עתירה כנגד חברת "רפאל" - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסהעתירה כנגד חברת "רפאל"


גמאטרוניק
חברת "גמאטרוניק" הגישה עתירה כנגד החברה הממשלתית, בטענה שהיא מדירה חברות ישראליות ממכרזים
חברת "גמאטרוניק" הישראלית אשר מתמחה בייצור מכשירי אל-פסק עתרה נגד חברת "רפאל". הסיבה לעתירה היא הדרת יצרנים כחול לבן ממכרז ממשלתי, העתירה התקבלה ע"י בית המשפט המחוזי בחיפה

גמאטרוניק הגישה לאחרונה עתירה לבית המשפט המחוזי בחיפה בשבתו כבית משפט לעניינים מנהליים על רקע תופעה החוזרת על עצמה במכרזי רפאל ובמכרזים נוספים אשר מפרסמים גופים ממלכתיים החבים בחובת המכרזים.

העתירה הוגשה בעקבות מכרז ממשלתי שפרסמה חברת "רפאל" לו הוכרזו ארבעה ספקים המורשים לספק מערכת אל-פסק וזה על אף שעל פי המפרט הטכני הנדרש ממערכות אלה, גם גמאטרוניק יכלה לספקן. חשוב לציין שגמאטרוניק הינה ספק מורשה של משרד הביטחון ומערכותיה מיוצרות בישראל ועל כן לא רק שהיא רשאית להציע את מערכותיה לקבלנים המשתתפים במכרז אלא שהחוק מקנה יתרון מכרזי מובנה לתוצרת הארץ והדרת תוצרת הארץ אסורה בתכלית.

חשוב לציין כי לגמאטרוניק אין כל טענה כלפי הספקים שהוצעו ע"י רפאל וכל שהם מבקשים הוא שתוסר המגבלה ממנה ומספקים ישראלים נוספים להשתתף במכרז על פי הוראת החוק והמשקל המיוחד המוקנה בו לתוצרת ישראלית.

רקע על גמאטרוניק:
גמאטורוניק מתמחה בתכנון וייצור מערכות הספק למגוון שימושים אזרחיים וצבאיים, בארץ ובעולם. מוצרי החברה עומדים בסטנדרטים הנוקשים ביותר, ובין השאר הם מותקנים בפרויקטים רגישים במערכת הביטחון ובגופים אזרחיים. לחברה מעל ל-48 שנים של ניסיון והיא נחשבת לאחת החברות המובילות בעולם בתחום מערכות האל-פסק המודולריות. גמאטרוניק היא חברה כחול – לבן: החברה ממוקמת בירושלים מיום הקמתה, מייצרת בישראל ומעסיקה כ-200 עובדים.טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il