הסכם קיבוצי חדש בחברת כרטיסי האשראי Cal - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה
> > חדשות כלכלה

הסכם קיבוצי חדש בחברת כרטיסי האשראי Cal


הסתדרות
ההסכם כולל, בין היתר, תוספות שכר של 3.1% ותוספות ותק של 0.5% לשנה במשך ארבע שנות ההסכם *** עוד כולל ההסכם: הגדלת ימי ההבראה בהתאם לוותק, הוספת ימי חופשה בחודשי הקיץ, הוספת דמי תעבורה, העלאת תוספת ילדים והגדלת תקציבי קייטנות, מלגות ורווחה
ההסתדרות, הנהלת חברת כרטיסי האשראי Cal וועד עובדי החברה, חתמו היום (ג') על הסכם קיבוצי חדש. ההסכם יחול על כ-1,500 מעובדי החברה, תוקפו ארבע שנים והוא כולל, בין היתר, תוספות שכר ותוספות ותק בגובה של 14.4% בממוצע לעובד במהלך תקופת ההסכם, וכן, הטבות חדשות לצד שיפור בתנאי ההעסקה והרווחה.

בגיבוש ההסכם היו שותפים מטעם ההסתדרות: יו"ר הסתדרות המעו"ף עו"ד גיל בר-טל, ראש חטיבת עובדי הבנקים וחברות האשראי עו"ד מנחם מליק; מטעם ועד העובדים יו"ר ועד עובדי החברה עו"ד אופיר הרפז; ומטעם הנהלת החברה: ברק נרדי, משנה למנכ"ל Cal וראש חטיבת אסטרטגיה ומשאבים, ושרית כפרי, סמנכ"ל משאבי אנוש.

המו"מ לווה על ידי עו"ד אלי כהן, שותף במשרד עוה"ד בני כהן ושות', שייצג את ועד העובדים, ועוה"ד מיכל פינברג-דורון ואלון נוי ממשרד נ. פינברג ושות' שייצגו את הנהלת Cal.

בין עיקרי ההסכם: העלאת שכר בשיעור ממוצע של 3.1% בכל שנה, וכן תוספת ותק בשיעור קבוע של 0.5% לעובדים הקבועים - מדובר בתוספת בשיעור ממוצע של כ-14.4% לעובד בתקופת ההסכם; עובד בעל ותק של 10 שנים יקבל תשלום דמי תעבורה בסך 1,000 שקל בכל שנה, בשנתיים הקרובות, והחל משנת 2021 ואילך הסכום יגדל ל-2,000 שקל בשנה; מענק ביגוד: כל עובד יקבל עד 1,000 שקל בשנה, ע"פ ותק, כאשר עובדים זכאים ייהנו מהשלמת מענק ביגוד בגובה של עד 2,650 שקל לשנה; ימי הבראה יגדלו ביחס לוותק העובד ויגיעו עד 20 ימים במצטבר בכל שנה בתעריף יומי מקסימלי של עד 1,300 שקל; הפרשות המעסיק לקרן השתלמות לנציגי שירות בשיעור של 7.5% ישולמו לאחר 30 חודשי עבודה.

עוד כולל ההסכם: בכל שנה, בימי חמישי האחרונים של חודש אוגוסט, העובדים יצאו לחופשה מרוכזת על חשבון החברה; כל עובד יקבל תוספת חודשית בגובה 150 שקל עבור כל אחד מילדיו עד גיל 18; תקציב הקייטנות יגדל ב-30% ויעמוד על סך של 1,300 שקל לילד; כל עובד שילדו מתגייס או נכנס למסגרת חינוכית עד כיתה א' יקבל שלוש שעות חופשה על חשבון החברה; הורחב סל בדיקות רפואיות לעובדים ויינתנו שלוש שעות חופשה על חשבון החברה לצורך הבדיקות; תקציב הספורט השנתי יגדל ויעמוד על 575 אלף שקל לשנה; תקציב מלגות לימודים אקדמיים לעובדים וילדיהם יגדל ויעמוד על 750 אלף שקל בשנה; סבסוד שנתי של עלויות הוצאת משלחות עובדים לפולין במסגרת 'מצעד החיים' השנתי ביום השואה והגבורה: החברה תעניק שלושה ימי חופשה על חשבונה לעובדים קבועים ותגדיל את תקציב המימון לעובד בגובה של 50% מהעלות הכוללת; מועדון עובדי Cal: הטבות לעובדים ופטור מתשלום עמלות לילדי העובדים, ללא מגבלת גיל; העלאת תקציבי ועד העובדים, אירועי ועד עובדים וסבסוד נופשים לעובדים ובני משפחותיהם.

יו"ר ההסתדרות, ארנון בר-דוד, מסר: "מדובר בהסכם המבטא את שיתוף הפעולה הפורה הקיים מזה שנים בין ההסתדרות, ועד עובדי כאל והנהלת החברה. חברה מצליחה נמדדת, לא רק במוצר או בשירות שהיא מספקת ללקוחותיה, אלא גם, בראש ובראשונה, ביחס המכבד וההוגן שלה כלפי עובדיה. אני מודה לכל הצדדים אשר נטלו חלק בניסוח הסכם זה ומאחל הצלחה לכולם".

לוי הלוי, מנכ"ל Cal, מסר: "ההסכם שנחתם הינו תוצר של מו"מ ארוך ואינטנסיבי, אשר נוהל מתוך אחריות ומחויבות משותפת לעובדים ולחברה. ההסכם שנחתם מבטיח הן את שיפור תנאי העסקה של העובדים והן את יכולת התחרות של Cal בסביבה משתנה ועל רקע התחרות המתגברת. אני מבקש להודות לחברי ועד העובדים ולעומד בראשם, עו"ד אופיר הרפז, וכן לברק נרדי, המשנה למנכ"ל וראש חטיבת אסטרטגיה ומשאבים ויד ימיני בחברה ובנוסף לשרית כפרי, סמנכ"ל משאבי אנוש".

יו"ר הסתדרות המעו"ף, גיל בר-טל, אמר: "ההסכם שנחתם היום מיטיב עם עובדי חברת Cal, בין היתר בכל הקשור לתוספות שכר ולמגוון רחב של סעיפי רווחה. חברות פיננסיות רבות מבינות שהצלחתן נובעת מעבודתם המסורה של העובדים בכל הדרגים, ויש לתגמל את העובדים על כך. אני מודה להנהלת Cal ולנציגות העובדים על ניהול משא ומתן מכבד ואפקטיבי".

ראש חטיבת עובדי הבנקים וחברות האשראי, עו"ד מנחם מליק, מסר: "הבוקר חתמנו על הסכם קיבוצי נוסף בחברת Cal. ההסכם שם דגש על שיפור תנאי שכרם ועבודתם של עובדי החברה, מחזק את ביטחונם הסוציאלי ומיטיב תנאי רווחה רבים נוספים. אני מבקש להודות למנכ"ל החברה וליו"ר ועד העובדים על התנהלותם המכבדת לאורך המו"מ, אשר הביאה להסכם מיטבי לטובת העובדים והחברה".

יו"ר ועד עובדי Cal, עו"ד אופיר הרפז, מסר: "עיקרי ההסכם הקיבוצי החדש מעידים על שיפור ממשי בתנאי העסקה והשכר של עובדי החברה, לצד הגדלה משמעותית בתקציבי הרווחה. שימרנו את הביטחון התעסוקתי הקיים לעובדי Cal, תוך גילוי אחריות כלפי החברה והאתגרים הניצבים בפני כולנו בשנים הקרובות. אני מודה לחבריי לוועד שהיו שותפים עמי לאורך המו"מ, ליו"ר ההסתדרות ארנון בר דוד, ולראש חטיבת הבנקים וחברות האשראי עו"ד מנחם מליק, על הליווי והתמיכה. תודה מיוחדת לעו"ד אלי כהן ממשרד עו"ד בני כהן ושות' על הייצוג והליווי המשפטי והארגוני. בנוסף, תודה אישית למנכ"ל החברה, לוי הלוי, ולחברי צוות המו"מ מטעם ההנהלה ובראשם, ברק נרדי, המשנה למנכ"ל החברה וראש חטיבת אסטרטגיה ומשאבים וכן לשרית כפרי, סמנכ"ל משאבי אנוש".טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il