הושלם המיזוג בין ברנד תעשיות לבין מרגל מערכות - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

העמלות שלנו

העמלות שלנו

חדשות

אור ירוק לבניית 3,000 יחידות דיור במתחם האלף בראשון לציון‎

מערכת טלנירי | 5/1, 09:53
בקרוב אלפי בעלי קרקעות פרטיות יוכלו להתחיל ולממש את זכיותיהם במתחם

הותר לפרסום: עו"ד דורון לוי חשוד כי סייע לאחים דיין

מערכת טלנירי | 28/12, 09:14
להציג מצגי שווא ולהתחמק מתשלום מסים בסך של למעלה מ-180 מיליון אירו


> > חדשות כלכלה

הושלם המיזוג בין ברנד תעשיות לבין מרגל מערכות

החברה הממוזגת, ברנד החדשה, פועלת בתחומי האנרגיה המתחדשת, מערכות חשמל ובקרה, פעילות מתכות תעשייתית וקבלנות
ממועד הסכם המיזוג בנובמבר 2020 דיווחה החברה על הסכמים חדשים בחברות המתמזגות בסכום של כ- 160 מיליוני ש"ח ובתוספת אופציות הכלולות בהסכמים, יכול היקף ההסכמים להגיע לסכום כולל של כ- 250 מיליוני ש"ח;

ברנד תעשיות בע"מ, הנסחרת בבורסה של תל אביב, דיווחה ביום ה' על השלמת המיזוג עם מרגל מערכות בע"מ בבעלות אסא גלעדי ולירן גלעדי בחלקים שווים. המיזוג בוצע בדרך של רכישת מרגל מערכות על ידי ברנד והקצאת מניות ברנד לבעלי השליטה במרגל, וכלל הנפקת הון בדרך של זכויות בהיקף של כ- 15 מיליון ש"ח. לאחר ההשלמה משפחת גלעדי הפכה לבעלת השליטה בברנד (כ- 56%), כאשר קרן קדמה (KCPS) ממשיכה להחזיק במניות ברנד (כ- 23%).
החברה הממוזגת, ברנד החדשה, תנוהל מעתה ע"י מנכ"ל הקבוצה ירון סילש, לשעבר מנכ"ל שיכון ובינוי אנרגיה מתחדשת, וסמנכ"ל הכספים אלון הרפז. החברה מתמקדת בהקמת פרויקטי תשתיות, מערכות, פלדה ואנרגיה בישראל. את תחום האנרגיה בקבוצה מוביל עומר גלעדי, משנה למנכ"ל פעילות האנרגיה, לשעבר מנהל פעילות שיכון ובינוי אנרגיה בארה"ב.
הקבוצה החדשה, מתכננת להרחיב את פעילות האנרגיה המתחדשת ולמנף את הניסיון והידע של המנכ"ל החדש, ותפתח חברה ייעודית לייזום אנרגיה והקמת פרויקטי אנרגיה מתחדשת בהובלתם של ירון סילש ושל עומר גלעדי.
לירן גלעדי מבעלי השליטה בחברה מסר: "אנחנו מאוד מרוצים מהשלמת העסקה שפותחת לכלל בעלי המניות של החברה פוטנציאל מצוין להשאת ערך, הן לאור שילוב הפעילויות ויצירת ערכים תחת חיזוק האינטגרציה והסינרגיה בין הפעילויות והן כתוצאה מפיתוח מואץ של פעילויות כגון תחום האנרגיה המתחדשת".
ירון סילש מנכ"ל ברנד החדשה מסר: "אנו שמחים על השלמת המיזוג והיציאה לדרך חדשה. המיזוג בין החברות ממצב את ברנד החדשה במיקום טוב לניצול ההזדמנויות הרבות הקיימות בשוק התשתיות, בדגש על תחומי האנרגיה המתחדשת. אני בטוח כי נדע להציג צמיחה נאה תוך מיקסום היכולות, שיתופי הפעולה והסינרגיות בין החברות."


טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  073-250-5855  |  info@talniri.co.il