פתאל נכסים (אירופה) בוחנת הנפקת אג"ח המובטחת בשעבודים מדרגה ראשונה על נכסי החברה - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה


> > חדשות שוק ההון

פתאל נכסים (אירופה) בוחנת הנפקת אג"ח המובטחת בשעבודים מדרגה ראשונה על נכסי החברה


חברת פתאל נכסים
החברה תנפיק סדרה חדשה (ד') בהיקף של עד 200 מיליון שקל במקביל השקיע דוד פתאל 57 מיליון ש"ח בהנפקת זכויות בהיקף של כ- 100 מיליון ₪ שצפויה להסתיים עד ה – 22.7.2020 וחברה מנהלת מו"מ למכירת 3 מלונות באירופה ששווים בספרים כ- 524 מיליון שקל

 


פתאל נכסים אירופה מדווחת, כי היא בוחנת מהלך של הנפקת סדרת אג"ח חדשה (סדרה ד') בהיקף של עד כ- 200 מיליון שקל. הסדרה החדשה תהיה מובטחת בשעבוד מדרגה ראשונה על מספר נכסים של החברה . בכוונת החברה לפרסם בתקופה הקרובה  דוח הצעת מדף על פי תשקיף שפורסם בחודש נובמבר אשתקד. עוד עולה מהדיווח, כי אגרות החוב תוצענה בדרך של הצעה אחידה וצפויות להיות מדורגות על ידי מדרוג.


בדוחות הרבעון הראשון  דווחה החברה, כי להערכתה, תכניתה האסטרטגית, למכור חלק קטן מהמלונות שבבעלות החברה, לעשות מימון מחדש לנכסים לא משועבדים , ולקבל  הלוואות בערבות מדינה בסכומים משמעותיים עשויים יחד עם הנפקת הזכויות להביא לתוספת מקורות כספיים של כ- 1 מיליארד שקל.  סכום זה ויתרת המזומנים ושווי מזומנים  בהיקף של כ- 740 מיליון שקל הנמצאים בקופת החברה נכון למועד פרסום דוחות מרץ, יאפשרו לחברה לעמוד בכל התחייבויותיה בשנה הקרובה (עד יוני 2021) גם אם לא תהייה התאוששות בענף".


בחודש יוני דווחה פתאל אירופה, כי היא נמצאת במשא ומתן למכירת 3 בתי מלון באירופה במתווה שלsale and lease back  ששווים בספרי החברה כ- 136 מיליון אירו (כ- 524 מיליון שקל)  ועליהם יתרת מימון בהיקף של כ- 58.5 מיליון אירו. 2 מבתי המלון נמצאים בגרמניה Leonardo Royal Berlin Alexanderplatz, Leonardo Hotel Munich והשלישי בהולנד Leonardo Royal Den Haag.


שחר עקה, דירקטור וסמנכ"ל הכספים "גיוס החוב הוא צעד נוסף של החברה להגדיל את נזילותה. מתחילת משבר הקורונה סדרת האג"ח המגובה של החברה שמרה על ריביות טובות יותר ולמעשה בטאה את הביטחון של המשקיעים. החברה החליטה לגבות גם את הסדרה החדשה בשעבודים מדרגה ראשונה על נכסים איכותיים ומובילים ולהערכתנו המשקיעים שמכירים את החברה ואת הנכסים שלה יראו בגיוס השקעה אטרקטיבית. יצוין, כי אנו רואים המשך התאוששות בהזמנת לינות בבתי מלון בארץ ובחו"ל ".


רשת מלונות פתאל, בבעלות משפחת פתאל (63.65%), הוקמה על ידי דוד פתאל במרץ 1998 והיא מתמחה באמצעות תאגידים המוחזקים על ידה, בהחזקה, תפעול, שכירות וניהול מלונות בישראל ואירופה וכן ברכישה והקמה של מלונות חדשים.


 טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il