ירדנה אמסלם מייסדת מכללת כישורי חיים, המיועדת לבוגרי החינוך המיוחד חנכה את תערוכת ארט ברוט שיצרו תלמידי המכללה - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

העמלות שלנו

העמלות שלנו

חדשות

אור ירוק לבניית 3,000 יחידות דיור במתחם האלף בראשון לציון‎

מערכת טלנירי | 5/1, 09:53
בקרוב אלפי בעלי קרקעות פרטיות יוכלו להתחיל ולממש את זכיותיהם במתחם

הותר לפרסום: עו"ד דורון לוי חשוד כי סייע לאחים דיין

מערכת טלנירי | 28/12, 09:14
להציג מצגי שווא ולהתחמק מתשלום מסים בסך של למעלה מ-180 מיליון אירו


> > חדשות שוק ההון

ירדנה אמסלם מייסדת מכללת כישורי חיים, המיועדת לבוגרי החינוך המיוחד חנכה את תערוכת ארט ברוט שיצרו תלמידי המכללה


ירדנה אמסלם מייסדת המכללה בפתיחת התערוכה עם אורחות
תוצג בחודש הקרוב בהיכל התרבות בפתח תקווה

רדנה אמסלם, מייסדת מכללת כישורי חיים, המקנה כלים שימושיים לבוגרי החינוך המיוחד, חלקם על הרצף, חנכה בהיכל התרבות בפתח תקווה, את תערוכת ארט ברוט (אמנות לא גמורה הנעשית ממעמקי הבטן ומתוך צורך מידי להביע רגשות)ופסלים מנייר, שיצרו תלמידי המכללה אשר תוצג במהלך החודש הקרוב בהיכל התרבות לקהל הרחב.


התערוכה נפתחה במעמד ראש העיר רמי גרינברג,ענת זנזורי יו"ר מנהל התרבות, דליה אוחיון יו"ר הנהלת היכל התרבות, נילי חי אוצרת התערוכות ובכירים נוספים מהמגזר הציבורי והפרטי.


אמסלם סיפרה בהתרגשות כי המכללה פועלת להקנות כלים וכישורים לחיים לעודד מתן שוויון הזדמנויות לסטודנטים עם מוגבלות שכלית, או התפתחותית. תלמידי המכללה כובשים גם את ספסלי האקדמיה ומתנדבים בבתי חולים ובצה"ל ובהחלט מהווים מקור גאווה. בין עבודות האמנות בתערוכה ניתן להתרשם מכישרון רב בין אם בציורים בעלי עומק ובין אם בפסלי נייר ייחודיים.
התערוכה תינעל ב- 30.11.2019.

***המכללה לכישורי חיים המיועדת לבוגרי החינוך המיוחד נוסדה על ידי ירדנה אמסלם באוקטובר 2007 אחרי שנתיים של מאבקים גדולים במוסדות שלא הבינו את הצורך במתן שירותי המשך לבוגרי החינוך המיוחד.טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  073-250-5855  |  info@talniri.co.il