אספן גרופ, מיטב דש ומנורה מבטחים ממשיכות לרכוש נכסים בהולנד - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה
> > חדשות כלכלה

אספן גרופ, מיטב דש ומנורה מבטחים ממשיכות לרכוש נכסים בהולנד


אספן
רוכשות נכס נוסף תמורת כ-96 מיליון שקל ב-Amstelveen, דרומית לאמסטרדם. הכנסות השכירות נטו מהנכס מסתכמות בכ-7.7 מיליון שקל – משקפות תשואה שנתית של כ-8%
חברת אספן גרופ מדווחת היום כי חברת נכס המוחזקת בבעלות משותפת יחד עם מיטב דש ומנורה מבטחים חתמה על הסכם לרכישת נכס נוסף באזור Amstelveen שבהולנד תמורת כ-96 מיליון שקל (כ-22.6 מיליון אירו). רכישה זו מצטרפת לפורטפוליו נכסים שרכשו החברות בהולנד, בהמשך לדיווחים שפרסמה החברה בספטמבר ובדצמבר 2017. אספן גרופ מחזיקה כ-33% מחברת הנכס וחלקה בתמורה הינו בסך של כ-31.7מיליון שקל (כ-7.5 מיליון אירו). הנכס הנרכש הינו חלק מקומפלקס משרדים אשר ממוקמות בו בין היתר, חברות כדוגמת BDO, ESPRIT, ABN Amro, LG ועוד.

הנכס הנרכש משתרע על כ-6,218 מ"ר, מתוך קומפלקס של כ-60 אלף מ"ר, ומהווה חלק מבניין משרדים בו 6 קומות משרדים ו-217 מקומות חניה. כיום מאוכלס הנכס הנרכש במלואו ע"י Meijburg & Co., חברת ייעוץ המס שלKPMG בהולנד. לידיעת החברה, מסתכמות הכנסות השכירות השנתיות נטו מהנכס בכ-7.7 מיליון שקל (כ-1.8 מיליון אירו), ומגלמות תשואה שנתית של כ-8%.
אספן גרופ מימנה את חלקה בתמורה ממקורותיה העצמאיים והתקשרה בהסכם עקרונות לא מחייב עם תאגיד בנקאי זר שהעמיד את המימון לרכישת הנכסים בהולנד.

בסוף שנת 2017 דיווחה אספן גרופ על השלמת הסכם אסטרטגי יחד עם מנורה מבטחים ומיטב דש לרכישת פורטפוליו נכסים בהולנד תמורת כ-472 מיליון שקל , אשר מוחזק בחלקים שווים על ידי שלוש הרוכשות. הפורטפוליו כולל שטחי משרדים, מסחר ואחסון להשכרה בהיקף של כ-62,000 מ"ר וכן 1,152 מקומות חניה.

לדברי גיא פרג, יו"ר אספן גרופ, "אנו שמחים לדווח על נכס נוסף שרכשנו במסגרת פורטפוליו הנכסים האיכותי של החברה בהולנד, התואם את האסטרטגיה העסקית למיקוד ופיתוח פעילות הנדל"ן המניב של החברה. אנו מזהים את שוק המשרדים בהולנד כיעד פוטנציאלי לצמיחה עתידית של החברה, ועסקה זו, שהינה המשך ישיר לשיתוף הפעולה עם מנורה מבטחים ומיטב דש, מסייעת לנו לחזק את השקעות החברה במדינה. בין יתרונותיו הבולטים של הנכס ניתן לציין את מיקומו האטרקטיבי, כחלק מפארק משרדים מבוקש. אנו ממשיכים לבחון כל העת הזדמנויות עסקיות מעניינות נוספות, וזאת כחלק מכוונת החברה להרחיב את פעילותה בתחום הנדל"ן".

אספן גרופ, הינה חברה הפועלת בעיקר ברכישה, ייזום, השכרה, ניהול והשבחה של נכסים מניבים הכוללים משרדים, שירותים, מסחר, מבני תעשייה ולוגיסטיקה, בהולנד, גרמניה, וישראל. כמו כן לחברה קרקעות פנויות להשקעה. החברה פועלת מעת לעת, בהתאם להזדמנויות עסקיות בשוק הנדל"ן גם למימוש מבנים וקרקעות בתחום


טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il