פרשקובסקי תבנה 378 יח"ד מחיר למשתכן במורדות לינקולן בחיפה - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה


> > חדשות נדל"ן

פרשקובסקי תבנה 378 יח"ד מחיר למשתכן במורדות לינקולן בחיפה


חיים קראדי מנכל פרשקובסקי. צילום טל משולמי
היקף המכרז בחיפה עומד על כ-62 מיליון שקל
בנווה דורון החברה תקים עוד כ-194 יח"ד לאחר הקצאת שני מגרשים נוספים

חברת הנדל"ן פרשקובסקי דיווחה היום (ד') על זכייה במכרז של רשות מקרקעי ישראל להקמת 378 יחידות דיור בבנייה רוויה בשכונת מורדות לינקולן בחיפה. היקף המכרז עומד על 44 מיליון שקל, לכך צריך להוסיף את הוצאות הפיתוח העומדים על 18 מיליון שקל בצמוד למדד תשומות הבנייה למגורים של חודש ספטמבר לשנת 2019. בנוסף, החברה צפויה לשלם אגרות, היטלים ודמי הקמה לרשות המקומית ולתאגיד המים והביוב עפ"י הדין וחוקי העזר.

עוד דיווחה החברה כי הפקידה ערבות בסכום של 8 מיליון שקל עבור ביצוע הפרויקט, ובכוונתה לממן את העסקה מהון עצמי או באמצעות נטילת מימון מתאגיד פיננסי.

חיים קראדי, מנכ"ל פרשקובסקי מציין כי "החברה פועלת כיום בעיר חיפה ובונה פרויקט פינוי בינוי גדול בנוה שאנן, הפרויקט שיכלול כ-500 יחידות דיור כבר נמצא בשלבי בנייה מתקדמים ומחציתו נמכר. אנחנו מאמינים בעיר חיפה ועדים לביקושים גבוהים לדירות חדשות בעיר. הפרויקט במחיר למשתכן ממוקם במורדות הכרמל המשקיפות לים בצלע הדרום מערבי של הרכס ובסמוך לדרך פרויד המיקום נחשב לאזור נחשק ואטרקטיבי בקרב החיפאים. החברה תחל בימים הקרובים את תכנון הפרויקט".

פרשקובסקי דיווחה אתמול כי רשות מקרקעי ישראל אישרה לה הקצאת שני מגרשים בפטור ממכרז במערב רמלה. מדובר בשני מגרשים בשטח כולל של כ-11,358 מ"ר, בשטחן תוכל החברה לבנות 162 יח"ד, ובכפוף להקלות שבס כחלון - תתאפשר הגדלת הבנייה ל-194 דירות. הפטור ממכרז ניתן בהתאם להסכם אופציה שחתמה החברה עם האגודה השיתופית "החקלאי באר יעקב".


טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS

כתבות נוספות

- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il