אינרום השלימה את העסקה לרכישת מלוא מניות המיעוט בחברת הבת נירלט צבעים‎‎ - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

העמלות שלנו

העמלות שלנו

חדשות

אור ירוק לבניית 3,000 יחידות דיור במתחם האלף בראשון לציון‎

מערכת טלנירי | 5/1, 09:53
בקרוב אלפי בעלי קרקעות פרטיות יוכלו להתחיל ולממש את זכיותיהם במתחם

הותר לפרסום: עו"ד דורון לוי חשוד כי סייע לאחים דיין

מערכת טלנירי | 28/12, 09:14
להציג מצגי שווא ולהתחמק מתשלום מסים בסך של למעלה מ-180 מיליון אירו


> > חדשות כלכלה

אינרום השלימה את העסקה לרכישת מלוא מניות המיעוט בחברת הבת נירלט צבעים‎‎


נירלט
המניות נרכשו בתמורה להקצאת 16,260,000 מניות רגילות על ידי אינרום, ובהמשך לכך גדל בסיס ההון של אינרום ושווייה הנוכחי בבורסה חצה את רף השני מיליארד ש"ח.
קבוצת אינרום תעשיות בנייה, העוסקת בייצור, שיווק והפצת מוצרים ופתרונות בעיקר לענפי הבנייה והשיפוצים, באמצעות החברות איטונג, כרמית מיסטר-פיקס ונירלט צבעים מדווחת היום כי השלימה את העסקה עם בעלי מניות המיעוט בחברת הבת נירלט צבעים, הקיבוצים ניר עוז ונירים, לרכישת מניותיהם, המהוות 37.8% מהון המניות של נירלט צבעים.

עם השלמת העסקה מחזיקה אינרום ב-100% בהון המניות של נירלט, והקיבוצים מחזיקים ב-13% מהון המניות של אינרום לאחר ההקצאה. בהמשך לכך, הסכמי בעלי המניות בנירלט בוטלו והדירקטורים בנירלט מטעם הקיבוצים סיימו את כהונתם. אינרום תפעל למנות דירקטור שיומלץ על ידי הקיבוצים בדירקטוריון החברה, כפוף לאישור מינויו באסיפת בעלי מניותיה.


נועם שצ'לקה, מנכ"ל אינרום, מסר: "אנו שמחים להשלים עסקה אסטרטגית זו ומרוצים כי אחרי השותפות הטובה וארוכת השנים עם הקיבוצים ניר עוז ונירים בנירלט, הם הופכים כעת לשותפים כבעלי מניות בקבוצה כולה. נירלט מהווה את אחד מעמודי התווך בפעילות הקבוצה ורכישת מלוא הבעלות בה תאפשר לנו להגדיל את הגמישות בניהול ולפעול ביעילות גדולה יותר להאצת תוכניותיה, צמיחתה ומימוש הפוטנציאל הטמון בפעילותה של נירלט."


טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  073-250-5855  |  info@talniri.co.il