יובב גביש ישמש נציג משרד האוצר בדירקטוריון הבנק העולמי - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה
> > חדשות כלכלה

יובב גביש ישמש נציג משרד האוצר בדירקטוריון הבנק העולמי


משרד האוצר
במהלך השנה האחרונה שהה גביש בארה"ב והשלים את לימודיו לתואר שני בניהול ציבורי באוניברסיטת הרווארד כחלק מתכנית וקסנר
סגן מנהל רשות החברות, יובב גביש, יסיים את תפקידו וימונה כנציג ישראל בדירקטוריון הבנק העולמי. גביש, שיכהן כנציג הראשון של משרד האוצר בבנק העולמי, נבחר על ידי ועדת איתור פנימית של משרד האוצר בראשות מנכ"ל המשרד שי באב"ד ומינויו אושרר על ידי הדירקטור ההולנדי, המייצג את קבוצת המדינה בה חברה ישראל בבנק העולמי.

גביש כיהן כ-3 שנים כסגן מנהל רשות החברות לכספים ובקרה, במהלכם היה אחראי על הניהול הפיננסי והאסטרטגי של רשות החברות והתמקד בשיפור התוצאות הכספיות של החברות הממשלתיות והניהול העסקי שלהן באמצעות רפורמות, הנפקות אג"ח סחיר ומהלכי התייעלות שונים. קודם לכן כיהן גביש כמנהל תחום ההנפקות ברשות החברות וכרכז התעשיות הביטחוניות והוביל בין היתר את הפרטת תעש.
במהלך השנה האחרונה שהה גביש בארה"ב והשלים את לימודיו לתואר שני בניהול ציבורי באוניברסיטת הרווארד כחלק מתכנית וקסנר.

מינויו של גביש כנציג ישראל בבנק העולמי משלים סדרה של מינויים בבנקים לפיתוח שבוצעו בשנים האחרונות כחלק ממהלך של האוצר לחיזוק הפעילות של ישראל מול הכלכלות המתפתחות והבנקים לפיתוח.

מנכ"ל משרד האוצר, שי באב"ד: "גביש שימש כסגן מנהל רשות החברות בתקופה מורכבת והצליח להוביל מהלכים מקצועיים משמעותיים ולהביא לשיפור בביצועי החברות הממשלתיות, אני בטוח שגם את תפקידו החדש יבצע יובב על הצד הטוב ביותר ואני מאחל לו הצלחה רבה."


טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il