הוושינגטון פוסט: זום היא המנצחת הגדולה - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה


> > חדשות כלכלה

הוושינגטון פוסט: זום היא המנצחת הגדולה


״מצאנו כמה וכמה אפליקציות שהצטיינו בתחומים מסויימים, אבל, רק אחת קיבלה את הפרס הגדול, זו שעבדה הכי נכון עבור מרבית המשתתפים ב׳קרב׳: זום.


״מצאנו כמה וכמה אפליקציות שהצטיינו בתחומים מסויימים, אבל, רק אחת קיבלה את הפרס הגדול, זו שעבדה הכי נכון עבור מרבית המשתתפים ב׳קרב׳: זום. אנחנו נשארים עם זום, למרות תקלות האבטחה שעלו לכותרות – וחלק מההחלטה היה גם בחינת הדרך שבה החברה התמודדה איתן״
 
To Zoom or not to Zoom? That is the question.

כך פתח צוות הוושינגטון פוסט האמריקני, את העימות הגדול בין שש אפליקציות תקשורת הווידאו הפופולריות ביותר בחודשים האחרונים, כדי להכריע אחת ולתמיד: מי הכי טובה? על התואר ה- Chatty Awards התחרו Facebook Rooms, FaceTime, Google Meet, Houseparty, Skype וזום.

״החלטנו לתת לאפליקציות הלוהטות ביותר את ההזדמנות לשבות את ליבנו״, אומרי אנשי הוושינגטון פוסט, ג׳פרי פולר והת׳ר קלי. ״המשימה הייתה לחפש את אפליקציית שיחות הווידאו הטובה ביותר״. את האפליקציות הריץ הצוות על רשתות WiFi ״בעייתיות״, להגדרתם והבוחנים היו ״אנשים עם רמות סובלנות משתנות ללימוד תוכנות חדשות״. על הדרך נבחנו כל האופציות והתוספים, כמו גם מדיניות הפרטיות והאבטחה בתוך סיוע במומחי אבטחה.


והתוצאות: ״מצאנו כמה וכמה אפליקציות שהצטיינו בתחומים מסויימים, אבל, רק אחת קיבלה את הפרס הגדול, זו שעבדה הכי נכון עבור מרבית המשתתפים ב׳קרב׳: זום. אנחנו נשארים עם זום, למרות תקלות האבטחה שעלו לכותרות – וחלק מההחלטה היה גם בחינת הדרך שבה החברה התמודדה איתן״, מצהיר הצוות.

״זום מגדירה עבור כל השאר מה באמת צריך לטובת ניהול שיחת וידאו קבוצתית. היא נותנת את הדרך הפשוטה ביותר לחבר בני אדם על מסך אחד, בלי קשר לכך שיש או אין להם חשבון, או באיזה מכשיר או מערכת הפעלה הם מתחברים (אפילו טלפון קווי רגיל עובד). הפלטפורמה של זום יושבת על הרווח שבין אפליקציה לעסקים (ניתן לשתף מסכים) והאפליקציה החברתית. איכות השיחות מספיק טובה על טווח רחב של מכשירים והיא פשוטה לתפעול״.

בבחינת הפרטיות והאבטחה, צוות העיתון התייעץ עם הקונסיומרריפורט, מומחי אבטחה פרטיים ועם ה-Electronic Frontier Foundation, שכולם הסכימו פה אחד: זום בכיוון הנכון. ״החברה כבר שינתה כמה אפיונים למלחמה ב׳זומבומבינג׳, תיקנה תקלות של ניתוב פגישות דרך סין ותגברה את האבטחה וההצפנה.

חוקרי אבטחה רבים עימם שוחחנו אמרו שנושאי הפרטיות והאבטחה אינם ייחודיים לזום, אך היא הייתה מהירה מכולן להגיב ולהתמודד עימם, בלי להסתתר מאחורי מדיניות פרטיות לא ברורה... ולא פחות חשוב: בסופו של דבר – לשיחות מעל 40 דקות צריך גם לשלם ואנו מוצאים שזה בהחלט מרגיע לעומת על המתחרים. אנחנו יודעים שאם המוצר בחינם המשמעות היא חת: אתם, המשתמשים הם המוצר...״.

לסקר המלא: https://www.washingtonpost.com/technology/2020/05/20/best-video-chat-apps/טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il