Industry 4.0 הלכה למעשה - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה
> > חדשות כלכלה

Industry 4.0 הלכה למעשה


בתמונה מימין: יוני שולמן, מומחה תחום פתרונות שרשרת אספקה דיגיטלית ב- SAP ישראל; לירן קסטיאל, מיישמת SAP ME בחברת PC טכנולוגיות; מורן נוף, מנהלת כנסים ואירועים ב- SAP ישראל, אלדר צ׳יפרוט, מנהל לקוחות שרשרת אספקה ו- IoT.צילום: אורן אגמי
SAP ישראלמבקרים ב- PCB Technologies

לאחרונה יצאו עובדי SAP ישראל ולקוחותיהם לסיור וביקור בחברת PCB Technologies,
על מנת לצפות בפעולתן של רצפות ייצור ממוחשבות. מטרת הסיור הייתהלרכוש כלים מעשיים לקידום טכנולוגיות חדשניות ברצפת הייצור.


חברת PCB Technologies הינה יצרנית בתחום המעגלים המודפסים ומערכות מורכבות, תוך שימוש בטכנולוגיות ייחודיות וברמת איכות ואמינות לאורך זמן. החברה משווקת ללקוחות בתחום הצבאי, חללי ורפואי והיא אחת הראשונות בארץ להטמיע את הפתרונות של SAP למחשוב רצפת ייצור.


במהלך המפגש הלקוחות למדו ממקור ראשון על שלבי ההטמעה, האתגרים והתוצרים של תהליך מחשוב רצפת ייצור. הםדנו בחיבור בין IT ל-OT (מערכות מידע ומערכות תפעוליות)ובחנו את השכבות השונות של הפתרון:מתכנון ייצור ותכנון הנדסי, ניטור פעולות ברצפת הייצור וניתוח אנליטי ועד לדיווח חוזר למערכת ERP.הלקוחות שהשתתפו בסיור הינם נציגים של חברות מובילות וקבלני משנה מתחום הייצור הטכנולוגי, האלקטרוניקה ומתחום המזון בארץ.


המפגש הועבר ע"י יעל ישפה-דרעי, CIO בחברת PCB,יובל גולדנברג, מנכ"ל חברת SYSTEMA בישראל המתמחה במחשוב רצפת ייצור וקרלוס פורטיו, Director, EMEA South Center of Excellence for Digital Manufacturing& Operations ב- SAP. ישפה-דרעיהציגה בפני המבקרים את פרויקט רצפת הייצור של SAP, דנה באתגרים והיתרונות שבחבירה לחברה בינלאומית ומהימנה, ובאינטגרציה בין מערכות תואמות (מערכת ERP ומערכת רצפת ייצור).


קרלוס פורטיוהרצה על האתגרים בעולם היצור, ביניהם, איך הופכים למפעל Paperlessברצפת התפעול, איך מחברים מכונות במערכת ואיך מגיעים מ –OT ל-IT.
לאחר מכן התקיים סיור במפעל שהדגים את הפתרון בשטח,ובסוף המפגש התקיים דיון פתוח לגבי היכולות הפונקציונאליות של הפתרונות כיום, הפורטפוליו של פתרונות SAP ומגמות עתידיות בתחום זה.


יעל ישפה-דרעי, CIO בחברת PCBPCB Technologies" ביצעה קפיצת מדרגה בבקרת הייצור באמצעות מערכות המידע של חברת SAP, שיישומן אפשר לנו לשפר משמעותית את השירות ללקוח. שמחנו לארח את לקוחות SAP ולשתף בתובנות שלנו בנושאים של אינטגרציה בין מערכות. כמו כן, קיימנו דיון פורה באפשרויות הטמונות בטכנולוגיות המתקדמות של SAP."


יובל גולדנברג, מנכ"ל חברת SYSTEMA"הביקור ב- PCB המחיש ללקוחות את התהליכים המתאפשרים בעזרת ממשקים מרובים בין מערכות לוגיסטיות הנדסיות ומערכות רצפת ייצור מורכבות. תודה רבה ל- PCB על הפתיחות והשיתוף. חבילת הפתרונות של SAP לרצפות הייצור הוטמעו בהצלחה על ידי חברת SYSTEMA ומנהלות את הייצור ב- PCB."


אלדר צ׳יפרוט, מנהל לקוחות שרשרת אספקה ו- IoTב- SAP ישראלמסכם:״שמחנו ליזום ולקחת חלק בקידום הסיור המרתק במפעלי PCB, בו היה ניתן ללמוד עד כמה אינובטיבית ומתקדמת החברה, בוודאי ביחס לגודלה.אירוע זה המחיש הלכה למעשה את יתרונותיה ופעילותה של SAPגם במגזר ה- SME, אשר בו היא תורמתבאופן פעיל להישגים בולטים המשמשים דוגמא לתעשיות השונות בישראל ובעולם.


אני מבקש להודות ללקוחותינו ששמים מבטחם בנו ומשתפים אותנו בדרך, לא רק בתור ספק, אלא בתור שותפים אמיתיים במסע הטרנספורמציה הדיגיטלית שלהם.אין לי ספק שבעתיד הקרוב נמשיך לראות את חותמה של SAP בעולמות רצפת הייצור, תכנון שרשרת אספקה, תכנון מוצר ולוגיסטיקה ונמשיך להצדיק את מקומנו כמובילים בפתרונות בתחומים הנ״ל״.

אודות SAP
SAP היא מובילה עולמית בפיתוח ויישום יישומים ארגוניים. החברה מסייעת לארגונים בכל סדר גודל ובכל ענף ועיסוק להתנהל טוב יותר. SAP מעצימה ארגונים ואנשים על מנת לעבוד יחד טוב יותר ויעיל יותר ולקבל החלטות טובות יותר באמצעות כלי Back Office, כלים לניהול החלטות בחדר ישיבות, ניהול מפעלים, ניהול מרכזים לוגיסטיים ועד חנויות. היישומים והשירותים של SAP משמשים כ- 320,000 עסקים ולקוחות על מנת לעבוד ברווחיות, להתחדש ללא הרף ולצמוח בהתמדה. SAP היא ספקית היישומים העסקיים הגדולה בישראל. ל- SAP 3,400 לקוחות גדולים ועד קטנים בישראל ולמעלה מ- 220,000 משתמשים. בין לקוחות SAP בישראל נמנים: ממשלת ישראל, צה"ל, רוב החברות הגדולות במשק, ומאות רבות של ארגונים אחרים.
למידע נוסף בקר באתר החברה: www.sap.com/israelטלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il