה בינלאומית שנכרתה בשנת 1961 ומטרתו לספק ולקדם מערכת יעילה של הגנה על זכויותיהם של מטפחי צמחים, בכדי לעודד את המחקר והטיפוח של זנים חדשים, לתועלת החברה. בארגון יש כיום 76 חברים המכסים 95 מדינות.


טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  073-250-5855  |  info@talniri.co.il