מנכ״לית המוסד לבטיחות ולגיהות מסיימת את תפקידה - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה


> > חדשות שוק ההון

מנכ״לית המוסד לבטיחות ולגיהות מסיימת את תפקידה


ד''ר אורנית רז. מנכלית המוסד לבטיחות ולגיהות. צילום- יחצ
לאחר 4 שנות קדנציה, הודיעה הבוקר ד"ר אורנית רז, על סיום תפקידה כמנכ"לית המוס"ל. בתקופתה הובילה שינוי ארגוני נרחב והושק "קו החיים" – המוקד הלאומי לדיווח על מפגעים מסכני חיים באתרי בנייה

מנכ״לית המוסד לבטיחות ולגיהות, ד״ר אורנית, הודיעה הבוקר על סיום תפקידה לאחר 4 שנות קדנציה.
המוס״ל הינו הזרוע הממלכתית, ההדרכתית והמניעתית לקידום תרבות של בטיחות בעבודה ובריאות תעסוקתית.
במהלך הקדנציה של ד״ר רז עבר המוס״ל שינוי ארגוני לאור המלצות מבקר המדינה, בשנת 2015, וביסס עצמו כגוף מקצועי מוביל בתחום. פעילות המוס״ל בתקופה זו אופיינה בין השאר, במהפכה דיגיטלית וניכרה קפיצה טכנולוגית בשירותיו.


בתקופתה של רז ובהובלתה הוקם ״קו החיים״ - המוקד הציבורי הלאומי לדיווח על מפגעים חמורים באתרי בניה - אשר אפשר לראשונה לציבור לדווח על ליקויים מסכני חיים, ועל סכנות ברורות ומיידות באתרי בנייה, ובכך הציל חיים.


מבחינה פנים ארגונית, בשנות פועלה של ד״ר רז, הושם דגש על הרחבת המענה לאוכלוסיות נוספות, בעיקר במגזר הערבי, ובאוכלוסיית העובדים עם מוגבלויות. וכן שולבו נשים במשרות מפתח בארגון.


מד״ר אורנית רז נמסר: ״לאחר ארבע שנות קדנציה מרתקות וחשובות בחרתי לפנות לדרך חדשה. אני רוצה להודות על האמון לו זכיתי לאורך כל הדרך מצד משרדי הממשלה, מנכ״ל הביטוח הלאומי, יו״ר המוס״ל וחברי המנהלה.


אני מאמינה כי השינויים אותם הובלנו בנחישות ממצבים את המוסד לבטיחות ולגיהות כגוף המוביל במדינת ישראל בנושאים עליהם הוא מופקד. אני משוכנעת כי המוס״ל ימשיך להוביל להישגים רבים נוספים לטובת אזרחי מדינת ישראל״.טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS

כתבות נוספות

- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il