פינרג׳י אירחה את רה"מ נפתלי בנט והציגה בפניו את המשמעות הגלובלית של טכנולוגיות האנרגיה של החברה - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

העמלות שלנו

העמלות שלנו

חדשות

אור ירוק לבניית 3,000 יחידות דיור במתחם האלף בראשון לציון‎

מערכת טלנירי | 5/1, 09:53
בקרוב אלפי בעלי קרקעות פרטיות יוכלו להתחיל ולממש את זכיותיהם במתחם

הותר לפרסום: עו"ד דורון לוי חשוד כי סייע לאחים דיין

מערכת טלנירי | 28/12, 09:14
להציג מצגי שווא ולהתחמק מתשלום מסים בסך של למעלה מ-180 מיליון אירו


> > חדשות שוק ההון

פינרג׳י אירחה את רה"מ נפתלי בנט והציגה בפניו את המשמעות הגלובלית של טכנולוגיות האנרגיה של החברה


רה"מ נפתלי בנט בסיור פינרג'י. (יחצ)
לדברי רוה״מ, מר נפתלי בנט, ״עלינו להיות חלוצים בתחום האנרגיה הירוקה.״
לקראת השתתפותו בועידת האקלים בגלזגו, ביקר בנט במשרדי פינרג׳י והתרשם מהטכנולוגיה הירוקה שפיתחה על שימושיה השונים ועל הצורך הגובר לרציפות אנרגטית באתרים קריטיים

לדברי מר אביב צידון, מייסד ויו"ר פינרג׳י, ״הטכנולוגיה שפיתחנו מאפשרת הפקת חשמל נקי וזול מהמתכת הנפוצה בכדור הארץ - אלומיניום - ומהווה בשורה לשוק האנרגיה העולמי ולמדינת ישראל בתחום הרכבים החשמליים, לצד מתן גיבוי לאתרים קריטיים.״

עוד הוסיף ראש הממשלה, מר נפתלי בנט, ״נושא האנרגיה הירוקה הוא מרכיב נוסף במאמץ לשמירה על כדור הארץ והטיפול במשבר האקלים. זה מונח לפתחנו, כי מדובר בדאגה לעתיד הדורות הבאים.

קיבלנו השבוע שורה של החלטות תקדימיות בנושא האקלים בממשלה, ובשבוע הבא נצא לוועידת האו"ם בגלאזגו כדי להציב את ישראל בחזית המאמץ העולמי בנושא.
הנחת היסוד שלי היא שמהר מאוד תהיה תחרות על הפטנטים בתחום, לכן אנחנו צריכים להיות חלוצים עולמיים.

אחד הדברים שמעסיקים אותי הוא הרציפות האנרגטית, בכל המערכות, בדגש על מערכת הביטחון ומערכות קריטיות נוספות. זה דבר שאפשר לפזר ולהטמיע בכל עיר בישראל, בבתי החולים למשל, ובמתקנים נוספים שהם הליבה המתפקדת של מדינת ישראל.


אני מאחל לפינרג׳י הצלחה רבה, למדינת ישראל יש אינטרס גדול בהצלחה שלכם ושל חברות נוספות בתחומכם".ישראל, תל אביב, 28 לאוקטובר 2021 - חברת פינרג׳י (ת״א:פנרג) המפתחת טכנולוגיית מתכת-אוויר המאפשרת הפקת חשמל משילוב של חמצן מהאוויר החופשי עם מתכות (אלומיניום ואבץ), אירחה ביום שלישי, ה-26.10.2021 את כבוד ראש הממשלה, מר נפתלי בנט, במשרדי החברת בכפר סבא. במהלך הסיור, הוצגו לראש הממשלה פיתוחי החברה ומוצריה בתחום האנרגיה הירוקה, ובהם בטריית אלומיניום אוויר, המאפשרת להפיק כמות רבה של אנרגיה במשקל מועט לרציפות אנרגטית ולתחבורה חשמלית. כמו כן, הוצגו מערכות גיבוי הפעילות כיום בקרב לקוחות החברה בארץ ובעולם.

בנוסף, הוצג לראש הממשלה מאריך טווח לרכבים חשמליים, המבוסס על טכנלוגיה זו, ומאפשר מרחק נסיעה גדול פי שלושה מרכבים חשמליים קיימים ללא צורך בחיבור לחשמל, ראש הממשלה אף נהג ברכב החשמלי המונע באמצעות אלומיניום.
ראש הממשלה עתיד להמריא בשבוע הבא לוועידת האו"ם לענייני אקלים COP26 שתיערך בגלאזגו, סקוטלנד, ותעסוק בין היתר גם בנושאים אלו.


טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  073-250-5855  |  info@talniri.co.il