TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

העמלות שלנו

העמלות שלנו

חדשות

הבורסה לניירות ערך מדווחת על התוצאות הכספיות לרבעון הרביעי ולשנת 2021

מערכת טלנירי | 22/3, 09:42
הבורסה מסכמת שנת שיא בכל הפרמטרים עם גידול של 23% ברווח הנקי . הבורסה תחלק דיבידנד העומד על כ- 50% מהרווח, בסך של כ- 22.7 מיליון ש"ח. תבצע רכישה עצמית של עד כ- 100 מיליון₪

אינרום מסכמת את שנת 2021 עם הכנסות של מעל מיליארד ש"ח

מערכת טלנירי | 21/3, 09:41
וצמיחה של כ-10% לעומת השנה המקבילה


> > חדשות שוק ההון

ריאליטי רכשה את בנייני תאומי הגלים בהרצליה פיתוח, בתמורה לכ- 200 מיליון שקל


קרדיט צילום: טל גבעוני
על המגרש שכיום נמצא ביעוד לתעשייה, משרדים ומסחר, תקדם ריאליטי תכנית לעירוב שימושים הכוללים מגורים, תעסוקה, מסחר ושטחי ציבור תוך הגדלת זכויות הבניה באופן משמעותי.

קרן ריאליטי רכשה מגרש בשטח של כ- 4 דונם ברחוב אבא אבן 8 בהרצליה פיתוח, בתמורה לכ- 200 מיליון שקל. על המגרש בנויים שני בניינים בני 4 קומות כל אחד, בשטח של כ- 7,000 מ"ר בנוי וכ- 265 חניות. את הנכס רכשה הקרן בעסקה המשקפת כ- 50 מיליון שקל לדונם, משלושה בעלי קרקע פרטיים.

הנכס, הממוקם במרכז העסקים של הרצליה, מושכר לשוכרים שונים, בניהם מרפאות לאסתטיקה, עורכי דין ומשרדי הייטק ומניב כ- 7 מיליון שקל בשנה וממוקם בין מגדלי אקרשטיין למגדל בבנייה של חברת מבנה, בסמוך למחלף הסירה. בכוונת ריאליטי לפתח את הנכס ולהשביחו באמצעות קידום תכנית מפורטת הכוללת עירוב שימושים הכוללים מגורים, תעסוקה, מסחר ושטחי ציבור תוך הגדלת זכויות הבניה באופן משמעותי.

תכנית המתאר החדשה לאזה"ת של הרצליה פיתוח נמצאת כיום בתהליך הפקדה בוועדה המחוזית לתכנון ובניה לאחר שאושרה בוועדה המקומית הרצליה. התוכנית צפויה להוסיף כ- 1.66 מיליון מ"ר נוספים לייעודי תעסוקה, מסחר, מלונאות, מגורים ומטלות ציבוריות. כמו כן, כ- 3,000 יחידות דיור קטנות בשטח של 50 מ"ר. קו המטרו העתידי מתוכנן לעבור ברחוב אבא אבן והקו הירוק של הרכבת הקלה עובר בסמיכות ומצוי כבר בעבודות בניה, כשהתחנה הקרובה נמצאת כ- 200 מטר מהנכס. בין החברות שיושבות בהרצליה פיתוח ניתן למצוא חברות ענק כמו אפל ומיקרוסופט.

דן מנחם, שותף בקרן ריאליטי: "קבוצת ריאליטי מאמינה בפוטנציאל הגדול הטמון בפיתוח אזור מערב הרצליה וברחוב אבא אבן בפרט, לפרויקטים בעירוב שימושים, כשזה מתווסף לשינוי המשמעותי שמתכננת ריאליטי במתחם ארנה. אנחנו צופים כי עם אישור תכנית המתאר החדשה למרכז העסקים הרצליה, ערכי הקרקע יעלו ותתאפשר השבחה משמעותית באזור שיתחדש באופן המיטבי. על רקע זה, בשנה האחרונה אנחנו רואים עסקאות רבות מקודמות באזור".

לפני מספר חודשים, נרכש המגרש הסמוך, באבא אבן 15, בשטח של 2.7 דונם עליו בניין בן שלוש קומות וקומת מרתף, הכולל 3,200 מ"ר שטחים עיליים וחניון תת־ קרקעי, על ידי חברה בבעלות יצחק מירילשווילי בכ– 190 מיליון שקל, עסקה המשקפת כ- 70 מיליון שקל לדונם.

ריאליטי היא קבוצת קרנות השקעה בנדל"ן הגדולה בישראל שבראשה עומדים ד"ר מיכאל ורדי, אסף ורדי ואוהד רוזן. הקבוצה מנהלת מספר קרנות פרייבט אקוויטי ונכסים בהיקף של כ- 9 מיליארד שקל ונמצאת בצמיחה עקבית תוך יצירת תשואות גבוהות למשקיעיה. ריאליטי פועלת לפיתוח עירוני וסביבתי, זאת לצד שיתופי פעולה נרחבים עם הרשויות השונות. קבוצת ריאליטי מחזיקה לצד פעילות האקוויטי בקרן חוב, במסגרתה גייסה כמיליארד ורבע שקל שמשמשים לטובת מימון הון עצמי ליזמי נדל"ן וכן בפעילות נכסים מניבים בגרמניה.טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  073-250-5855  |  info@talniri.co.il