קאנומד מדווחת על חתימת הסכם נוסף לייצוא מוצרי קנאביס רפואי לגרמניה בהיקף של כ-10 מיליון אירו - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה


> > חדשות כלכלה

קאנומד מדווחת על חתימת הסכם נוסף לייצוא מוצרי קנאביס רפואי לגרמניה בהיקף של כ-10 מיליון אירו


קאנומד, חברת צמיחה בתחום הקנאביס הרפואי ממשיכה להתרחב גם מחוץ לישראל
קאנומד, חברת צמיחה בתחום הקנאביס הרפואי המספקת מוצרים ושירותים מתקדמים לאורך שרשרת הערך ובעלת טכנולוגיית גידול Indoor באיכות גבוהה, ממשיכה להתרחב גם מחוץ לישראל ומדווחת היום כי התקשרה במכתב כוונות מחייב בגרמניה, לפיו תמכור ותייצא תפרחות יבשות של קנאביס או שמן קנאביס לשימוש רפואי, המיוצרים במתקן גידול Indoor שבבעלותה.

הרוכשים מגרמניה התחייבו לרכוש מקאנומד כמות שנתית של 1.2 טון תפרחות יבשות של קנאביס רפואי למשך תקופה של 3 שנים החל מיום ה-1 בינואר 2021, ובמחיר של 4.2 אירו לגרם וסה"כ בתמורה מוערכת של כ-10 מיליון אירו.

עוד הוסכם בין הצדדים כי ינקטו במירב המאמצים על מנת לחתום על הסכם סופי ומחייב תוך 60 יום. ככל שהסכם כזה לא ייחתם, מכתב כוונות מחייב זה יהווה את ההסכם הסופי.

דיווח זה מצטרף למספר דיווחים משמעותיים בימים האחרונים, כולל הסכם למכירת תפרחות יבשות של קנאביס רפואי לקנאשור בהיקף של כ-9 מיליון שקל, כמו גם הסכם אספקת קנאביס לבית מרקחת באזור השרון בהיקף של כ-3.8 מיליון שקל.

אודות קאנומד

קאנומד הינה חברת צמיחה בשוק הקנאביס, העוסקת בגידול, שיווק ומכירה ישירה של קנאביס רפואי. לחברה מתקן INDOOR בציפורית בכושר ייצור מירבי של 10 טון וחוות גידול בבקעת הירדן בשטח של 15 דונם וכושר ייצור של 7.6 טון תפרחות בשנה.
החברה הינה מהראשונות שקידמו מהלכי רכישה של בתי מרקחת ובבעלותה מספר בתי מרקחת בעלי רישיון למכירת קנאביס, המקנים לה גישה ישירה לצרכן הסופי.
מתחילת השנה חתמה החברה על מספר הסכמים לשיתופי פעולה בישראל בהיקף של עשרות מיליוני שקלים וכן לחברה הסכם אסטרטגי עם חברת הפצה בגרמניה, המהווה את שוק היעד המרכזי של החברה באירופה.
בעלי השליטה בחברה הינם מנור וכפיר גינדי , אנשי עסקים עם הצלחות עסקיות מוכחות.
טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il