התאחדות התעשיינים לרשתות השיווק: קצרו את זמן התשלום לספקים קטנים ובינוניים ל-30 יום - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה


> > חדשות כלכלה

התאחדות התעשיינים לרשתות השיווק: קצרו את זמן התשלום לספקים קטנים ובינוניים ל-30 יום


בצל הפסקת פעילותן של יצרניות המזון הקטנות והבינוניות בשוק המוסדי, סגנית נשיא התאחדות התעשיינים, ח״כ לשעבר איילת נחמיאס ורבין, פנתה לכל רשתות השיווק הגדולות וביקשה לקצר את זמני התשלום
בצל הפסקת פעילותן של יצרניות המזון הקטנות והבינוניות בשוק המוסדי, סגנית נשיא התאחדות התעשיינים, ח״כ לשעבר איילת נחמיאס ורבין, פנתה לכל רשתות השיווק הגדולות וביקשה לקצר את זמני התשלום.

״חל צמצום משמעותי בביקושים למוצרי מזון וצריכה בשל הפסקת הפעילות של צרכנים משמעותיים ובהם ענף המסעדנות, בתי המלון, מערכת החינוך ורוב המגזר המוסדי״, כתבה נחמיאס ורבין.

בפנייה הדגישה סגנית נשיא ההתאחדות כי היצרנים הקטנים והבינוניים ממשיכים להפעיל את קווי הייצור באופן מרבי כדי למלא את המדפים וממשיכים להעסיק את כלל העובדים ולשלם את מלוא ההוצאות. ״ענפי המזון פועלים על בסיס תקופות אשראי אשר לעתים מגיעות גם לשוטף +150. המזומן הוא צינור החמצן של כל עסק, ודאי של יצרנים שחייבים להבטיח את המשך האספקה״, הסבירה.טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il