מידרוג מותירה על כנו דירוג A1.il באופק יציב לאג"ח שהנפיקה דלתא גליל - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה
> > חדשות כלכלה

מידרוג מותירה על כנו דירוג A1.il באופק יציב לאג"ח שהנפיקה דלתא גליל


מידרוג
ומאשרת דירוג A1.il באופק יציב לאג"ח שתגייס החברה בסך של עד 70 מיליון דולר

שיקולים עיקריים לדירוג
דירוג החברה נתמך בפרופיל עסקי חזק נוכח היקף פעילות משמעותי, פיזור וגיוון של קווי עסקים על פני קטגוריות שונות בתחום ההלבשה, שווקים גיאוגרפיים וערוצי הפצה שונים. לחברה יכולות גבוהות בפיתוח ועיצוב מוצרים בתחום הטקסטיל ומערך ייצור גלובלי, הכולל פעילות של קבלנות משנה ופעילות ייצור עצמית, התורמים ליתרונותיה התחרותיים ולגמישותה התפעולית. החברה הציגה צמיחה אורגנית מתונה בשנים האחרונות, המתבססת על כניסה לקטגוריות חדשות, הגדלת סל המותגים בבעלות ובזיכיון וצמיחה במכירות חנויות זהות.


להערכת מידרוג, מעמדה של דלתא כקבלן משנה עבור רשתות שיווק גדולות בארה"ב ועבור חברות מותג בינלאומיות מוסיף להוות גורם סיכון בפעילותה. הצמיחה האורגנית במכירות החברה בשנת 2018 עמדה על כ- 6% וזאת בהמשך לצמיחה מתונה של כ- 2% בשנת 2017.

ענף פעילות החברה, ענף ההלבשה העולמי, מהווה גורם שלילי בדירוג, לאור הערכת מידרוג לצמיחה מתונה בענף, תחרות גבוהה המצמצמת את גמישות המחיר, חשיפה בינונית למחזוריות הכלכלית, עונתיות וחשיפה למחירי הכותנה. ענף זה מתאפיין בסינרגיה הנוצרת על ידי מיזוגים ורכישות. כך עיקר הצמיחה שמפגינה החברה בשנים האחרונות הנה בעזרת מיזוגים ורכישות, כאשר ביולי 2018 רכשה החברה את קבוצת Eminence, הפועלת באירופה בתחום ההלבשה התחתונה הממותגת לגברים, נשים וילדים, תמורת כ-123.3 מיליון אירו.טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il