התקדמות משמעותית בהבשלת מהלכי הפיתוח העסקי של הכשרת היישוב - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה
> > חדשות נדל"ן

התקדמות משמעותית בהבשלת מהלכי הפיתוח העסקי של הכשרת היישוב


הדמיה - מגדל 'יעקב נמרודי' - קרדיט משה צור אדריכלים
התקבל היתר ההריסה ל'בית מעריב'

הכשרת הישוב קיבלה השבוע מעיריית ת"א היתר הריסה ל'בית מעריב' ברח' קרליבך בתל אביב.
לאחר השלמת פעולות ההריסה, אשר צפויות להתחיל ביום שלישי הקרוב (12.11) ולהימשך על פי ההערכות כחודש ימים, צפויה הכשרת הישוב להתחיל בהקמת מגדל 'יעקב נמרודי'.


על פי התוכנית, הכשרת הישוב תקים מגדל משרדים בן 42 קומות לכל הפחות, וייתכן שאף תבנה 60 קומות, וזאת בכפוף לתוצאות הליכי אישור אשר מתקיימים מול המועצה הארצית לתכנון ובנייה.
הבניין ממוקם במיקום אסטרטגי ואטרקטיבי, בסמיכות לתחנת הרכבת הקלה שתהווה את נקודת המפגש בין הקו האדום והקו הירוק, עם חיבור מהתחנה ללובי הבניין.


מהכשרת הישוב נמסר, כי בשל מורכבות הריסת המבנה הקיים ומטעמי זהירות והסטנדרטים הגבוהים שלה, החליטה החברה להתקשר עם 2 משרדי פיקוח שונים, אשר ילוו את העבודות.


עופר נמרודי, מנכ"ל הכשרת הישוב: "היתר ההריסה מהווה אבן דרך חשובה בפיתוח פעילות הנדל"ן המניב שלנו בישראל, ובאופן אישי רגע מרגש עבורי כמי ש'בית מעריב' היווה לו בית שני במשך שנים רבות. מגדל 'יעקב נמרודי', שייבנה במקום 'בית מעריב', יבסס את מעמדה ועוצמתה של הכשרת הישוב בתחום הנדל"ן המניב".


הכשרת היישוב הגישה יחד עם עיריית ת"א בסוף 2018 ערר למועצה הארצית לתכנון ובנייה נגד החלטת הוועדה המחוזית להפחית 18 קומות מהמגדל המתוכנן, בשל התנגדות הרשות לתעופה אזרחית. בערר מבקשת הכשרת הישוב להורות על אישור התכנית שהופקדה בוועדה המחוזית, הכוללת מגדל בן 60 קומות, וזאת בכפוף לאישור הרשות לתעופה אזרחית או הוועדה למתחמי רעש מטוסים, המצויה בתחום המועצה הארצית לתכנון ובנייה. הכשרת הישוב צפויה לסיים את הקמת מגדל 'יעקב נמרודי' בפרק זמן של 5 שנים, כאשר עלויות ההקמה צפויות לעמוד על כ-400 מיליון שקל.


ידיעה זו הינה בהמשך לפרסומים בחודש אוקטובר, כי הכשרת הישוב קיבלה מעיריית בני ברק אישור לתחילת אכלוס (טופס 4) של מגדל A, שהינו חלק מ"קמפוס הכשרת הישוב" הכולל 3 מבנים - 2 מגדלי משרדים ומרכז רפואי-סיעודי, לצד שטחים מסחריים. מגדל A, בן 40 קומות, צפוי להתחיל אכלוס בתקופה הקרובה. הכשרת הישוב שיווקה את מרבית השטחים שהחזיקה בבניין, ובבעלותה כיום להשכרה 3 קומות משרדים, כל קומת המסחר וחניות.


הכשרת הישוב פועלת בתחום ייזום והשכרת נכסים מניבים בישראל ובפולין - שטחי מסחר, משרדים ופארקים לוגיסטיים; וכן ייזום פרויקטים למגורים בפולין והתחדשות עירונית בישראל. מנכ"ל החברה הוא מר עופר נמרודי.טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il