TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

העמלות שלנו

העמלות שלנו

חדשות

הבורסה לניירות ערך מדווחת על התוצאות הכספיות לרבעון הרביעי ולשנת 2021

מערכת טלנירי | 22/3, 09:42
הבורסה מסכמת שנת שיא בכל הפרמטרים עם גידול של 23% ברווח הנקי . הבורסה תחלק דיבידנד העומד על כ- 50% מהרווח, בסך של כ- 22.7 מיליון ש"ח. תבצע רכישה עצמית של עד כ- 100 מיליון₪

אינרום מסכמת את שנת 2021 עם הכנסות של מעל מיליארד ש"ח

מערכת טלנירי | 21/3, 09:41
וצמיחה של כ-10% לעומת השנה המקבילה


> > חדשות כלכלה

גרופ 107 ממשיכה להרחיב פעילות:


אדי כץ מנכל ובעלים גרופ 107 צילום גיא ירוסלבסקי
חברה בת, הפועלת תחת המותג ISRAEL IT, חתמה על מכתב כוונות לרכישת חברה אמריקאית המונה כ-70 אנשי פיתוח תמורת כ-7.8 מיליון ש"ח
גרופ 107, שנוסדה על ידי היזמים אדי כץ וגיא עמר, העוסקת בפיתוח, שיווק והפצה של מערכת ממוחשבת בתחום מסחר וביצוע השקעות בניירות ערך ובמתן שירותי גיוס וניהול צוותים בתחום הפיתוח והמדיה, מאיצה את פעילותה ומתקשרת במכתב כוונות לרכישת חברה אמריקאית המספקת שירותים בעיקר לחברות מארה"ב.
חברה בת של גרופ 107, 'החברה המרכזית לחדשנות ועידוד היי טק בע"מ', הפועלת תחת המותג ISRAEL IT, התקשרה במכתב כוונות לרכישת חברה פרטית אמריקאית ותיקה המונה כ-70 אנשי פיתוח, היושבים באוקראינה, ועוסקת במתן שירותי איתור, גיוס, הכשרה וניהול של השמת עובדים בתחום פיתוח תוכנה, תמורת כ-7.8 מיליון ש"ח (כ-2.5 מיליון דולר). אם וככל שייחתם הסכם מחייב, תשולם התמורה בשלושה שלבים: 50% במועד השלמת העסקה, 25% לאחר 3 חודשים ממועד השלמת העסקה והיתרה בתום 6 חודשים ממועד השלמת העסקה.

להערכת החברה, פעילות החברה הנרכשת הינה סנרגטית לפעילות הנוכחית של החברה המרכזית, בין היתר, בכך שיאפשר לה לחסוך בעלויות כוח האדם והכשרתו, להגדיל את סל השירותים המוענקים ללקוחות החברה וכן לקצר את לוחות הזמנים בהתקשרויות חדשות אל מול לקוחות. כמו כן, זיהתה החברה את הפוטנציאל הגלום בחברה הנרכשת אשר תאפשר לחברה, בין היתר, לחדור לשווקים חדשים ולהגדיל את היקף לקוחותיה והכנסותיה והכל בהתאם למטרות והאסטרטגיה שלה.
אדי כץ, מנכ"ל החברה, מסר: "אנו שמחים להודיע על התקשרות זו, אשר עשויה להוות קפיצת מדרגה ביישום אסטרטגיית החברה להרחבת פעילותה ולחדירה לשווקים נוספים כדוגמת השוק האמריקאי שבהם קיים פוטנציאל צמיחה אדיר. צוותי הפיתוח המנוסים שלנו והידע והניסיון שצברנו במהלך השנים, מובילים לתהליכי פיתוח עסקי בינלאומיים
ואנו רואים ברכישה זו אבן דרך חשובה בהתפתחות החברה. אנו נמשיך לבחון שווקים פוטנציאליים חדשים על מנת לייצר הזדמנויות להמשך הרחבת הפעילות."

ISRAEL IT שנמצאת במגמת צמיחה, התקשרה השבוע עם עוד שני לקוחות חדשים בהסכמי מתן שירותים של אנשי מקצוע טכנולוגיים בתחומי הפיתוח והמדיה. התקשרויות אלה שהיקפן הכולל עתיד להסתכם בכ-7.2 מיליון ש"ח בשנה, עשויות להוסיף כ-35-45 קונטרקטורים למצבת כוח האדם של הקבוצה. הלקוחות שהצטרפו הם Pre-pay המתמחה במערכות טכנולוגיות לניהול ותפעול ארנקים דיגיטליים וכרטיסי חיוב נטענים, שבבעלות וואליו קפיטל, בשליטת רני צים וחברת איקומרס אנגלית העוסקת בשיווק מוצרי בריאות.
ISRAEL IT הוקמה בשנת 2019 לאור ההבנה כי יש דרישה בשוק המקומי והגלובלי לאנשי מקצוע ברמה הגבוהה ביותר. החברה מספקת שירותי איתור, גיוס, הכשרה וניהול של השמת עובדים בתחום הפיתוח והמדיה. בין לקוחותיה הרבים ניתן למצוא חברות בינלאומיות ומקומיות גדולות, גופים פיננסיים וסטרטאפים בכל שלביהם.

תחום ההיי טק נמצא בנקודת רתיחה והחברות הגדולות זקוקות לאלפי עובדים, התחרות ביניהן גוברת והשכר בהתאם. ISRAEL IT מתמחה במתן שירותי מיקור חוץ לאותן חברות הזקוקות לצוותי פיתוח ו/או מדיה בכלל ובספקטרום הטכנולוגי - החל ממפתחי ווב, מתכנתים ואנשי תוכנה, אנשי דאטה ואנשי מקצוע בתחום הדיגיטל בפרט. נכון ליום 30.9.2021 תחת הקבוצה פעלו 285 קונטרקטורים ממשרדיה בתל אביב ובאוקראינה ולהערכת הנהלת החברה, עד לתום שנת 2022, מספרם יצמח לכ-450-500.
גרופ 107 השלימה בספטמבר 2021 הנפקת מניות ראשונה לציבור בבורסה בתל אביב (IPO). החברה גייסה כ-18 מיליון ש"ח בהצעה לא אחידה למשקיעים מוסדיים, לפי שווי חברה של כ-67 מיליון שקל לאחר הכסף. כיום החברה נסחרת לפי שווי של כ-93 מיליון ש"ח.
אנשי שוק הון וטכנולוגיה ותיקים ומוערכים מנהלים את החברה - דני כהן, ראש החטיבה הבנקאית בבנק לאומי ומנכ"ל לאומי קארד לשעבר מכהן כיו"ר הקבוצה. בוועדה המייעצת ((Advisory Board של הקבוצה מכהנת תמר יסעור, יו"ר ישראכרט ומייבר דורסט שמכהנת כדירקטורית ועד לאחרונה כיהנה כמנהלת בכירה בחברת סיסקו העולמית. לאחרונה, הודיעה החברה על הצטרפותו של פרופ' יוג'ין קנדל לוועדה המייעצת של חברת לבנט. קנדל כיהן כראש המועצה הלאומית לכלכלה וכיועץ הכלכלי לראש הממשלה.

בנוסף, הקבוצה עוסקת בפיתוח של מוצרים טכנולוגיים בתחום הפינטק. חברת לבנט (LEVENT), שבבעלותה המלאה של גרופ 107, פועלת בתחום הצומח של מסחר בשוק ההון על ידי סוחרים פרטיים בשווקים המובילים בעולם. החברה מציעה טכנולוגיה מהפכנית המאפשרת לבנקים, חברות השקעות וסוחרים להציע פלטפורמת מסחר נגישה ומותאמת אישית. לבנט פיתחה גם את האפליקציה החינמית "בורסה לייב" על סמך הסכם הפצת מידע בינה לבין הבורסה לניירות ערך בתל אביב, המציעה התראות בזמן אמת על מסחר במניות.


טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  073-250-5855  |  info@talniri.co.il