רשות שוק ההון העניקה היתר שליטה לרני צים בחברת פי.אל.טי פיננסים - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה


> > חדשות שוק ההון

רשות שוק ההון העניקה היתר שליטה לרני צים בחברת פי.אל.טי פיננסים

במקביל העניקה הרשות לחברה רישיונות מורחבים לעסוק במתן אשראי ובמתן שירות בנכס פיננסי, ובנוסף אישרה את מינויו של מנכ"ל החברה יהל בן סירה

 


דירקטוריון חברת פי.אל.טי פיננסים, הפועלת בתחום האשראי החוץ בנקאי, הודיע היום כי רשות שוק ההון העניקה לרני צים היתר שליטה בחברת פי.אל.טי פיננסים, וכעת יעמוד שיעור ההחזקה שלו בחברה על 51.39%. הודעה זו הינה בהמשך לדיווח מיום 6 בפברואר 2020, במסגרתו רכש רני צים (דרך חברות פרטיות, וללא קשר לחברת הנדל"ן הציבורית) מניות בהיקף של כ-3 מיליון שקל משרון פלאצ'י, לצד אופציות בהיקף של כ-150 אלף שקל, בדרך לקבלת השליטה בחברה.


 


במקביל, העניק המפקח על נותני השירותים הפיננסיים ברשות שוק ההון רישיונות מורחבים לחברה לעסוק במתן אשראי ובמתן שירות בנכס פיננסי. הרישיונות כוללים הרשאה לחברה לעסוק באותם עיסוקים שנכללו ברישיונותיה הקודמים של החברה.


 


בנוסף, אישרה הרשות את מינויו של יהל בן סירה (35) לתפקיד מנכ"ל החברה, שייכנס לתוקף החל מה-1 ביולי 2020. בן סירה, נשוי +1 ורו"ח בהשכלתו, כיהן בשלוש השנים האחרונות כסמנכ"ל הכספים של אופיס דיפו (שנמצאת בשליטת מר רני צים). המינוי כפוף לאישור האסיפה הכללית של החברה שתתקיים ביום ה- 1.7.2020.


קודם לתפקידו באופיס דיפו, כיהן בן סירה כחשב של חברת "קבוצת חנן מור אחזקות בע"מ".


 


פי.אל.טי פיננסים הינה חברה ציבורית, אחת מבין החברות הפועלות כיום בתחום האשראי החוץ-בנקאי בבורסת ת"א, והיא נסחרת לפי שווי שוק של כ-34.3 מיליון שקל נכון ל30.6.20.טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il