בקשות מעצר בקבלנות... - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסהבקשות מעצר בקבלנות...


רשות המיסים
רשות המסים הגישה הבוקר 3 בקשות מעצר כנגד קבלנים בגין עבירות מס
פקיד שומה חקירות חיפה והצפון ברשות המסים, הגיש הבוקר שלוש בקשות מעצר כנגד קבלנים מאזור הצפון, בגין דרישת הוצאות על סמך חשבוניות פיקטיביות והשמטת הכנסות, בהיקף כולל של כ-7 מיליון ₪.

כבוד השופטת, טל תדמור זמיר, מבית משפט השלום בחיפה, דנה בבקשות הללו, נעתרה לבקשת רשות המסים וקבעה בכל אחד מהמקרים, ערבות עצמית וערבות צד ג' וכן צו יציאה מן הארץ.

אחד החשודים, קוסטנטין פורמן בוריס, קבלן שיפוצים ועבודות גמר מקריית אתא, בן 28, חשוד כי בספרי החשבונות ובדוחות שהגיש בשנים 2017-2014, דרש הוצאות הנסמכות על חשבוניות פיקטיביות בסכום כולל של 2.5 מיליון ₪, מבלי שבוצעה עבודה, ללא שסופק טובין וללא ששולמה התמורה הרשומה בהן. כבוד השופטת זמיר החליטה, בין היתר, על ערבות עצמית בסך של 200,000 ₪ וערבות צד ג' בסך של 150,000 ₪ וכן צו עיכוב יציאה מן הארץ, למשך 180 יום.

בית המשפט קיבל החלטה זהה גם בנוגע לחשוד בלואוס יורי, קבלן עבודות גבס, בן 26, שחשוד כי בשנים 2016-2014, דרש הוצאות הנסמכות על חשבוניות פיקטיביות בסכום כולל של 2 מיליון ₪, ללא שבוצעה עבודה, ללא שסופקה סחורה ומבלי ששולמה התמורה הרשומה בהן.

בקשת המעצר השלישית הוגשה כנגד פימה אילן מאיר דוד, קבלן עבודות בנייה מקיבוץ שדה נחום, בן 46, החשוד, אף הוא, כי פעל במרמה ובכוונה להתחמק ממס. בדוחות שהגיש בשנים 2015-2013, לא כלל הכנסות, שהיו לו מעיסוקו כקבלן בנייה, בסכום כולל של 2.4 מיליון ₪. בית המשפט קבע במקרה זה, ערבות עצמית בסך 200,000 ₪ וצו עיכוב יציאה מן הארץ למשך 180 יום.טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il