שיח חותמת על הסכמי מכירה נוספים עם בתי מרקחת בהיקף של כ-25 מיליון שקל - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

העמלות שלנו

העמלות שלנו

חדשות

אור ירוק לבניית 3,000 יחידות דיור במתחם האלף בראשון לציון‎

מערכת טלנירי | 5/1, 09:53
בקרוב אלפי בעלי קרקעות פרטיות יוכלו להתחיל ולממש את זכיותיהם במתחם

הותר לפרסום: עו"ד דורון לוי חשוד כי סייע לאחים דיין

מערכת טלנירי | 28/12, 09:14
להציג מצגי שווא ולהתחמק מתשלום מסים בסך של למעלה מ-180 מיליון אירו


> > חדשות שוק ההון

שיח חותמת על הסכמי מכירה נוספים עם בתי מרקחת בהיקף של כ-25 מיליון שקל


מנכ"ל שיח מדיקל גרופ, יוגב שריד: "הסכמי המכירה לבתי המרקחת המסתכמים בסך כולל של כ-157 מיליון שקל בשלוש השנים הקרובות יאפשרו לתמוך בהשקעות החברה בארץ ובעולם בכדי לשמר את מעמדנו כמובילי שוק ולחזק אף יותר את איתנותנו הפיננסית."

גבעת חן, 9 באוגוסט 2020, שיח מדיקל גרופ (בורסת ת"א: שיח), חברת הקנאביס הרפואי בבעלות משפחת שריד, מחלוצות תעשיית הקנאביס הרפואי בארץ ובעולם, מדווחת כי חתמה על הסכמים נוספים לשיווק ומכירת מוצריה עם ארבעה בתי מרקחת נוספים בהיקף של כ-25 מיליון שקל. הסכמים אלו מצטרפים לשורה של הסכמים עליהם חתמה החברה בחודש יוני ובתחילת חודש אוגוסט, ועל פי הערכת החברה מגיעים להיקף מצרפי של כ-157 מיליון שקל, באמצעות מכירה ל-16 בתי מרקחת בישראל. ההסכמים יהיו בתוקף לתקופה של 12 עד 36 חודשים ויאפשרו לבתי המרקחת וללקוחות שיח ביטחון בכל הנוגע לרצף וזמינות האספקה.


החל מאפריל 2018 מוכרת שיח את מוצריה ובראשם סדרת מוצרי 'ניצן' בבתי המרקחת בישראל. כחלק מהמעבר לאסדרה החדשה משקיעה שיח בנושא זה את תשומת הלב המרבית. בזכות שדרוג מתקני הגידול וכן ההסכמים עם טלקאן ועם מגדל נוסף בצפון הארץ, צפויה שיח להגדיל באופן משמעותי את כושר הייצור תוך שמירה על תוצרת איכותית והדירה ולהבטיח לבתי המרקחת אספקה רציפה וסדורה של תוצרת איכותית המאפשרת לשמור על הרצף הטיפולי ללקוח.


מנכ"ל שיח מדיקל גרופ, יוגב שריד: "בתקופה האחרונה אנו ממשיכים לחזק את קשרינו עם בתי המרקחת בארץ ולחתום על הסכמי מכירה משמעותיים אשר יבטיחו מענה שוטף ויציב לביקוש הרב למוצרי שיח. הסכמים אלו נחתמים לאחר בחינה מעמיקה של בתי המרקחת המובילים בישראל וניסיון רב שנצבר בעבודה איתם ועם מטופלינו. אנו עוקבים באופן צמוד ושוטף אחר הרגולציה בתחום ומאמינים כי גיבוש מדיניות מוסדרת מצד מדינת ישראל תאפשר מזור למספר מטופלים רב יותר. הסכמי המכירה לבתי המרקחת המסתכמים בסך כולל של כ-157 מיליון שקל בשלוש השנים הקרובות יאפשרו לתמוך בהשקעות החברה בארץ ובעולם בכדי לשמר את מעמדנו כמובילי שוק ולחזק אף יותר את איתנותנו הפיננסית."


 


אודות שיח מדיקל גרופ


שיח מדיקל גרופ, חברה בבעלות משפחת שריד (כ-65%) הינה חלוצת הקנאביס הרפואי בישראל המובילה את השוק הבינלאומי בחדשנות טכנולוגית ובפיתוח גנטי של צמח הקנאביס. שיח מגדלת ומפתחת פתרונות בתחום הקנאביס הרפואי משנת 2008 תחת סטנדרטים בלתי מתפשרים ומספקת מזור לאלפי מטופלים ברחבי הארץ. כיום מחזיקה שיח במתקני גידול על גבי שטח של 14 דונם ומקיימת שיתופי פעולה עם חוות נוספות לטובת הגדלת כושר הייצור לשוק הישראלי והבינלאומי אשר צפויות להניב תוצרת כבר בסוף שנת 2020. סדרת 'ניצן', מותג הבית של שיח מדיקל גרופ מובילה את השוק הישראלי באיכות וביעילות.


כמו כן פועלת שיח להרחבת נוכחותה הגלובלית באמצעות חברות בנות במספר מדינות בעולם בהן יוון, פורטוגל והולנד. לשיח תשתית רחבה באירופה הכוללת הקמת חוות גידול וכן מפעל ביוון והקמת חוות גידול בפורטוגל. זאת לצד מספר שיתופי פעולה עם חברות מובילות בצפון אמריקה למכירת מוצרי החברה ושימוש בידע הגנטי של קבוצת שיח מדיקל גרופ לביצוע מחקרים בתחום הקנאביס הרפואי בשיתוף עם מכוני מחקר, אוניברסיטאות מובילות וחברות בינלאומיות, והינן שותפות במספר מיזמים העוסקים בפעילות מדעית, מחקר גנטי ופיתוח טכנולוגיות בתחום הקנאביס הרפואי.


שיח מחזיקה באישור IMC-GAP לריבוי וגידול קנאביס רפואי, וכן בתקן ISO9001.


 טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  073-250-5855  |  info@talniri.co.il