ההסתדרות הכריזה סכסוך עבודה ארצי בחברת אסם - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה
> > חדשות כלכלה

ההסתדרות הכריזה סכסוך עבודה ארצי בחברת אסם


הסתדרות
זאת, על רקע כוונת החברה לסגור יחידות ומפעלים ולהעביר פעילות לחו"ל *** באסם יש כ-4,000 עובדים מאוגדים בהסתדרות

ההסתדרות הכריזה היום על סכסוך עבודה ארצי בחברת אסם, על רקע כוונת החברה לסגור יחידות ומפעלים ולהעביר פעילות לחו"ל. ניסיונות של נציגי ההסתדרות לקיים משא ומתן עם הנהלת החברה, בנושא זה, עלו בתוהו.


הוועדה לתיאום וביצוע של ההסתדרות אישרה את בקשת איגוד עובדי המזון והפרמצבטיקה, להכריז סכסוך עבודה ארצי בחברת אסם. המשמעות היא שבתוך שבועיים ההסתדרות יכולה לנקוט בצעדים ארגוניים, לרבות שביתה. באסם יש כ-4,000 עובדים המאוגדים בהסתדרות.


מ"מ יו"ר איגוד עובדי המזון והפרמצבטיקה, אליעזר בלו, שלח היום מכתב לסמנכ"ל משאבי אנוש באסם פני קימלמן, ולמנהלת יחסי העבודה בחברה, לילי ערב, ועדכן אותם על סכסוך העבודה. במכתב צוין כי העילות לסכסוך הן: "התדרדרות כוללת במערכת יחסי העבודה כתוצאה ממגמה של סגירת יחידות/מפעלים ואף העברת פעילות לחו"ל; מבוי סתום במשא ומתן, והתנהלות בחוסר תום לב במערכת יחסי העבודה הקיבוציים".


מ"מ יו"ר איגוד עובדי המזון והפרמצבטיקה, אליעזר בלו, אמר: "ההסתדרות והעובדים מצפים מהנהלת אסם להתעשת ולשבת עמנו למשא ומתן שבו נדון בהשלכות של כל השינויים בחברה, על העובדים".טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il