סלע קפיטל מחזקת את מעמדה בתחום תחנות הדלק - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה


> > חדשות שוק ההון

סלע קפיטל מחזקת את מעמדה בתחום תחנות הדלק


סלע קפיטל תרכוש תחנת דלק בפתח תקווה בכ-37 מיליון שקלים .מדובר על תחנת הדלק השנייה בבעלות החברה לאחר שבשנה שעברה רכשה תחנת דלק בראשון לציון
תחנת הדלק המושכרת לסונול באזור התעשייה של פתח תקווה (קריית אריה), צפויה להניב תשואה גבוהה של כ- 8.1%

שמואל סלבין יו"ר סלע קפיטל: " תחנות דלק הם נכסים אטרקטיביים עבור קרנות ריט שכן במהותן הן מושכרות לטווח ארוך ומבטיחות תשואה נאותה. אנחנו רואים את עצמנו כשחקן בתחום אשר יודע לבחור את תחנות הדלק הטובות במיקומים האטרקטיביים . אנו בודקים כל העת כיווני צמיחה והתפתחות חדשים "

קרן הריט סלע קפיטל מחזקת את מעמדה בתחום תחנות הדלק: החברה הודיעה היום לבורסה כי רכשה את תחנת הדלק של סונול בפ"ת בתמורה ל-34.5 מיליון שקלים , בנוסף תשלם החברה הוצאות עסקה של 2.5 מיליון שקלים. מדובר על 2,452 מ"ר קרקע שעליה תחנת תדלוק ומבנה מסחרי בשטח של כ-1,460 מ"ר (וכולל חנות נוחות וכן חנויות בתחום "הלבשת הבית")
בסלע קפיטל מציינים את מיקומה האסטרטגי של התחנה-בסביבה פעילות ערה ונרחבת של תעשיה מסחר ומגורים. תחנת הדלק מצויה סמוך לשכונת אם המושבות החדשה בעיר בתוך אזור התעשייה הנמצא בתהליך של הסבה למבנים חדישים (מרכז שירות של סובארו, מבנה משרדים של כלל ביטוח ומרכז שרות של יונדאי)
אין זו כאמור הפעם הראשונה שקרן הריט נכנסת לתחום תחנות הדלק. לפני שנה רכשה החברה תחנת דלק בראשון לציון בהיקף כולל של יותר מ-32 מיליון שקלים. התחנה בראשון מושכרת לחברת פז ומפעילה מתקן שטיפה התחנה נמצאת באזור התעשייה המערבי של ראשון לציון (בסמוך למרכז הישראלי לריהוט שבבעלות סלע), בקרבת קניון הזהב ומרכז G. מיקומה האטרקטיבי של התחנה יוצר ביקוש מוגבר לתחנה מצד חברות דלק אחרות.
שמואל סלבין יו"ר סלע קפיטל: " תחנות דלק הם נכסים אטרקטיביים עבור קרנות ריט שכן במהותן הן מושכרות לטווח ארוך ומבטיחות תשואה נאותה. אנחנו רואים את עצמנו כשחקן בתחום אשר יודע לבחור את התחנות טובות במיקומים האטרקטיביים ביותר .בארה"ב קרנות ריט עוסקות במגוון נרחב של נכסי נדל"ן ואין סיבה שבישראל קרנות הריט יעסקו אך ורק בנדל"ן בתחום המשרדים. בניגוד למקובל לחשוב אנו מאמינים בתחום, שכן תחנות דלק הן יותר דומים למתחמי מסחר וקניות שבנייתם דורשת חשיבה אסטרטגית ותכנון. מעבר לגיוון תיק הנכסים תחנת הדלק בפתח תקווה צפויה להעניק לנו תשואה גבוהה על הנכס- 8.1%.אנו בודקים כל העת כיווני צמיחה חדשים".


טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il