הצלחה חסרת תקדים לגב-ים: גייסה 770 מליון ש"ח בריבית שלילית - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה


> > חדשות נדל"ן

הצלחה חסרת תקדים לגב-ים: גייסה 770 מליון ש"ח בריבית שלילית


אבי יעקובוביץ. צילום- סיוון פרג
ביקושי שיא של למעלה מ-1.4 מליארד ש"ח בשלב המוסדי בהנפקת אג"ח באמצעות סדרת אג"ח חדשה - סדרה ט'

החברה ביקשה תחילה לגייס כ-220 מליון ₪ וגייסה לבסוף בשלב המוסדי 777 מליון ש"ח בריבית שלילית צמודה של כ- (0.01%-)


אבי יעקובוביץ, מנכ"ל גב-ים ציין: "החברה השלימה אתמול בהצלחה את השלב המוסדי בהנפקת סדרת אגרות חוב חדשה (סדרה ט') של החברה, בעלת מח"מ של כ-5.7 שנים, המדורגת על-ידי מעלות S&P בדירוג AA ועל-ידי מידרוג בדירוג Aa2.


ההנפקה זכתה לביקושים גדולים של למעלה מ-1.4 מליארד ש"ח, מתוכם בחרה החברה לגייס כ-780 מליון ש"ח, בריבית בשיעור שנתי של (0.01%-), צמודה למדד המחירים לצרכן (במרווח של 0.99% מהאג"ח הממשלתי הצמוד לאותו מח"מ).


תוצאות אלו מהוות הבעת אמון של שוק ההון בחברה, באיכות נכסיה ובאסטרטגיה העסקית שלה, אשר מביאה לצמיחה, לאיתנות פיננסית וליציבות לאורך שנים. ביקושי היתר שנרשמו מספקים לחברה רוח גבית בהמשך פעילות הייזום המסיבית והאינטנסיבית.


החברה ממשיכה להתרחב ומובילה מהלכי ייזום אינטנסיביים, בראיה ארוכת טווח ובמגמה ברורה, בהיקף של כ-410 אלף מ"ר (כ-325 אלף מ"ר חלק החברה), הכוללים 12 פרויקטים בהשקעה כוללת של כ-2.3 מליארד ש"ח, אשר יעמידו את מצבת הנכסים המניבים של החברה על למעלה מ-1.3 מליון מ"ר והכנסות שנתיות של כ-730 מליון ש"ח, החל משנת 2024. פרויקטים אלו ימשיכו להוביל את גב-ים להמשך צמיחה ולבסס את המוניטין שלה כחברת הנדל"ן המניב המובילה בישראל".


את הגיוס הובילה חברת אפסילון חיתום.טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS

כתבות נוספות

- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il