Booking.com מכריזה על המועמדות שהגיעו לגמר פרסי ה-Technology Playmaker של שנת 2020 - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסהBooking.com מכריזה על המועמדות שהגיעו לגמר פרסי ה-Technology Playmaker של שנת 2020


בוקינג
עם 45 מועמדים סופיים מ-20 מדינות שונות, וביניהן ישראל, טקס הפרסים של השנה מתמקד בנשים מעוררות השראה, מועמדות פורצות דרך ואנשים שמקדמים גיוון ושוויון בהייטק.

Booking.com, ענקית התיירות ומובילה בתחום הטכנולוגיה הדיגיטלית, הכריזה לאחרונה על המועמדות שהגיעו לגמר פרסי ה-Technology Playmaker של שנת 2020. זו השנה השלישית שבה הפרסים האלו מוקירים נשים שמייצרות השפעה על עסקים, תעשיות וקהילות באמצעות טכנולוגיה, ומעניקות השראה לדור הבא של המנהיגות בהייטק. המועמדות הסופיות הן נשים מבריקות שמשנות את עולם העסקים והחברה. בין השאר, הן כוללות מפתחת תוכנה שהקימה ‘כיתת תכנות על גלגלים’ כדי ללמד ילדות בקירגיסטן איך לתכנת; מייסדת של פלטפורמה חינוכית מקוונת שמקדמת שוויון פיננסי בקרב ילדות ונשים בארגנטינה; וארגון שמטרתו לארגן את המענה של קהילת ההייטק הבינלאומית לצרכיהם של פליטים, מבקשי מקלט ואנשים שנעקרו מבתיהם.

השנה, רשימת המועמדות הסופית כוללת 45 מועמדות מ-9 קטגוריות ו-20 מדינות. בין השאר, המועמדות מגיעות מארגנטינה, אוסטרליה, בוליביה, יפן, ישראל, הודו, ניגריה, סינגפור, איחוד האמירויות הערביות ובריטניה. כל המועמדות הן נשים פורצות דרך בעולם הטכנולוגי, וכל אחת מהן נבחרה בזכות העשייה החלוצית שלה בתחום הטכנולוגי, השימוש הייחודי שלה בטכנולוגיה כדי לשפר את עולם העסקים והחברה, או המחויבות הבלתי מתפשרת לקידום של גיוון ושוויון. הן פועלות בתחומים שנעים בין חדשנות טכנולוגית ברפואה (מד-טק) ורפואת נשים, אנרגיה מתחדשת, פינטק ותשלומים דיגיטליים, ליצירת הזדמנויות ליזמות בתחום הטק וסטארטאפים שמשפיעים על נשים, ועד קידום השיח בנוגע לגיוון ושוויון בהייטק.

פרסים אלו הוענקו לראשונה ב-2017. מטרתם להוקיר ולציין נשים שמשנות עסקים, תעשיות וקהילות באמצעות שימוש חדשני בטכנולוגיה, ומעניקות השראה לדור הבא של המנהיגות בהייטק. הפרסים מוקירים גם נשים שמובילות שינוי ומאתגרות את הסטטוס-קוו, כדי לעזור לפתוח את תעשיית ההייטק לנשים ולקדם גיוון ושוויון.

“בכל שנה, המועמדות שמגיעות לגמר פרסי ה-Technology Playmaker Awards מציגות הישגים מדהימים בתחום הטכנולוגי - רוח חדשנות ויזמות, מנהיגות עסקית, השפעה חברתית. הן משמשות כמנטוריות ונותנות השראה לדור הבא, ועושות הכל כדי לעזור לנשים להשתלב בתחום. בין אם הן מגיעות ממדינות מתפתחות או ממרכזי הייטק מבוססים, המכנה המשותף של כל הנשים האלו, שתומכות בגיוון ומקדמות שוויון, הוא כשרון מדהים ואופטימיות בנוגע לעתיד של תעשיית ההייטק,” אומרת גיליאן טאנס, יו”ר Booking.com.

תוכלו למצוא את רשימת המועמדים הסופית באתר של פרסי ה-Technology Playmaker Awards.

הזוכות יוכרזו בטקס פרסים שיערך ביום חמישי, 26 במרץ, 2020 בלונדון, בריטניה. תשע הקטגוריות השונות נועדו להתייחס למגוון הדרכים שבהן הנשים האלו משנות את התעשייה הטכנולוגית. כל זוכה בכל קטגוריה תקבל פרס של 5,000 אירו, שאותו הן יוכלו לתרום לעמותה או מטרה חשובה לבחירתן. הזוכה בפרס הגדול - פרס ה-Technology Playmaker לשנת 2020 - תבחר מבין שמונה הזוכות הזכאיות בקטגוריות האחרות, ותקבל פרס נוסף בשווי 10,000 אירו.


הדוברת המרכזית בטקס הפרסים תהיה רנא אל קליובי (Rana el Kaliouby), חלוצה בתחום האינטילגנציה הרגשית המלאכותית (Emotion AI), מייסדת שותפה ומנכ”לית של Affectiva, חברה פורצת דרך שהיא ספין-אוף של MIT, ומחברת הספר Girl Decoded שעתיד לצאת לאור בקרוב. האורחים בטקס יזכו לשמוע גם את דבריה של יו”ר Booking.com גיליאן טאנס, ושל הזוכה בפרס הגדול של שנת 2019, לינדה ליוקאס, המייסדת של Rails Girls, תנועה גלובלית שמלמדת תכנות לנערות וילדות.


“אני מתרגשת לקחת חלק בחגיגה ש-Booking.com עורכת לכבודן של נשים שאפתניות ומוכשרות שמשפיעות על תעשיית ההייטק מדי יום, אך לא תמיד זוכות להערכה הראויה. יוזמות כמו פרסי ה-Technology Playmaker Awards של Booking.com לא רק מעודדות נשים נוספות להצטרף לתחומי ההייטק והמדעים, אלא גם מעצימות נשים שכבר נמצאות בתעשייה, ועוזרות להן לשגשג, להגשים את הפוטנציאל המלא שלהן ולהעשיר את מגוון נקודות המבט שנחוצות לתעשייה,” אמרה אל קליובי.


הזוכות יבחרו על ידי פאנל של 14 שופטים ידועים בתחומם, שיכלול מנהיגים מהתעשייה, יזמים, מייסדים ומובילי דעת קהל בתחום הגיוון והשוויון. בין השאר, הפאנל יכלול את שרי אטצ’סון, ראש מחלקת גיוון והכלה ב-Monzo; קימברלי בריאנט, מייסדת ומנכ”לית Black Girls CODE; רות צ’נדלר, סמנכ”לית אנשים ב-Skyscanner; ג’וליאן קודורניאו, סגן נשיא Workplace ב-Facebook; ואת גיליאן טאנס.

“יזמנו את תוכנית הפרסים הזו כדי להאיר את הזרקור על הישגיהן של נשים בהייטק, ולחגוג את מגוון הכשרונות בתעשייה, מתוך תקווה שנוכל להעניק השראה לנשים נוספות שיפנו לקריירה בהייטק. אנחנו גאים בהתקדמות שלנו, אבל יודעים שיש עוד הרבה עבודה לפנינו, ואנחנו צריכים להמשיך לפעול כדי ליצור סביבה מקבלת ותומכת יותר בתעשיית ההייטק,” המשיכה טאנס. “המחקר הגלובלי ש-Booking.com ערכה חושף שאחת מכל 5 נשים בהייטק מרגישה שהתרומה שלה לא מוערכת מספיק, ושזה אחד המכשולים הברורים שמונעים שוויון מגדרי אמיתי. אנחנו צריכים להמשיך לאתגר את התרבות, התפיסות והתהליכים הקיימים, כדי להמשיך להגדיל את הגיוון בתעשיית ההייטק, ולהפוך אותה למרחב אטרקטיבי ומושך שבו אנשים מכל הסוגים יכולים לשגשג.”

מעבר לקטגוריות הפרס שחוגגות את הישגיהן של נשים בתחומים טכנולוגיים שונים, השנה יינתן פרס בקטגוריית “הובלת שינוי” לאדם שנאבק בתת-הייצוג של נשים או מקדם הכלה, שוויון וגיוון בכוח העבודה בתעשיית ההייטק.

מתודולוגיה:
המחקר הוזמן על ידי Booking.com ונערך באופן עצמאי בקרב 6,898 משיבות (מאנגליה, ארה”ב, צרפת, ברזיל, הולנד, גרמניה, סין, אוסטרליה, הודו וספרד). 789 מהמשיבות היו מבריטניה. המשיבות השלימו סקר מקוון בין 2 באוגוסט ל-6 בספטמבר, 2018. בין המשיבות היו תלמידות תיכון וסטודנטיות לתואר ראשון שנכנסות לתחום, עובדות בתחילת הקריירה, מומחיות טכנולוגיה מקצועיות ונשים שחוזרות לתחום.

אודות Booking.com:
חברת Booking.com אשר נוסדה באמסטרדם ב 1996, צמחה מסטארט-אפ הולנדי קטן לאחת מהחברות הגדולות ביותר בעולם בתחום התיירות הדיגיטלית. כחלק מקבוצת Booking Holding Inc. (נאסד"ק: BKNG),משימתה של Booking.com היא לאפשר לכולם לחוות את העולם באופן פשוט יותר. על ידי השקעה בטכנולוגיות דיגיטליות שמסייעות בנטרול קשיים הכרוכים בתכנון נסיעות, Booking.com מחברת מיליוני מטיילים לחוויות בלתי נשכחות, אפשרויות תחבורה נוחות ומקומות לינה נהדרים - החל מבתים ודירות ועוד אופציות רבות נוספות. כאחת מפלטפורמות שוק הנסיעות הגדולות בעולם, הן עבור מותגים מבוססים והן ליזמים מכל הגדלים, Booking.com מאפשרת לנכסי מקומות אירוח בכל רחבי העולם להגיע לקהל עולמי ולהצמיח את העסק שלהם. Booking.com זמינה ב-43 שפות ומציעה יותר מ-29 מיליון מקומות אירוח רשומים, הכוללים יותר מ-6.2 מיליון מקומות אירוח מסוג בתים, דירות ואתרי לינה ייחודיים נוספים. לא משנה לאן תרצו להגיע או מה תרצו לעשות, Booking.com הופכת את הכל לפשוט יותר ומגבה את כל השירותים הללו בשירות לקוחות הפועל 24/7.טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il