Proofpoint חתמה על הסכם לרכישת ObserveIT תמורת 225 מיליון דולר במזומן - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

העמלות שלנו

העמלות שלנו

חדשות

אור ירוק לבניית 3,000 יחידות דיור במתחם האלף בראשון לציון‎

מערכת טלנירי | 5/1, 09:53
בקרוב אלפי בעלי קרקעות פרטיות יוכלו להתחיל ולממש את זכיותיהם במתחם

הותר לפרסום: עו"ד דורון לוי חשוד כי סייע לאחים דיין

מערכת טלנירי | 28/12, 09:14
להציג מצגי שווא ולהתחמק מתשלום מסים בסך של למעלה מ-180 מיליון אירו


> > חדשות כלכלה

Proofpoint חתמה על הסכם לרכישת ObserveIT תמורת 225 מיליון דולר במזומן


דורון אלגרסי, מנכ"ל פרופפוינט ישראל
הרכישה מרחיבה את המיצוב של פרופפוינט כמובילה בתחום אבטחת סייבר ממוקדת-אנשים ,(People-Centric Security) במטרה למנוע דליפת מידע (DLP) מעבר למתחם המיחשוב האירגוני – בדוא"ל, בענן ובעמדות הקצה

זוהי הרכישה השלישית של פרופפוינט בישראל בשלוש השנים האחרונות לאחר רכישת פיירליירס ב2016 ומטא-נטוורקס ב-2019; שלוש ההשקעות מסתכמות בסך של 400 מיליון דולר ומרכז הפיתוח בישראל הופך לאחד הגדולים של החברה בעולם

סאניוויל, קליפורניה, 3 בנובמבר, 2019: חברת Proofpoint, Inc. (נאסד"ק: PFPT), (פרופפוינט) מובילה בתחום אבטחת סייבר ממוקדת-אנשים, מודיעה על הסכם סופי לרכישת ObserveIT , המובילה בתחום פלטפורמת ניהול איומים תוך ארגוניים. ההסכם כפוף לתנאי סגירה מקובלים, ומימושו צפוי לקראת סוף הרבעון הרביעי של 2019, לאחר שהמיזוג ייבחן על ידי Hart-Scott-Rodino ויקבל אישורים רגולטורים אחרים.

באמצעות רכישה זו, פרופפוינט תרחיב את יכולותיה בתחום מניעת דליפת מידע ארגוני
(Data Loss Prevention - DLP) בעמדות קצה ארגוניות, ותציע פתרון מתקדם הכולל יכולות מניעת דליפת מידע גם בדואר אלקטרוני, בענן (CASB) ובמידע המאוחסן. שילוב טכנולוגית הקצה המובילה של ObserveIT, אשר מותקנת במחשבי המשתמשים, ויכולת הניתוח האנליטי של סיכונים הקשורים במידע, ביחד עם היכולות המובילות של פרופפוינט בתחומי סיווג מידע, זיהוי איומים ומודיעין באבטחת סייבר, יאפשר ללקוחות אירגוניים לקבל תובנות חסרות תקדים בנוגע להתנהגות המשתמשים עם מידע רגיש, בכל מקום בו הוא מאוחסן.


פרופפוינט מתכננת להמשיך ולהשקיע בפתרון המוביל של ObserveIT לניהול איומים תוך ארגוניים, אשר עוזר לצוותי אבטחת מידע לזהות, לחקור ולמנוע תקריות אבטחה פוטנציאליות שנובעות מאיומי סייבר תוך ארגוניים. בפתרון אחד קל לשימוש, יוכלו ארגונים לקבל התראות בזמן אמת ותובנות לגבי פעילות המשתמשים.

"רכישת ObserveIT מדגישה את מחויבותה של פרופפוינט לספק לארגונים פתרונות אבטחת סייבר ממוקדת-אנשים, אשר נועדו להגן על מה שחשוב: האנשים והמידע שיש להם גישה אליו, גם מעבר למתחם המחשוב הארגוני, בעולם הנשלט על ידי הענן", כך לדברי יו"ר הדירקטוריון ומנכ"ל פרופפוינט, גארי סטיל. "בכדי להגן על המידע, נדרשת יכולת לזהות סיכונים שנובעים מאיומים תוך אירגוניים ופעילות משתמשים מסוכנת, ולהגיב מיידית בהקטנתם, באפליקציות ענן, בדוא"ל ובעמדות הקצה. אנו חברת אבטחת הסייבר היחידה שמספקת לארגונים את היכולת המעמיקה לזהות את האנשים המותקפים ביותר בקרבם, ועם ObserveIT, נוציא לשוק את המוצר החדשני והראשון שנראה בשנים האחרונות בתחום מניעת דליפת מידע ארגוני. אנו שמחים לצרף את עובדי ObserveIT ולקוחותיהם לפרופפוינט".

מעל 99% מהתקפות הסייבר בימינו מצריכות מעורבות של הגורם האנושי בכדי להצליח. בכך, הופך המשתמש לקו ההגנה האחרון, בעוד מנגד, פצחני סייבר מגבירים את תקיפותיהם על ארגונים, באמצעות העובדים שלהם. כאשר יותר ויותר משתמשים ניגשים למידע שלהם מעמדות קצה המחוברות מחוץ לרשת האירגונית, דרך אפליקציות ענן (מאושרות ולא מאושרות), חיוני שארגונים יוודאו כי ברשותם המנגנונים הטובים ביותר לאבטחת סייבר ממוקדת-אנשים, אשר יעזרו להם להבין כיצד, מתי והיכן נחשפים המשתמשים למידע מהותי וקניין רוחני. לפי דו"ח תחקור דליפת המידע משנת 2019 של חברת ורייזון, חשוב ביותר למנוע דליפת מידע המתרחשת עקב חשבונות משתמש חשופים (29% מסך דליפות המידע), עמדות קצה חשופות (32%) או כתוצאה מפעולות זדוניות שמקורן בארגון (34%).

לנוכח המגמה הגוברת של חברות המעודדות את העובדים לעבוד מכל מקום ומכל מכשיר, מניעת דליפת מידע אירגוני דורשת מעבר מפתרון ישן, המוגבל לרשת האירגונית ומבוסס הגדרות ציות, לפתרון חכם, שמזהה פעילות בעלת סיכון הקשורה למידע ומגיב לה, באפליקציות ענן, בדוא"ל ובתוכנות האבטחה בעמדות הקצה. פלטפורמת מניעת דליפת המידע המשולבת, תספק יכולות זיהוי בזמן אמת של התנהגות חריגה בקרב אנשים, מידע, מכשירים ואפליקציות. היא תאפשר לצוות אבטחת המידע להבין ולהגיב לשימוש לא תקין במידע, בין אם המידע מאוחסן במחשב ארגוני, באפליקצית ענן כגון אופיס 365, או בדוא"ל.

"ההובלה של פרופפוינט בתחום אבטחת סייבר ממוקדת-אנשים, היכולת התבונתית הרחבה ומשאבי המחקר והפיתוח שלה, מבדילים אותה משמעותית בתעשיה ומשלימים באופן ישיר את היכולות שלנו לזהות במהירות סיכונים הנובעים מאיומים תוך אירגוניים ולמנוע איבוד מידע מהותי" אמר מנכ"ל ObserveIT, מייק מקי (Mike McKee). "אנו מאוד נרגשים להצטרף לצוות של פרופפוינט ולספק ללקוחות פתרונות אפקטיביים יותר, במטרה למנוע סיכוני סייבר תוך אירגוניים, לצמצם את זמני החקירה ולוודא שמשתמשים לא ישלחו, בטעות או בכוונה, מידע רגיש או סודי לגורם חיצוני".

הפתרון המשולב יהיה חלק מחבילת מוצרי אבטחת המידע של פרופפוינט ויהיה זמין בשנת 2020.

זוהי הרכישה השלישית של פרופפוינט בישראל בשלוש השנים האחרונות, לאחר שרכשה את חברת אבטחת הענן פיירליירס (FireLayers) בשנת 2016 וב-2019 את חברת מטא-נטוורקס (MetaNetworks) המאבטחת את הגישה לרשת בטכנולוגיה חדשנית מבוססת Zero Trust. הסכום הכולל של שלוש השקעות אלו, יסתכם ביותר מארבע מאות מיליון דולרים. לאחר רכישת ObserveIT, שמשרדיה ממוקמים בתל אביב, יהפוך מרכז המחקר והפיתוח הישראלי, לאחד הגדולים של פרופפוינט בעולם.

"הצוות המרשים של ObserveIT תורם להגדלת מרכז הפיתוח המוביל שלנו בישראל, אשר צמח בשלוש השנים האחרונות מעשרות בודדות למאות עובדים. ביחד, נמשיך לגייס לשורותינו את כשרונות הסייבר המובילים בישראל, לפתח טכנולוגיות חדשניות (כמו CASB, Web Isolation, Zero Trust, DLP, Insider Threat) ולשמר את הובלת פרופפוינט בתחום אבטחת הסייבר ממוקדת-אנשים", אמר דורון אלגרסי, מנכ"ל פרופפוינט ישראל.

השלכות פיננסיות

מודל ההכנסות של ObserveIT התבסס היסטורית על מודל של רשיון בלתי מוגבל בזמן, אשר פרופפוינט מתכוונת להעביר למודל מבוסס מנוי, מיד לאחר השלמת הרכישה. קצב ההוצאות השנתיות של אובזרבאיט עמד על כארבעים מיליון דולר, נכון לרבעון השלישי של 2019.

במידה והעיסקה תושלם בדצמבר 2019, פרופפוינט מצפה כי ObserveIT תתרום באופן נומינלי לצמיחה בהכנסות ובחיובים של פרופפוינט ברבעון הרביעי של 2019 (לגביו ניתנה התחזית האחרונה על ידי פרופפוינט ב - 24 לאוקטובר 2019), ולדילול נומינלי בהכנסות נטו ותזרים המזומנים החופשי של פרופפוינט לאותה תקופה (ביחס לתחזית non-GAAP של הכנסות נטו ותזרים מזומנים חופשי שניתנה על ידי החברה). לגבי השנה הפיסקלית 2020, התרומה הלא אורגנית של ObserveIT להכנסות וחיובים של פרופפוינט מהמודל העסקי הקודם שלה, צפויה להיות יחסית מוגבלת לאור המעבר המתוכנן מהמודל העסקי הנוכחי של ObserveIT למודל מבוסס-מנוי.

פרופפוינט תספק מידע נוסף בנוגע לרכישת ObserveIT במהלך שיחת הדו"ח התקופתי לרבעון הרביעי וסוף שנת 2019 , שתתקיים בתחילת שנת 2020.

מידע נוסף אודות מוצרי פרופפוינט לאבטחת סייבר ממוקדת-אנשים מבוססי ענן זמין:
www.proofpoint.com/products

אודות Proofpoint
פרופפוינט הינה חברה מובילה בתחום אבטחת הסייבר, אשר מגנה על הנכסים הקריטיים ביותר של ארגונים, מפני גורמי הסיכון הגדולים ביותר עבורם - אנשים. עם מגוון משולב של פתרונות מבוססי ענן, פרופפוינט מסייעת לחברות ברחבי העולם לעצור איומי סייבר ממוקדים, להגן על המידע שלהם, ולהפוך את המשתמשים שלהם לעמידים יותר כנגד התקפות סייבר. ארגונים מובילים בכל הגדלים, כולל יותר ממחצית מה- Fortune 1000, מסתמכים על פרופפוינט בכדי להקטין את סיכוני האבטחה הקריטיים ביותר שלהם, בדוא"ל, בענן, במדיה החברתית ובאינטרנט: www.proofpoint.comטלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  073-250-5855  |  info@talniri.co.il