רשות המסים ערכה מבצע ביקורת בנתניה ובסביבה - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסהרשות המסים ערכה מבצע ביקורת בנתניה ובסביבה


רשות המיסים
בעל חברת אבטחה שלא רשם 490,000 ₪ "רואה החשבון אמר לי להקפיד יותר"
רשות המסים ערכה מבצע ביקורת בנתניה ובסביבה. במסגרת המבצע, שנוהל על ידי פקיד שומה נתניה, התקיימו 196 ביקורות בעסקים ממגוון תחומים, מהן עולה כי כ-11% מהעסקים שנבדקו לא רשמו הכנסות כדין.

בביקורת שנערכה במשרדי חברה לאבטחה בנתניה נמצא כי מספר העברות בנקאיות בסכום כולל של כ- 490,000 ₪ לא נרשמו בספרי העסק. בעלה החברה טען "רואה החשבון אמר לי להקפיד יותר". בחנות לכלי עבודה וגינון באחד מהכפרים באזור גילו המבקרים כי ארבעה צ'קים בסכום כולל של כ- 130,000 ₪ לא נרשמו בספרים. בעל החנות הסביר "אתמול היה פה הרואה חשבון, ביקשתי ממנו להוציא קבלות אבל הוא מיהר". אצל רופא שיניים מנתניה נמצאו על ידי המבקרים הכנסות לא רשומות של כ- 16,000 ₪ ובנוסף הכנסות של כ- 38,000 ₪ שנתקבלו בגין חדר שהוא משכיר במרפאתו. הרופא הסביר "אני רושם בעת הפירעון".

במסעדה בנתניה נמצאו שני צקים בסכום של כ- 5000 ₪ שהוסבו לספקים ולא נרשמו בספרי העסק. בעל המקום טען "אולי זה עזרה שקיבלתי מחבר". בחנות מחשבים וחומרי בניין באחד מהכפרים באזור נמצאו 2200 ₪ בכספת. מבדיקת המבקרים עולה כי מדובר בהכנסות ממכירות שהתקיימו במשך יומיים לפני המבצע ולא נרשמו בספרים. בעל החנות בתגובה "רציתי לרשום היום". עורך דין מנתניה לא רשם 2000 ₪ שנתקבלו בגין שכר טרחה. עורך הדיו טען "התבלבלתי". מבדיקת מסמכים במספרה בנתניה עלה כי במקום לא נרשמו 700 ₪. הספרית הסבירה "אני רושמת תחילה על פתק נייר ואחר כך מוציאה חשבוניות". במסעדה בנתניה התבצעה קניית ביקורת שלא נרשמה. בעל המקום הסביר "יש הפסקת חשמל".

פעילות הביקורת באזור נערכה כחלק מפעילות נרחבת של רשות המסים נגד מעלימי מס והון שחור, במסגרת המדיניות להגביר את פעילות האכיפה ולשפר את כושר ההרתעה, בין היתר ע"י עריכת מבצעי שטח שמטרתם להביא לדיווחי וגביית מס אמת ולהגביר את השוויון בנטל בקרב האזרחים.טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS

כתבות נוספות

- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il