פוינטר טלוקיישן מדווחת על קבלת הזמנה בהיקף של 6.5 מיליון דולר בברזיל - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה


> > חדשות שוק ההון

פוינטר טלוקיישן מדווחת על קבלת הזמנה בהיקף של 6.5 מיליון דולר בברזיל


פוינטר
הזמנה זו מצטרפת להזמנות דומות בהיקף של 4 מיליון דולר הנפרסות על פני 2-4 שנים בברזיל אשר הוזכרו בשיחת הוועידה שנערכה ב-28 בפברואר 2019
פוינטר טלוקיישן בע"מ (נאסד"ק ובורסת ת"א: PNTR), ספקית מובילה של שירותי טלמטיקה ופתרונות טכנולוגיים לניהול ציי רכב, ניהול נכסים ניידים ורכבים מקושרים, מדווחת היום על קבלת הזמנה גדולה לניהול צי רכב בברזיל בהיקף מוערך של עד ל-6.5 מיליון דולר לתקופה של מעל ל-5 שנים.

אספקת המוצרים צפויה להסתיים במהלך הרבעון השלישי של 2019, וזו תתמוך במתן שירותים החל מהרבעון הרביעי של 2019 בהתבסס על שירותי הטלמטיקה של פוינטר ופתרונותיה הטכנולוגיים לניהול ציי רכב.

הזמנה זו מצטרפת להזמנות דומות בהיקף של 4 מיליון דולר הנפרסות על פני 2-4 שנים בברזיל אשר הוזכרו בשיחת הוועידה שנערכה ב-28 בפברואר 2019.

דוד מחלב, מנכ"ל פוינטר אמר: "אנו נרגשים מקבלת ההזמנה החדשה באחד משווקי המטרה הגדולים ביותר שלנו. זוהי זכייה אסטרטגית נוספת לפוינטר עם לקוח משמעותי. כהמשך להזדמנות להתרחב בשוק בצפון אמריקה, דיווחנו בסוף שנת 2018 כי אנו מצפים לראות צמיחה בנתחי השוק שלנו במהלך 2019, וזאת הודות לחוזה זה ולחוזים אחרים."

להודעת החברה במאיה: https://maya.tase.co.il/reports/details/1229690


טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il