הצלחה בגיוס הון של סלע קפיטל נדל"ן - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה


> > חדשות שוק ההון

הצלחה בגיוס הון של סלע קפיטל נדל"ן


השלימה גיוס מניות של כ- 126 מיליון שקל
בעקבות הביקושים הגבוהים הגדילה החברה את היקף הגיוס לעומת התכנון לגייס במקור 100 מיליון שקלים.
שמואל סלבין: "בכל שנה מבצעת סלע קפיטל הנפקת מניות ונהנתה מביקושים גבוהים מה שמעיד על אמון שוק ההון בחברה. לאחרונה ביצעה החברה מספר עסקאות שהביאו את היקף הנכסים שלה ליותר ממיליארד שקל. הכסף מההנפקה מיועד להגדיל את פורטפוליו הנכסים של החברה "
קרן הריט, סלע קפיטל, המשקיעה במקרקעין ובנדל"ן מניב השלימה בהצלחה גיוסם של 126 מיליון ש''ח במניות. יודגש כי בעקבות הביקושים הגבוהים החליטה החברה להגדיל את סכום הגיוס לעומת התכנון המקורי שעמד על בין 80-100 מיליון שקלים בלבד.
החברה, המנוהלת על ידי שמואל סלבין, המכהן כיו"ר הקרן , אלי בן חמו, מנכ"ל חברת הניהול וגדי אליקם, מנכ"ל הקרן גייסה כאמור 126 במחיר של 5.84 שקל למניה ונהנתה מביקושים של כ- 126 מיליון שקלים-
את ההנפקה הוביל קונסורציום של חתמים, אשר כלל בין היתר את אקסלנס חיתום, איפקס הנפקות, פועלים אי.בי.אי. חיתום ולאומי פרטנרס.
ההצלחה מרשימה במיוחד לאור העבודה שסך הנפקות עד עתה מתחילת 2014 עמד על סכום פחות או יותר הזהה להנפקה הנוכחית של סלע.

לדברי יו"ר קרן הריט שמואל סלבין: "הצלחת הגיוס היא הוכחה נוספת לאמון שרוכשים המשקיעים בקרן הריט סלע קפיטל. התמורה המיועדת תסייע לקידום תוכניות הפיתוח של סלע קפיטל, וכן לצורך הקטנת עלויות המימון שיתרמו להמשך גידול ברווח ויצירת ערך למשקיעים. החברה מאמינה שהכסף, שגויס מהציבור, ראוי שיושקע בזהירות ברכישת נכסי נדל"ן. בכל שנה מבצעת סלע קפיטל הנפקה הון אשר מאפשרת לה בתוספת גיוס חוב לרכוש נכסים חדשים שישיאו ערך למשקיעים. לאחרונה ביצעה החברה מספר עסקאות שהביאו להיקף נכסים של יותר ממיליארד שקל. הכסף מהנפקה מיועד להגדיל את פורטפוליו הנכסים של החברה ".


טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il