יוניבו מדווחת על תוצאות מקדמיות למחצית ראשונה 2020 עם צפי להכנסות של 10 מיליון שקל ושיעור רווחיות גולמית של 50% - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה


> > חדשות שוק ההון

יוניבו מדווחת על תוצאות מקדמיות למחצית ראשונה 2020 עם צפי להכנסות של 10 מיליון שקל ושיעור רווחיות גולמית של 50%


גולן ביטון- מנכ"ל יוניבו
חברת הקנאביס הישראלית, יוניבו, הנסחרת בבורסת ת"א, מציגה תוצאות מקדמיות ועדכון לגבי פעילות עסקית עבור התקופה שהסתיימה ב-30 ביוני 2020. החברה רואה צמיחה בהכנסות של יותר מ-100% מרבעון ראשון לשני זאת בעיקר בשל מבחר גדול יותר של חומרי גלם שמגיע מהחוות איתן התקשרה

חבת הקנאביס מדווחת על תוצאות מקדמיות למחצית הראשונה של 2020, עם שיעור רווחיות גולמית של 50%, ושיעור צמיחה של מעל ל-100% בהכנסות בין הרבעון הראשון לשני, שיסתכמו לסכום של כ-10 מיליון שקל עבור המחצית. החברה מציינת כי עיבדה במפעלה כ-1 טון קנאביס במהלך התקופה, וצופה הכנסת 2 טון חומרי גלם נוספים למפעל במהלך הרבעון הנוכחי. יוניבו מוכרת כיום את מוצריה בכ-90 בתי מרקחת ברחבי הארץ, ומתחילת השנה נמצאת בתהליך רציף של גיוס עובדים. לאור העלייה בהיקפי הפעילות בוחנת החברה גיוס עובדים נוספים ומעבר לפעילות של מספר משמרות  ביום במפעלה


 


חברת הקנאביס הישראלית, יוניבו, הנסחרת בבורסת ת"א, מציגה תוצאות מקדמיות ועדכון לגבי פעילות עסקית עבור התקופה שהסתיימה ב-30 ביוני 2020. החברה רואה צמיחה בהכנסות של יותר מ-100% מרבעון ראשון לשני זאת בעיקר בשל מבחר גדול יותר של חומרי גלם שמגיע מהחוות איתן התקשרה. הכנסות החברה צפויות לעמוד על כ-10 מיליון שקל בקירוב, כאשר ההכנסות לרבעון הראשון היו כ- 3 מיליון שקל ואומדן ההכנסות לרבעון השני הינו כ- 7 מיליון שקל משרותי ייצור לחברות אחרות, ייצור עצמי למותג UNIVO, שיווק ומכירה של  מוצרי קנביס רפואי בבתי המרקחת ושירותי מו"פ.


 


ברבעון הראשון היה ניכר מחסור בחומרי גלם איכותיים בישראל ולכן החברה עיבדה בקירוב 200 ק"ג חומרי גלם. ברבעון השני כבר הותר ייבוא של חומרי גלם לישראל והתווספו חוות גידול נוספות בישראל ולפיכך היצע ומבחר הזנים וחומרי הגלם העלה את כושר הייצור של החברה והיא עיבדה בקירוב 800 ק"ג נוספים. החברה רכשה חומרי גלם נוספים על פי הסטנדרטים הגבוהים שלה וצופה הכנסת 2 טון חומרי גלם נוספים למפעל במהלך הרבעון הנוכחי מהחוות איתן התקשרה. החברה מסרה לחוות אלו תוכנית שתילה שנתית וצופה רכישה כוללת של 4 עד 5 טון חומרי גלם עד סוף שנת 2020.


 


שיעור הרווחיות הגולמית של החברה לתקופה של החצית הראשונה 2020, צפוי לעמוד על כ- 50%. עוד יצויין, כי הנהלת החברה מזהה גידול בשיעור הרווחיות הגולמית בין הרבעון הראשון לרבעון השני של שנת 2020, בין היתר לאור התייעלות בייצור ויתרון לגודל, הגדלת כושר הייצור וקיטון בהוצאות.


 


נכון למועד הדיווח החברה מפיצה את סל מוצרי החברה ב-43 בתי מרקחת פרטיים וכן בלמעלה מ-45 בתי מרקחת השייכים לרשת סופר פארם המנפקים קנאביס רפואי באופן ישיר מבית המסחר אשר נמצא בבעלות החברה ב(100%). כמו כן החברה מקבלת הון חוזר מבתי מרקחת באשר למוצרים הנמכרים ובהתאם מייצרת מוצרי קנאביס רפואי באיכות GMP, על פי דרישות השוק.


 


יוניבו השלימה את בניית תשתית החממות הטכנולוגיות בחוות עמית והחלה בבניית Post Harvest כהכנה לתקן EU-GMP ומתכוננת לשתילה וגידול עצמי. בניית החווה נועדה לשרת את אסטרטגיית החברה להחזיק בכל שרשרת הערך לצורך השגת שליטה טובה על איכות וכמות תוצרת הקנאביס הרפואי וכן לצורך גמישות תפעולית ורווחיות גבוהה יותר של החברה. בנוסף, החברה כבר החלה בפיתוח מוצרים עתידיים ובבחינת פיתוחים נוספים במעבדת המו"פ באשקלון וצופה גידול בהכנסות משירותי מחקר ופיתוח שמספקת ותספק בעתיד לחברות נוספות בארץ ובעולם.


 


כמו כן, החברה מעדכנת כי מתחילת השנה היא נמצאת בתהליך רציף של גיוס עובדים ולאור העלייה בהיקפי הפעילות בוחנת גיוס כוח אדם נוסף ומעבר לפעילות של שנים ו/ או שלושה משמרות במפעל.טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il