אפליצ'ק- האפליקציה הטכנולוגית הראשונה בעולם המובילה מהפכה בשימוש בצ'קים ומאפשרת בדיקה לניכיון והבטחת פירעון בטאץ' אחד - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

העמלות שלנו

העמלות שלנו

חדשות

החברות בבורסת ת"א חזרו לחלק דיבידנדים בשנת 2021

מערכת טלנירי | ,
אחרי שפל בחלוקת דיבידנדים בשנת 2020 בעקבות משבר הקורונה. 211 חברות חילקו דיבידנד השנה – המספר הגבוה ביותר מאז 2011

מידרוג מותירה על כנו דירוג Aa3 להפניקס אחזקות ומשנה את האופק מיציב לחיובי ‎‎

מערכת טלנירי | 18/1, 08:55
דירוג הפניקס ביטוח משקף פרופיל עסקי חזק, המתאפיין בגודל משמעותי, בפיזור טוב יחסית של קווי עסקים ובמערך הפצה רחב התומכים ביכולת יצור הכנסותיה


> > חדשות כלכלה

אפליצ'ק- האפליקציה הטכנולוגית הראשונה בעולם המובילה מהפכה בשימוש בצ'קים ומאפשרת בדיקה לניכיון והבטחת פירעון בטאץ' אחד


אפליצ'ק
הטכנולוגיה החדשנית, מבוססת על אלגוריתם ייחודי אשר פותח במשך 4 שנים, מאמתת בפעולה פשוטה ובזמן אמת האם הצ'ק תקין

אידיאלי ללקוחות פרטיים, משכירי דירות, עצמאים העובדים על בסיס פרילנס, ועדי בית, בעלי עסקים קטנים ובינוניים: עורכי דין, רואי חשבון, חנויות ועוד


אפליצ'ק, האפליקציה הטכנולוגית הראשונה בעולם המאפשרת בדיקה לניכיון והבטחת פירעון צ'קים בטאץ' אחד. הטכנולוגיה החדשנית מבוססת על אלגוריתם ייחודי אשר פותח במשך 4 שנים, מאמתת בזמן אמת האם הצ'ק תקין בפעולה פשוטה דרך הנייד. אידיאלי ללקוחות פרטיים, משכירי דירות, עצמאים העובדים על בסיס פרילנס, ועדי בית, וכן, ללקוחות עסקיים בעלי עסקים קטנים ובינוניים כגון: עורכי דין, רואי חשבון, בעלי חנויות ועוד.


אחד ממייסדי אפליצ'ק הנו איש העסקים והיזם מני גיא, מבעלי חברת פאי פתרונות מימון, בעל ותק של למעלה מ 15 שנים בתחום המימון והפיננסים. האפליקציה נולדה מתוך צורך להוביל מהפכה בענף ולחסוך בזמן ובמשאבים יקרים, ריצות בין הבנקים וכן, למנוע את החשש המכרסם בעת לקיחת צ'קים שכן היום יש להם כיסוי, אך אין לדעת מה יעלה בגורלו הכלכלי של נותן הצ'ק בעוד מספר חודשים. על כן, אפליקציה זו מבטיחה את קבלת המידע המקדים והבטחת הפירעון בלחיצת כפתור פשוטה.


האלגוריתם הבלעדי אשר פותח על ידי החברה, יודע לנתח ולבסס מידע מהימן ומדויק בזמן אמת אודות הצ'ק בשקלול מספר משתנים המעוגנים בפטנט. המודל אשר פותח בהתבסס על ניתוח עשרות אלפי צ'קים הנו מהמתקדמים בעולם וזוכה לעניין רב מחברות טכנולוגיה בינלאומיות וכן, מארגונים פיננסיים מובילים.
אפליצ'ק, פועלת בשלושה רבדים מרכזיים: בדיקת צ'קים באופן פשוט ונוח: צילום הצ'ק דרך הנייד, הזנת הפרטים באפליקציה וקבלת תוצאת בדיקת הצ'ק האם הוא תקין, או לא באופן מידי על גבי המסך.


הבטחת פירעון צ'קים, האפליקציה תבדוק את הצ'ק ותבטיח את פירעונו גם במידה והצ'ק יחזור. מקבל הצ'ק יוכל להעביר את האחריות לפירעון הצ'ק לחברה ולישון טוב בלילה, היה ולצ'ק אין כיסוי מחזיק הצ'ק יקבל למרות הכל את הכסף מהחברה.


ניכיון צ'קים, במידה וקיים צורך של לקוח לממש צ'ק דחוי, נציג ממוקד השירות של החברה יוודא שהצ'ק אינו גנוב ויאשר את הפעולה בתוך דקות, ללא כל צורך בבזבוז זמן יקר להגעה פיזית למשרדים, המתנה ארוכה בתורים בבנק, או כל בירוקרטיה מסועפת אחרת. עם קבלת האישור, סוכן מטעם החברה יגיע לאסוף את הצ'ק מכל נקודה בארץ ובמעמד זה תבוצע העברה בנקאית לחשבון הלקוח באופן מידי. לקוח חדש אשר יהיה מעוניין בניכיון צ'קים, יצטרך למלא טפסים באופן חד פעמי לצורך הקמתו במשרדי החברה ומתוך הבטחה שפעולותיו העתידיות יבוצעו באופן עצמאי לחלוטין. זהו פתרון מושלם לעסקים הנלחמים לא פעם על תזרים המזומנים במטרה לשלם משכורות לעובדיהם.


מני גיא, ממייסדי החברה ומנכ"ל אפליצ'ק, מסר "מצאנו צורך גובר להנהיג מהפכה ולהכניס שקט נפשי בשימוש השוטף בצ'קים, זאת לאור מקרים בעייתיים של אי כיסוי צ'קים שנתקלנו בהם לא פעם במהלך 15 שנות פעילותנו בתחומי המימון ומתן פתרונות פיננסיים. כיום, בדיקת צ'קים כרוכה בהרבה מאוד אישורים ובירוקרטיה מסועפת ומכאן נבע הצורך למתן פתרון קל ומהיר המתאים הן ללקוח הפרטי והן ללקוח העסקי תחת אבחון מדוקדק ומהיר של בעל הצ'ק. אפליצ'ק, הנה המערכת היחידה בעולם המאפשרת ניכיון והבטחת פירעון צ'קים לאנשים פרטיים ולא רק לעסקים קטנים ובינוניים בצורה מעוגנת ותחת רגולציה קפדנית של הרגולטור".


עוד הוסיף גיא, "חווית המשתמש באפליקציה היוותה עבורנו ערך עליון, היה לנו חשוב להנגיש את השימוש בה לכלל האוכלוסייה ולספק מענה ממוחשב, מידי וללא כל תלות וצורך במענה אנושי. מעתה הלקוח יוכל לדעת האם לקבל את העסקה בזמן אמת במעמד קבלת הצ'ק. כמו כן, כל אדם יוכל להבטיח את פירעון הצ'ק בעלות סמלית, גם במידה ויתגלה בהמשך שאין לו כיסוי הודות לשירות הבטחת פירעון הצ'ק אותו אנו מציעים. האפליקציה מעניקה שקט נפשי ללקוחות הגובים צ'קים שנה מראש, כדוגמת משכירי דירות, שאין באפשרותם לשלוט במצבו הכלכלי של בעל הצ'ק במידה ויורע בעתיד ולהבטיח את הכנסתו לאורך כל השנה. אנו צופים כי החדרת האפליקציה לשוק הישראלי תוביל למהפכה ממשית בענף ותגדיל את השימוש הבטוח בצ'קים הודות לתכונות הייחודיות אותן מעניקה האפליקציה ותאפשר לנו להרחיב את הפעילות למדינות נוספות ברחבי העולם".


דמי השימוש באפליקציה סמליים ומשתנים בהתאם לצרכי הלקוח והיקף פעילותו.
ניתן לבצע תשלום חד פעמי, או לרכוש חבילה בהתאם לשימושים עתידיים ללקוחות פרטיים ועסקיים.
לפרטים נוספים: בטלפון: *9037
באתר האינטרנט: https://appli-check.co.il
בפייסבוק: https://www.facebook.com/Applicheckטלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  073-250-5855  |  info@talniri.co.il