חברת Cycode גייסה 56 מיליון דולר בסבב B להגנה מפני תקיפת תשתיות ותהליכי הפיתוח - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

העמלות שלנו

העמלות שלנו

חדשות

נחתם התיקון להסכם הגז הטבעי של חברת החשמל עם שותפות תמר

מערכת טלנירי | 24/1, 13:44
בתום משא ומתן ממושך סוכמו ההבנות בין חברת החשמל עם שותפות תמר לגבי התיקון להסכם הגז הטבעי. התיקון להסכם משנה את תנאי ההסכם שנחתם בשנת 2012 באופן שמיטיב עם חברת החשמל, בדגש על מנגנון ההצמדה ומחיר הכמות לרכש.

מידרוג מותירה על כנו דירוג Aa3 להפניקס אחזקות ומשנה את האופק מיציב לחיובי ‎‎

מערכת טלנירי | 18/1, 08:55
דירוג הפניקס ביטוח משקף פרופיל עסקי חזק, המתאפיין בגודל משמעותי, בפיזור טוב יחסית של קווי עסקים ובמערך הפצה רחב התומכים ביכולת יצור הכנסותיה


> > חדשות כלכלה

חברת Cycode גייסה 56 מיליון דולר בסבב B להגנה מפני תקיפת תשתיות ותהליכי הפיתוח


עובדי חברת סייקוד צילום ניקי טרוק
חברת Cycode הוקמה ב-2019 ע"י ליאור לוי (מנכ"ל), לשעבר ארכיטקט אבטחת מידע, ורונן סלבין, חוקר אבטחת מידע ויזם סדרתי. החברה מעסיקה כיום כ-50 עובדים בתל אביב ובארה"ב, ועתידה לגייס כ-70 עובדים נוספים
מערכת טלנירי | 2/12/21, 16:17
בואו לדבר על זה בפורום ארה"ב
החברה מספקת פתרון הגנה מקיף לתשתיות שרשראות אספקת התוכנה בהן משתמשים ארגונים.

חברת הסייבר הישראלית Cycode, שפיתחה פתרון הגנה מקיף לתשתיות שרשראות אספקת התוכנה (Software Supply Chain), הודיעה היום על השלמת סבב גיוס B בסך 56 מיליון דולר, שישה חודשים בלבד לאחר גיוס סבב A בסך 20 מיליון דולר בחודש מאי. את הסבב הובילה קרן הפרייבט אקוויטי הגלובלית Insight Partners, והשתתפה בו גם קרן ההון סיכון YL Ventures, אשר הובילה את השקעת הסיד בחברה. הגיוס הנוכחי ישמש את החברה להאצת המכירות והמשך פיתוח המוצר. סך גיוסי החברה עומד על 81 מיליון דולר.
עם התפתחות עולמות התוכנה, אתגרי האבטחה השתנו. המפתחים אימצו כלים חדשים לתשתיות ניהול ובניית הקוד - ושרשרת האספקה הפכה לפוטנציאל התקיפה. תקיפה של אותן שרשראות אספקה מאפשרת גישה לקוד המקור של החברה, יכולת לחבל בתוכנה ולהטמיע בה קוד זדוני, גניבת מפתחות וסיסמאות לשירותי תשתית ועוד. הטכנולוגיה שפיתחה Cycode, עונה על הצרכים החדשים - היא מתחברת לשלל הכלים המשמשים בתהליך הפיתוח, הניהול וההפצה של תוכנה ומספקת לארגונים שקיפות מלאה והגנה מפני הסיכונים השונים הנלווים להן.
חברת Cycode הוקמה ב-2019 ע"י ליאור לוי (מנכ"ל), לשעבר ארכיטקט אבטחת מידע, ורונן סלבין (סמנכ"ל טכנולוגיה), חוקר אבטחת מידע ויזם סדרתי. החברה מספקת פתרון הגנה מקיף לתשתיות שרשראות אספקת התוכנה בהן משתמשים ארגונים. החברה מעסיקה כיום כ-50 עובדים במשרדיה בתל אביב ובארה"ב, ועתידה לגייס כ-70 עובדים נוספים. בין לקוחות החברה ניתן למצוא את Grubhub, Databricks, Copart, Rapyd ועוד. בשלושת הרבעונים הראשונים של 2021 Cycode הכפילה פי 7 את ההכנסה השנתית שלה (ARR).

"לאחרונה, ניתן לראות עלייה ניכרת בתדירות ובחומרה של תקיפות שרשרת אספקת התוכנה. לפי התחזיות, עד 2025, 45% מהארגונים צפויים לחוות תקיפה בשרשראות אלו". סיפר ליאור לוי, מייסד שותף ומנכ"ל Cycode. "הגיוס יאפשר לנו להמשיך להוביל את השוק ולהתמקד בהרחבת גרף המידע של החברה. באמצעות הגרף, אנחנו ממפים באופן מקיף את שרשראות האספקה - כולל בעיות אבטחה, פעילויות משתמשים ואירועים נוספים במחזור הפיתוח של הקוד. בכך אנחנו יכולים לאתר חריגות, למנוע הטמעת קוד זדוני ולתעדף את הסיכונים".
"אחד הדברים המשמעותיים שמבדילים את הפתרון של Cycode מפתרונות קיימים בשוק, הוא הכיסוי הנרחב של המוצר״. אומר ג'ון ברנן, שותף בקרן YL Ventures. "החזון שהחברה מציגה שונה לחלוטין מכל מה שראינו, הם בנו פלטפורמת אבטחה מעמיקה שחולשת על כלל שלבי תהליך הפיתוח - מכתיבת הקוד דרך שלבי ה-CI/CD ועד לפריסה בענן. תקיפות הסייבר החמורות של השנים האחרונות העלו באופן ניכר את המודעות ובהתאם את הצורך בפתרון מקיף והוליסטי, ולכן Cycode הפכה בזמן קצר לאחת החברות עם הצמיחה המהירה ביותר בתעשיית ה-AppSec ״.


טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  073-250-5855  |  info@talniri.co.il