עובדי גלידות פלדמן התאגדו בהסתדרות - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה
> > חדשות שוק ההון

עובדי גלידות פלדמן התאגדו בהסתדרות


הסתדרות
עובדי המפעל הוותיק ברחובות, התאגדו בהסתדרות כדי להבטיח את עתידם התעסוקתי ואת זכויותיהם, בין היתר, על רקע שינוי בעלי השליטה

עובדי גלידות פלדמן התאגדו בהסתדרות, במטרה להבטיח את עתידם התעסוקתי ואת זכויותיהם. זאת, בין היתר, על רקע שינוי בעלי השליטה במפעל בשנה החולפת. מדובר בכ-140 עובדים במפעל הוותיק שממוקם ברחובות.

מהאגף להתאגדות עובדים בהסתדרות, נשלח מכתב להנהלת החברה ובו קריאה להיכנס למשא ומתן עם ההסתדרות ועם ועד הפעולה, לקראת חתימה על הסכם קיבוצי שיעגן את תנאי ההעסקה של עובדי החברה. מהלך ההתאגדות לווה על ידי האגף להתאגדות עובדים וההסתדרות במרחב רחובות, בראשות עודד עמרם.


מוועד הפעולה נמסר: "היום עשינו היסטוריה, אחרי 84 שנות קיומו של המפעל יש עבודה מאורגנת בפלדמן. אנו תקווה שנוכל לקיים יחסי עבודה פוריים עם הנהלת המפעל, במטרה להגיע להסכם קיבוצי שעומד בהלימה עם שאר ההסכמים בענף המזון בכלל, והגלידות בפרט".

יו"ר ההסתדרות במרחב רחובות, עודד עמרם, מסר: "אני שמח שעובדי גלידות פלדמן הצטרפו למשפחת ההסתדרות, לרווחתם ולשמירה על זכויותיהם".טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il