רואי החשבון עופר חן ועמיקם קורן נשלחו ל-12 חודשי מאסר בגין דיווחים כוזבים למע"מ - טלניריTLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה
> > חדשות כלכלה

רואי החשבון עופר חן ועמיקם קורן נשלחו ל-12 חודשי מאסר בגין דיווחים כוזבים למע"מ


פטיש
שופטת בית משפט השלום בתל אביב, דניאלה שריזלי, אימצה את הסדר הטיעון אליו הגיעה המדינה עם רוה"ח עופר חן ועמיקם קורן, אשר הינם בעלי משרד לראיית חשבון בנתניה. חן וקורן הודו והורשעו, בכך שדיווחו דיווחים כוזבים למע"מ
שופטת בית משפט השלום בתל אביב, דניאלה שריזלי, אימצה את הסדר הטיעון אליו הגיעה המדינה עם רוה"ח עופר חן ועמיקם קורן, אשר הינם בעלי משרד לראיית חשבון בנתניה. חן וקורן הודו והורשעו, בכך שדיווחו דיווחים כוזבים למע"מ, ובכלל זה קיזוז תשומות ללא תיעוד, וקיזוז תשומות על בסיס חשבוניות כוזבות, כאשר סכום המס שהועלם עומד על סך של קרוב ל-1.5 מליון שקל.

חן וקורן, אשר יוצגו על ידי עוה"ד גלעד ברון ובועז פינברג, מגולדמן-ברון משרד עורכי דין, הגיעו להסדר טיעון עם המדינה (אשר יוצגה על ידי עו"ד ניר ישראל מהמחלקה המשפטית של רשות המסים), אשר על פיו תיגזר על כל אחד מהנאשמים שנת מאסר בפועל, וכן מאסר על תנאי וקנס, לפי שיקול דעתו של בית המשפט. הסדר הטיעון התאפשר לאחר שחן וקורן הודו, מיד עם תחילת חקירתם, בביצוע העבירות, וכן לאור העובדה, כי פעלו לשלם את מלוא המס שנגרע מקופת המדינה, ואף שילמו סך של כמיליון שקל קנסות אזרחיים (כפל מס וקנס פסילת ספרים).

באשר לרכיב הקנס, בית המשפט קיבל את עמדת הנאשמים, והטיל על כל אחד מהם קנס של 20,000 שקל בלבד, וזאת בנוסף לקנס דומה שהוטל על השותפות ועל החברה שבבעלות הנאשמים, ובסה"כ – 80,000 שקל.

בנוסף, החליט בית המשפט לקבל את בקשת הנאשמים, כי עונשי המאסר יבוצעו בחפיפה חלקית, כאשר אחד מן הנאשמים יתחיל לרצות את עונשו רק בעוד ארבעה חודשים מיום גזר הדין.


טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
26/10/10
1. מה לגבי שלילת רישיון רו"ח? [ל"ת] - גלית
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il