קאנומד נערכת לשוק מוצרי הפנאי בקנאביס רפואי בישראל: - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

העמלות שלנו

העמלות שלנו

חדשות

אור ירוק לבניית 3,000 יחידות דיור במתחם האלף בראשון לציון‎

מערכת טלנירי | 5/1, 09:53
בקרוב אלפי בעלי קרקעות פרטיות יוכלו להתחיל ולממש את זכיותיהם במתחם

הותר לפרסום: עו"ד דורון לוי חשוד כי סייע לאחים דיין

מערכת טלנירי | 28/12, 09:14
להציג מצגי שווא ולהתחמק מתשלום מסים בסך של למעלה מ-180 מיליון אירו


> > חדשות כלכלה

קאנומד נערכת לשוק מוצרי הפנאי בקנאביס רפואי בישראל:


shutterstock
חתמה על הסכם הפצה בלעדי למוצרי Just Brands בגרמניה ובישראל
קאנומד, חברה בצמיחה בתחום הקנאביס הרפואי, מדווחת היום על חתימת הסכם הפצה עם Just Brands, תאגיד אמריקאי, אשר עוסק בייצור ושיווק גלובאלי של מוצרים מבוססי CBD, לרבות מוצרי מאכל, טיפוח ושמנים.

על פי ההסכם, קאנומד תשמש כמפיץ בלעדי של מוצרי Just Brands בגרמניה ובישראל. קאנומד תקבל רישיון מוגבל ובלעדי לשימוש בחומרי שיווק שיסופקו לה על ידי Just Brands, בקשר עם המוצרים בגרמניה ובישראל.

במסגרת ההסכם, קאנומד התחייבה לרכוש כמות מינימאלית של מוצרים בכל אחת מ-3 השנים הראשונות להסכם (בשנה הראשונה - כמות מינימאלית של מוצרים בהיקף כספי של 100 אלף דולר, בשנה השנייה - כמות מינימאלית של מוצרים בהיקף כספי של 200 אלף דולר ובשנה השלישית - כמות מינימאלית של מוצרים בהיקף כספי של 300 אלף דולר). קאנומד תמכור את המוצרים בגרמניה ובישראל בהתאם לתעריפים שנקבעו בהסכם.

עוד נקבע, כי ההסכם ייכנס לתוקף ביחס להפצת המוצרים בישראל רק כאשר הפצתם תתאפשר על-פי דין בישראל, בעוד שביחס להפצת המוצרים בגרמניה, ההסכם ייכנס לתוקף עם חתימתו, ולמשך 3 שנים ממועד זה. ככל שלא תתאפשר הפצתם של המוצרים בישראל תוך 24 חודשים ממועד חתימת ההסכם, יפקע ההסכם בכל הנוגע להפצת המוצרים בישראל, ויישאר בתוקף ביחס להפצת המוצרים בגרמניה בלבד.


טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  073-250-5855  |  info@talniri.co.il