כתר מתאוששת: "ירידה מהירה מהצפוי במינוף לצד מומנטום של צמיחה" - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

העמלות שלנו

העמלות שלנו

חדשות

אור ירוק לבניית 3,000 יחידות דיור במתחם האלף בראשון לציון‎

מערכת טלנירי | 5/1, 09:53
בקרוב אלפי בעלי קרקעות פרטיות יוכלו להתחיל ולממש את זכיותיהם במתחם

הותר לפרסום: עו"ד דורון לוי חשוד כי סייע לאחים דיין

מערכת טלנירי | 28/12, 09:14
להציג מצגי שווא ולהתחמק מתשלום מסים בסך של למעלה מ-180 מיליון אירו


> > חדשות כלכלה

כתר מתאוששת: "ירידה מהירה מהצפוי במינוף לצד מומנטום של צמיחה"


כתר
במודיס מסבירים את העלאת הדירוג של כתר במומנטום החזק והגידול ברווחים בשנת 2020 שהובילו להפחתה מהירה מהצפוי של המינוף. במודיס מעריכים כי כתר תפעל להקטין עוד את המינוף בקבוצת כתר ב-12-18 חודשים הקרובים לרמה של יחס חוב ל-EBITDA של 6.5
קבוצת כתר העוסקת בייצור ושיווק של מוצרי פלסטיק ונמצאת בשליטת קרן BC פרטנרס (80%) מדווחת היום על העלאת דירוג החוב של החברה על ידי סוכנות הדירוג מודיס לדירוג B3. מודיס מציבה לקבוצת כתר אופק דירוג יציב.

במודיס מציינים כי העלאת דירוג החוב של כתר משקף את הובלת השוק של החברה בתעשיית הריהוט העולמית, הפיזור הרחב של החברה במדינות רבות באירופה, בארה"ב ובישראל ואת תמהיל ערוצי הפצת המוצרים הרחב.

בחברת הדירוג מסבירים את העלאת הדירוג של כתר בהפחתה מהירה מהצפוי של המינוף בקבוצה, זאת בהמשך למומנטום החזק והגידול ברווחים בשנת 2020. במודיס מציינים לחיוב את השיפור ברמת הנזילות של החברה כתוצאה מתזרים המזומנים החופשי החיובי אשר ייצרה הקבוצה בשנה שעברה וכן מהארכת תוקף מסגרת האשראי המתחדשת של החברה מאוקטובר 2022 ליולי 2023. במודיס מעריכים עוד כי כתר תפעל להקטין את המינוף ב-12-18 חודשים הקרובים, לרמה של יחס חוב ל-EBITDA של 6.5.

חברת הדירוג מציינת לחיוב כי רמת הנזילות של החברה טובה ושהיא מצפה שהחברה תייצר תזרים מזומנים חופשי חיובי ותפעל לקידום מהלך של מימון מחדש של החוב הפיננסי לפחות 12 חודשים לפני הפדיון.

אודות קבוצת כתר
קבוצת כתר נוסדה בישראל בשנת 1948 והיא כיום הקבוצה הגדולה בעולם בייצור מוצרי צריכה מפלסטיק, פלסטיק ממוחזר וחומרים מתקדמים אחרים. מרכז החדשנות ומרכזי הפיתוח של כתר נמצאים בישראל, וכך גם 8 מתוך 21 מפעליה בעולם, היא מעסיקה 5000 עובדים ברחבי העולם ופועלת ב-100 מדינות. בישראל מעסיקה החברה 2000 עובדים. קבוצת כתר נמצאת בשליטת קרן BC פרטנרס המחזיקה ב-70% ממניות החברה אותם רכשה בשנת 2016. כתר היא הרבה יותר מהאייקון הישראלי של כסא פלסטיק לבן: היא מובילה עולמית בתחום ריהוט הגינה, מחסנים, ארגזי כלים ומוצרים לבית, בין היתר בזכות אסטרטגיית הובלה במסחר המקוון באמזון ושחקנים משמעותיים אחרים בעולם.


טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  073-250-5855  |  info@talniri.co.il